Samsung'dan istedikleriniz

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ne isterdiniz beyler istediğiniz şeyler hemen yapılacak isteyin sam amacadan yapıversin o kadar para veriyonuz sonuçta :)

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Orta segment telefonların kalitesini artırsınlar, güncelleme hızını artırsınlar, amiral gemileri çok başarılı ama fiyatları biraz daha uygun olsun. Birde biraz zor ama orta segment telefonlardan birinde de edge ekran kullansınlar işte o zaman çok iyi kusursuz olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim duyduğum Samsung'un yurtdışındaki servisi iyi Türkiye'deki servisi bok gibi.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Benim duyduğum Samsung'un yurtdışındaki servisi iyi Türkiye'deki servisi bok gibi.
Hocam sen niye hic ban yemiyosun modlarla aran iyi olunca bole oluyo iste :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Orta segment telefonların kalitesini artırsınlar, güncelleme hızını artırsınlar, amiral gemileri çok başarılı ama fiyatları biraz daha uygun olsun. Birde biraz zor ama orta segment telefonlardan birinde de edge ekran kullansınlar işte o zaman çok iyi kusursuz olur.
Bana gore orta segment telefonlari gayet kaliteli ancak depolama cok az 16 gb telefon olurmu en az 32 olmali abi can cekisiyoz bura 1 gb hafiza kaldi alali bi ay olmadı daha

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Şilirme fiyatlarla piyasaya girip sonra fiyatı düşürmesin ilk alanlar enayi gibi hissetmesine sebep oluyor. Üst ve orta segmente Apple'ının yaptığı gibi küçük sorunlarda bile değişim vermesini en azından üst segmentte şu tamir işini kaldırsın sorunluysa eğer telefonu versin hemen sıfır bir cihaz. Ürün kalitesine lafım yok eskiden çok dandir kasa yapısı vardı ve malzeme hissi kötü bir telefon tutuyormuş gibi his veriyordu insana. Ama s7 den ve en son çıkan note serisin den sonra bu eksiğini kapattı çok lüks bir telefon taşıdığının hissini veriyor açıkcası 4 çıktığı günden buyana hep kaliteli hissi ve duruşu için ıphone seçen ben ki bu yorumumu dış tasarım olarak yapıyorum çıkan s7 den s8 den sonra soğudum resmen. S6 ile çok büyük beklentim yoktu ama gerçekten bu büyük başarı. Eyyyyyy Samsung bu kaliteli tasarımını ve hissini şu servis işi ile taçlandır hiç olmazsa üst sekmekte değişim ver insanlar aldığı değeri bilsin.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Su gibi telefon çıkarmasın. Bir telefon alıyoruz her dakika cıkarta cıkarta deger bırakmıyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Orta seviye telefonların kalitesini biraz daha artırsın ve servis kalitesini yükseltsin.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Orta segment cihazları ederinden pahalı satıyor. A , J serisi fiyatının hakkını vermediğini düşünüyorum.