Samsung Note Edge Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

emx105rbugrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iyi akşamlar samsung note edge hala alınır mı yoksa alınmaz mı kullanan dostlarımız veya bilir kişilerden bilgi alabilmem mümkünmüdür biraz beni bilgilendirebilirmisiniz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
O cihaz çıktığında piyasanın en pahalı 2. cihazıydı şuan bulabilsen bile yine yüksek fiyatlarda geziniyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Bence alınmaz. Pahalı yani başka açıklaması yok. Bütçeniz ne kadar? Başka cihaz önerelim.

Reaksiyon puanı
5,171
Merhabalar iyi akşamlar samsung note edge hala alınır mı yoksa alınmaz mı kullanan dostlarımız veya bilir kişilerden bilgi alabilmem mümkünmüdür biraz beni bilgilendirebilirmisiniz ?
Edgesi çok kullanışsız. Rom desteği yok denecek kadar az(ufak bir edit yeterli oluyor ancak yeni bailayanlar için sıkıntı)

Arayüz çok dandik...

Dahasınıda yazayım mı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Edgesi çok kullanışsız. Rom desteği yok denecek kadar az(ufak bir edit yeterli oluyor ancak yeni bailayanlar için sıkıntı)

Arayüz çok dandik...

Dahasınıda yazayım mı
O cihazın ekranı muhteşem yahu, arayüzde ekrana uygun optimize edilmiş arayüzün neresi dandik?

Reaksiyon puanı
5,171
O cihazın ekranı muhteşem yahu, arayüzde ekrana uygun optimize edilmiş arayüzün neresi dandik?
N4 arayüzü çok dandik

Ve

Wdge ekranı hep siyah kalıyor diyelim ki birine ss atıcaksın siyah çıkıyor yeni edgeler gibi verimli kullanmıyor edgeyi(yeni halini bilmiyorum ama 2 yıl önce bu şekildeydi

M

Murat Burç

SDN Okuru
N4 arayüzü çok dandik

Ve

Wdge ekranı hep siyah kalıyor diyelim ki birine ss atıcaksın siyah çıkıyor yeni edgeler gibi verimli kullanmıyor edgeyi(yeni halini bilmiyorum ama 2 yıl önce bu şekildeydi
Şuan edge ekranıda SS'e katıyor.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
özellikleri iyi gibi.1350tl sıfır telefon.sudan ucuz:)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Epey.comda
note edge :72
J7 prime:71
Xperia x:70
Ve hemen hemen aynı fiyatlara satılıyorlar seç beğen al.

emx105rbugrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1500-2000 tl arası bir bütçem var öğrenci olduğum içinde fazla pahalıya kaçmak istemiyorum 15 tatili bekleyip iyice telefonların düşmesini bekleyeceğim her türden telefon önreisine açığım ve 2.el telefonları tavsiye edermisinz?
alınmaz hocam. bütçeni söyle başka telefon önerelim.
--- Gönderi Güncellendi ---
her türden öneriye açığım değerli okurlar 1500-2000 tl bütçem var beni 3 4 sene idare edecek telefon araştırıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim..

M

Murat Burç

SDN Okuru
1500-2000 tl arası bir bütçem var öğrenci olduğum içinde fazla pahalıya kaçmak istemiyorum 15 tatili bekleyip iyice telefonların düşmesini bekleyeceğim her türden telefon önreisine açığım ve 2.el telefonları tavsiye edermisinz?

her türden öneriye açığım değerli okurlar 1500-2000 tl bütçem var beni 3 4 sene idare edecek telefon araştırıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim..
Bugün elime OnePlus 3T geçti cihaz güzel ama o fiyata ithalatçı garantili S7'de var biraz daha çıkarsan Mİ6 veya Samsung TR garantili S7 2200 civarlarında iyi seçenekler.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Epey'in puanlamalarına mı bakıyorsun?
Saçmalık.
Xperia X'e , J7 Prime'dan daha az mı puan vermiş? Gerizekalı site
Sadece puanlamalara bakmıyorum bütün özelliklerini yazamam ya buraya .Bazı küçük konularda yanlışlıkları oluyor mesela ekran boyutu noktasında ne kadar büyük ise o kadar iyi zannederek baz alıyorlar halbuki isteyen küçük kullanır isteyen büyük ayrıca ben puanlamaları asla net bir sıralama olsun diye koymadım az çok puanları yakın fiyatlarıda yakın daha yeni ve iyi cihazlar düşünülebilir demek için koydum.

Ikinci el alma şu sıralar sıkıntılı.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356

sahibinden sitesinde baktım 1350 tl ye açılmamış turkcelden alma sıfır telefon satıyorlar.bakmanı tavsiye ederim

emx105rbugrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her türden öneriye açığım değerli okurlar 1500-
Bugün elime OnePlus 3T geçti cihaz güzel ama o fiyata ithalatçı garantili S7'de var biraz daha çıkarsan Mİ6 veya Samsung TR garantili S7 2200 civarlarında iyi seçenekler.
samsung s7 yi gayet beğeniyorum fakat beni 3 4 sene götürürmü o kunuda şüphelerim var bütçem maksimim 2000 tl daha fazlasına çıkma imkanım yok maalesef

M

Murat Burç

SDN Okuru
her türden öneriye açığım değerli okurlar 1500-

samsung s7 yi gayet beğeniyorum fakat beni 3 4 sene götürürmü o kunuda şüphelerim var bütçem maksimim 2000 tl daha fazlasına çıkma imkanım yok maalesef
S7 seni 3-4 sene götürür ben 14 aydır kullanıyorum. Daha sade ve rahat çalıştırılabilecek bir arayüze ve 6GB RAM'e sahip OP3T'yi de alabilirsin. Rahat rahat 3-4 seneyi zorlar. Hoş S7'de zorlar. Kafana göre takıl OP3T ekranı büyük S7'nin kamerası daha iyi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
S7 seni 3-4 sene götürür ben 14 aydır kullanıyorum. Daha sade ve rahat çalıştırılabilecek bir arayüze ve 6GB RAM'e sahip OP3T'yi de alabilirsin. Rahat rahat 3-4 seneyi zorlar. Hoş S7'de zorlar. Kafana göre takıl OP3T ekranı büyük S7'nin kamerası daha iyi
one plus 5 ile bunun pek farkını göremedım.sence ne farkı var ?
büyük marketlerde bu telefon bulunur mu. yakından incelemek istiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
one plus 5 ile bunun pek farkını göremedım.sence ne farkı var ?
büyük marketlerde bu telefon bulunur mu. yakından incelemek istiyorum
Bulamazsın.
OP5'in kamerası biraz daha iyi bazı durumlarda. Ve OP5 daha güçlü. Hoş OP3T'de arayüzde yağ gibi akıyor.
Aslında bulursun. İstanbulda var diyorlar tam nerede bilmiyorum. Kadıköyde mi yoksa istanbul bilişim nerdeyse onda mı(istanbul bilişimde olup olmadığını bilmiyorum.) İstanbulda bir satıcıda vardı ama kimde vardı hatırlamıyorum.

emx105rbugrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim dostlarım sağolun.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bulamazsın.
OP5'in kamerası biraz daha iyi bazı durumlarda. Ve OP5 daha güçlü. Hoş OP3T'de arayüzde yağ gibi akıyor.
Aslında bulursun. İstanbulda var diyorlar tam nerede bilmiyorum. Kadıköyde mi yoksa istanbul bilişim nerdeyse onda mı(istanbul bilişimde olup olmadığını bilmiyorum.) İstanbulda bir satıcıda vardı ama kimde vardı hatırlamıyorum.
ozman bu tür telefonlar incelenmeden alınmaz.hepsiburada gibi sitelerden aldın hoşuna gitmedi ne olacak?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
398ca846b451bdebb78a029a3f0e1be5.png

dd64253dd182fc79575cdbf4c5bae230.png

951216ea09b0448dba97fb9509ff1be5.png

a55db2305edb30d8eb2d82088713c43f.png

(Alomaliye.com'dan alinmistir...)

Son düzenleme:

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
sim kart takınca telefon ikinci ele düşer
a maddesini pek anlayamadım ancak faturada ne ödenmişse o geri iade edilir

Yukarda paylastim cayma hakki.onun a maddesi.belki bi kulpuna uydururlar diye.ikinci ele duser diye bisey yok.cogu gelismis ulkede adamlar begenmedimi tak diye goturup atiyolar telefonu filan.bizde oyle o durumlar.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Yukarda paylastim cayma hakki.onun a maddesi.belki bi kulpuna uydururlar diye.ikinci ele duser diye bisey yok.cogu gelismis ulkede adamlar begenmedimi tak diye goturup atiyolar telefonu filan.bizde oyle o durumlar.
ben daha önce öyle duymuştum.istersen sen bir dene sonucu bize de söylersın :)
bizde her istediğimiz markanın telefonu 14 gün boyunca denemiş oluruz :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Usta alınmaz artık ya yanlış bilmiyosam güncelleme desteğide kesildi. bence alma başka bir cihaz bak