samsung S8+ % 80 şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

swat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben s8+ sahıbıyım ç.kalede ikamet ediyorum.son 3 gundur burada hava 40 derece ve cıvarı.3 gundur hem kablosuz hemde kablolu olaraz sarj etmek ıcın cıhazı bagladıgım zaman yuzde 80 de cıhaz kalıyor sarj da takılı kalıyor daha fazla yuzde yuz olmuyor yanı .bende samsung ıle canlı sahbete baglandım musterı hızmetlerıne.ılk olarak yedek alın be tekrardan kurulum yapın dedı bende dedım boyle bır sorun yoktu ama 3 gundur havalar sıcak ve 3 gundurku sarj a takmalarımda bu sorun oluyor dedım. hızmetlıde dedıkı buyuk ıhtımal cıhaz kendını korumaya alıyordur dedı .bende tesekkur edıp cıktım.benım tahmınımde oyondeydı.acaba bu problemı yasayan uyeler varmı yada arkadaslarınızdan. saygılar hayırlı akşamlar...

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Şahsi görüşüm, sorunun sıcaklık ile alakalı olmadığı. Evet, havalar çok sıcak ama daha bugüne kadar herhangi bir telefonun bu nedenle şarj olmadığını görmedim.

Sizden ricam, telefonun şarjı tamamen bitince kapalı halde şarj etmeyi deneyebilir misiniz?

swat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim.gunaydin. bugun o sekilde deniyeyim birde.dun sarja taktigimda yuzde 5 ti ama acikti cihaz.bakalim nasil olacak.

swat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaslar cıhazın bataryayı % 0 a kadar bıtırıp kapalı şekılde sarj ettıkten sonra olay çözüldü.yaklaşık 2,5 saat filan sürdü.ilgilenenlere teşekkür ederim...