SDN Çıldırmış Olmalı

sdn çıldırmış mı, yoksa çıldırmamış mı ? :P

• Vışşş... Çıldırmış. Sadece o değil, hem yöneticileri hem kullanıcıları sanki şöyle yazıyor: ........

Kullanılan: 1 14.3%
  • Ne münasebet, çıldırmak demeyelim de işkolik ve ....................................................

• Çıldırmış olmalılar çünkü paylaşımları dolayısıyla devamlı kavga ediyolar :D .......................

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bu snd'ye bi haller olmuş, bildiğim sdn böyle değildi, çok değişmiş ...............................

• Para para para, sdn forum da bütçeyi dengeliyor şöyle ki; ..........................................

• Siyaset bölümü açılmamalıydı, kendi eliyle kendi sonunu hazırladı ! ................................

Kullanılan: 2 28.6%
  • sdn'de soykırım suçu işlenecek, darbe olacak ve hatta dikdatörlük hakim olacak diye korkuyorum...

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Bu başlık altında herkes forumda yaptığı ve yanlış, hatalı bulduğu önerilerini, yazılarını paylaşabilir aynı zamanda sdn forum için de komik, absürt veya yakışık almayan durumlar tespit ettiyseniz bu konu tam da sana hitap ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şöyle yazayım, bir kaç defa daha önceden yazmıştım... sdn forum ve de yöneticiler, kullanıcılar olarak bizler farklı inanç ve siyaset kaynaklı görüşlerimiz yazıldığında daha da hoşgörülü olabilmeliyiz... Forumda adeta dini inancımızı belli ettiğimizde veya övdüğümüzde ya da siyasette desteklediğimiz bilinen "sevgi ve saygı" beslediğimiz parti ve Lider'lerin adlarını bile yazdığımızda adeta bir linç girişimi ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Forumda "soykırım" suçu mu işlenecek, ileride darbe mi olacak veya diktatörlük mü hakim olunacak diye korkuyorum :p

Son düzenleyen moderatör:

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
Sdn aynı kullanıcılar çok değişti. ilk üye olduğum sene daha güzeldi sanki :(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Bunun forum ile alakasını çözemedim, artık insanlar değişti bunu sizlerde biliyorsunuz. İnsanın bir insana saygısı kalmadı ki, siz bunu gidip foruma imha etmişsiniz. :)

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ne açıdan "SDN çıldırmış olmalı"?

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ben hala çıldırmadım:)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
sdn forum derken tüm sdn'liler yani hepimiz :)

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=Ng2xCAS3cT0

Farz et ki siyaset bölümü forumda açılmadı hiç.

:)

Son mesajlar