Bilişim Güvenliği Seminerleri Devam Ediyor

Frostban3

Profesör
Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçları ile Mücadele Derneği 10. semineri ile Ankaraâ��da devam ediyor. İşte o seminerin detayları.

Yaklaşık 5 ay önce halkı bilişim güvenliği konusunda bilgilendirmek amacıyla başlayan seminerler hız kesmeden devam ediyor. Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçları ile Mücadele Derneği topluma bilişim bilincini aşılamak için çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor. Dernek, 10. seminerini Ankara Gazi Üniversitesi'nde veriyor.

Bugüne kadar yapılmış olan ve Ankara Gazi Üniversitesi'nde de yapılması planlanan seminer kapsamında "Bilişim Suçları, Kişisel Güvenlik, Ebeveyn Güvenliği, Bilişim Hukuku" gibi konulara değiniliyor. Seminerde katılımcıların aklına takılan noktaları aydınlatmak için soru cevap metodu uygulanıyor.
Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçları ile Mücadele Derneği Ankara durağında Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ALTINTEPE ve Genel Sekreter Onur YILMAZ ile öğrencileri bilişim güvenliği konusunda aydınlatmayı hedefliyor.

:: 10 Mart 2009'da saat 14:00'da Teknik Eğitim Fakültesi Konferans Salonu'nda.

:: 11 Mart 2009'da saat 14:00'da Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi Turizm ve Ticaret Eğitim Fakültesi Konferans Salonu'nda.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst