Samsung Gear s3

Bu konuyu okuyanlar

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Arkadaslar merhaba .. samsung gear s3 almayi planliyorum ama sanirim cok fazla bilgim yok diger android saatler ile kiyasladigimda .

Gear s3 mu ? Yoksa onerebileceginiz baska android cihazlar var midir ?

Samsung Galaxy s8 ile kullanacagim

Sevgiler

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bütçen sınırsız ise gear s4 bekle derim yakında çıkacak deniyor (Ağustos,Eylül).

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Butce ile ilgili simdilik bir sorun yok ...
Dedihiniz gibi ise beklemek daha mantikli 1 - 2 ay bekleyip degerlendirilebilir..

Sony ve/veya diger urunler hakkinda bilginiz var midir?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Maksimum bütçe söyleyebilir misin daha iyi saatler biliyorum?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gear s3'ü Android sanıyorsun sanırım ama gear S3 tizen işletim sistemine sahip

Ben bir gear S2 kullanıcısı (dolapta duruyor ) gear S3 önermiyorum aşırı gereksiz hele ülkemiz şartlarında

M

Murat Burç

SDN Okuru
Para bakimindan dusunmezsek saatin bi eksi yani yok yani?

Not:alacagimdan deyil:)
Var. parasını hak etmiyor
Zen gin olan adam da almasın fakir hiç almasın zaten
Dümdüz para israfı hadi s3de hoparlör var tabi milletin içinde kolunu kaldırıp saatle konusmaktan utanmayacaksan
En iyi yaptığı iş müzik değiştirmek ona da para verilmez

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ben almanyada yasiyorum. Dolayisi ile urun 500 euro olursa anlamli olur benim icin :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler boşverin saat almasın ona uğraşın harbi harbi para israfı ya bence dünyanın en mantıksız işi akıllı saat almak

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyatı ucuz temel ihtiyaçları görü 60-70'e bulursanız alın arkadaşımda vardı benim de iyi cihaza benziyor
--- Gönderi Güncellendi ---
En azından fiyatı ucuz

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Var. parasını hak etmiyor
Zengin olan adam da almasın fakir hiç almasın zaten
Dümdüz para israfı hadi s3de hoparlör var tabi milletin içinde kolunu kaldırıp saatle konusmaktan utanmayacaksan
En iyi yaptığı iş müzik değiştirmek ona da para verilmez
yapma be hocam bu kadar da kötü değil :)
bende 1 haftalık bir apple watch 2 kullanıcısıyım. almam da bir hayli garip oldu eşim zaten yeni saat alacaksın alalım dedi baktım kolumda. :)

neyse, nerede işime yaradı.
Araba kullanırken telefona bakmama,
mesaj göndermede, birini aramamda ( gerçi siri her türlü hallediyor da hoparlör sorunsalı mevcut.)
yol için senkronize navigasyonda,
artı band seçeneği ile sıkıcı olmayan bir kol saatine dönüşüyor.

Ama aşırı gerekli mi dersen, tabi ki de almak hayatınıza çok büyük bir fark yaratmayacaktır. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
yapma be hocam bu kadar da kötü değil :)
bende 1 haftalık bir apple watch 2 kullanıcısıyım. almam da bir hayli garip oldu eşim zaten yeni saat alacaksın alalım dedi baktım kolumda. :)

neyse, nerede işime yaradı.
Araba kullanırken telefona bakmama,
mesaj göndermede, birini aramamda ( gerçi siri her türlü hallediyor da hoparlör sorunsalı mevcut.)
yol için senkronize navigasyonda,
artı band seçeneği ile sıkıcı olmayan bir kol saatine dönüşüyor.

Ama aşırı gerekli mi dersen, tabi ki de almak hayatınıza çok büyük bir fark yaratmayacaktır. :)
Gear S3 1300 TL. Watch 2 ise 1500-2000
Gear s3uj sesli komut asistanı Türkçe değil bixby Türkçe olurda Türkçe bibxy gear s3'e de gelir ama ne zaman gelecek ?
Watch 2 de Türkçe Siri var bak onunla halledebiliyorsun ama onun da günlük şarjı bitiyor.
Hem iPhone'da sizin de dediğiniz gibi Siri var zorlaya zorlaya kullanırım ama ne watch ne de gear almam bence hayatta hak etmiyorlar o paraları
El insaf ülkede asgari ücret 1400 TL

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Gear S3 1300 TL. Watch 2 ise 1500-2000
Gear s3uj sesli komut asistanı Türkçe değil bixby Türkçe olurda Türkçe bibxy gear s3'e de gelir ama ne zaman gelecek ?
Watch 2 de Türkçe Siri var bak onunla halledebiliyorsun ama onun da günlük şarjı bitiyor.
Hem iPhone'da sizin de dediğiniz gibi Siri var zorlaya zorlaya kullanırım ama ne watch ne de gear almam bence hayatta hak etmiyorlar o paraları
El insaf ülkede asgari ücret 1400 TL
tabi ki de katılıyorum ancak watch daha keyifli kullanım sağlıyor yani o kadar da kötümser olunmamalı onu diyorum bende.
gearın hiçbir albenisi kalmıyor bu şekilde bilgim olmadan da daha fazla bir şey diyemem gear için.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
tabi ki de katılıyorum ancak watch daha keyifli kullanım sağlıyor yani o kadar da kötümser olunmamalı onu diyorum bende.
gearın hiçbir albenisi kalmıyor bu şekilde bilgim olmadan da daha fazla bir şey diyemem gear için.:)
Gear'in pili bitmek bilmiyor orası iyi kullanmak daha kolay, baya seri falan falan da
Amaan ne anlatıyorum ben
Hepsi para israfı hepsi

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Vazgectim sanirim :) apple watch daha mantikli ama onun icin de apple a gececek degilim simdilik :) yorumlar icin ve yardimlar icin tesekkurler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Watch da bence iyi değil o da ayrı şey
Günde 1 defa şarjda tutun eskimiş tasarıma kadar
Gerçekten 1500 TL hadi 500 euro diyelim
500 euronun 300 eurosu ile çok sağlam kulaklık alır 200 eurosunu yerim kaldı ki
600 Euro'ya 1080 ti var aç GTA 5 4k 60 FPS oyna

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Vazgectim sanirim :) apple watch daha mantikli ama onun icin de apple a gececek degilim simdilik :) yorumlar icin ve yardimlar icin tesekkurler
en kötü deneyimlemek için uygun bulmaya çalış, aldığın ederde yada çok az aşağıdan satabilirsin. :)