Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

Hangisi (Samsung s8 , İphone 7)

• Kullanılan toplam oy
    41

Bu konuyu okuyanlar

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
aspalts 8 airbone varya onıu indirdim
--- Gönderi Güncellendi ---
telde radyo yokmu la :D

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aslında radyoya da fazla gerek kalmadı bu zamanlarda herkes indirip dinliyor veya netten dinliorlar eskidenmiş o

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu bixby mi neyse artık onu nasıl çalıştırcaz hesap açtım ama

HER ay 1 tl mi yoksa bi ay mı
3 ay boyunca 1 Tl sanırım araştır.
Bixby hakkında birşey bilmiyorum çok. S8 kulübünde yardımcı olurlar.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Öncelikle hayırlı olsun. S8 almakla çok yerinde bir tercih yapmışsın. Ben yıllardır iOS kullandım, şuan S7 Edge kullanıyorum, iPhone o kadar parayı kesinlikle hak etmiyor. S8 muazzam bir telefon. Yanından iPhone 7 yi geç iPhone 8'in bile geçeceğini sanmıyorum. iOS'u biliyorsunuz zaten eski stabilliği kalmadı. Stabil diyen varsa yalan söylüyor açık ve net. 7 plus 256 GB vardı bende frame düşmelerinden bıktım usandım. Uygulamalar akıcı ona lafım yok fakat multitasking vs çok frame düşüşü var. Ben de Note 8 bekliyorum çıktığı zaman alacağım inşallah.

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle hayırlı olsun. S8 almakla çok yerinde bir tercih yapmışsın. Ben yıllardır iOS kullandım, şuan S7 Edge kullanıyorum, iPhone o kadar parayı kesinlikle hak etmiyor. S8 muazzam bir telefon. Yanından iPhone 7 yi geç iPhone 8'in bile geçeceğini sanmıyorum. iOS'u biliyorsunuz zaten eski stabilliği kalmadı. Stabil diyen varsa yalan söylüyor açık ve net. 7 plus 256 GB vardı bende frame düşmelerinden bıktım usandım. Uygulamalar akıcı ona lafım yok fakat multitasking vs çok frame düşüşü var. Ben de Note 8 bekliyorum çıktığı zaman alacağım inşallah.
Teşekkürler oyun önerisi varmı

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Game of War
Veya
Last empires

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bende hayırlısıyla yarın s8+ a geçiyorum,6s kullanıyordum ios un kısıtlamalarından bıkıp s8 de o tasarımı görünce tereddüt bile etmedim.telefonla fazla uğraşıyorsan ios bir süre sonra yetmemeye seni kısıtlamaya başlıyor.
sıradan bir kullanıcıysan ios seni mutlu eder fakat s8 in rakibi ip7 değil yeni çıkacak olan iphonedur.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
bende hayırlısıyla yarın s8+ a geçiyorum,6s kullanıyordum ios un kısıtlamalarından bıkıp s8 de o tasarımı görünce tereddüt bile etmedim.telefonla fazla uğraşıyorsan ios bir süre sonra yetmemeye seni kısıtlamaya başlıyor.
sıradan bir kullanıcıysan ios seni mutlu eder fakat s8 in rakibi ip7 değil yeni çıkacak olan iphonedur.
Kesinlikle , şimdiden hayırlı olsun . Bizde telefonun incelemelerini izleyerek yetiniyoruz işte . Belki seneye :)

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
hocam sizi ne gibi konularda kısıtlıyor ?