Şanslı 12 üye arıyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Bilişim Eğitim ve ShiftDelete.Net işbirliği ile gerçekleştireceğimiz ilk etkinlikte şanslı 12 üyemize ücretsiz eğitim veriyoruz. Detaylar, bu haberde.

Geleceğin mesleklerini barındıracak olan bilişim sektöründe, yetişmiş insan kaynağındaki açık, giderek artıyor. Bu açığı kapatmak için gereken eğitimleri, yıllardır başarıyla sunan binlerce kişiye hayallerindeki işi bulmasına yardımcı olan Bilişim Eğitim, ShiftDelete.Net okurlarına müthiş bir fırsat sunuyor. 12 üyemize, 20 Şubat Çarşamba tarihinde, saat 14:00-18:00 arasında, Kadıköy’deki Bilişim Eğitim binasında "Photoshop eğitimi, banner tasarımı, animasyon özellikleri" konularında hızlandırılmış özel bir eğitim programı düzenleniyor.

Eğitim fırsatlarını sunmaya devam edeceğiz.

Nasıl Katılırım?

Yüz yüze verilecek olan eğitimde, 12 kişilik özel sınıfa alacağımız üyelerimizin seçimi konusunda izleyeceğimiz yol şu şekilde; tamamen sürpriz bir zamanda, forumda açacağımız başlık altına mesaj yazarak ilk başvuruda bulunan 12 üyemiz, bu eğitimlerden yararlanma şansı elde edecek.

Zaman kazanmak için, şimdiden foruma üye olmanızda fayda var. Üye olmak için buraya tıklayın. Bilişim Eğitim ile gerçekleştireceğimiz sürprizler, devam edecek. Sitemizi takip etmeye devam edin.

:: Konu hakkındaki görüşlerinizi forumda değerlendirin.

Bilgi için: Bilişim Eğitim
Tel: (216) 346 26 06
SDN – http://shiftdelete.net

Blue.Silk

Profesör
beeeeeeeeeeeenn :D

eger o konuyu gece acarsan tirooooooyy >X<

günlerce sabahlatma milleti :^)

ikxan

Profesör
Çok güzelmiş :) gecenin 6 sında kimse olmuyor forumda bu arada :D

masterdevil

Doçent
Turkiyede degiliz ki :) kazansak baskasina verebiliyormuyuz hakimizi :p sanki kazancaz da :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Sürpriz bir zamanda başlık açılacak ve 12 adayı, 3 yedeği ile birlikte belirleyeceğiz. Ben, ilk 12 kişiden özel mesaj ile iletişim bilgilerini isteyeceğim. Kendileri, telefonda da netleştirdikten sonra son listemizi yayınlayacağız ve editörlermizin bir kısmı da o etkinliğe katılmak için Kadıköy Bilişim Eğitim binasına gideceğiz.

Blue.Silk

Profesör
ist de olmayan arkadaşlar üzülmeyin sizi ben temsil ederim :*

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Bu konu önemli, listeye giren arkadaşlar, başkalarının eğitim alma hakkını engellememeli :D hahah türban tartışmasına katıldım sanki.

Blue.Silk

Profesör
tamam bu kadar heveslenen ilk ve tek kız olarak katiliyim troy geri kalan 11 i seçsin ;D

PcMaSTeR

Profesör
Ne yazıkki bu sefer iddaalı değilim Ahh İstanbul Ahhh :) Ama Katılmak İsteyen Şifresini versin bana ben onun yerine mesaj atarım :D

RadoN

Dekan
okul bizi ispanya'ya network kursuna götürecek.. acep hangisini seçsem.. :p ;D

stat counter