Samsung Galaxy S5 Mini vs Apple iPhone 6 Plus

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

www.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizce hangisi ?

Samsung Galaxy S5 Mini:

VS

Apple iPhone 6 Plus(+)

Birisi510

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amacın ne?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=194661]eSa[/MENTION] [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] konuyu siler misiniz?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
:)

Resimleri yapıştırırken bir hata olmuş.
[MENTION=427941]www.[/MENTION] tekrar ekler misin? resimleri.

www.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sıkıntı oldu resimlerde özür ama What The Tell s5 mini diyosun
birisi510 amacım yeni bi phone alcam fakat hangisi karar veremedim android mi ios mu ona karar veremedim işletim sistemine bakarım ben blogumda sordum 65.158 oy var 32580 kişi (%51) iphone 6 plus diye 32578 kişi (%49) samsung s5 mini dedi %2 lik fark beni yatırmadı 3 sitede daha sordum 1. sitede %8 lik farkla s5 mini önde 2. sitede %18 lik farkla iphone 6 plus dedi 3. sitede %4 lük farkla s5 mini bu site son şey en çok söylenen phone u alcam işletim sistemi+telefon özellikleri ni dikkate alarak verin lütfen

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
S5 mini nasıl diyebilmişler anlamadım.
Note 4 ile karıştırdılar her halde [emoji2]

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşın suçu yok.O kadar fazla çöp modeli varki modelleri bilmiyor.

En kötüsü arkaşımın birisi galaxy y'ye s3 mini diyordu.

Tabiki i6+ 64 gb

O olmazsa i6 64 gb.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
2 cihaz birbirinin dengi değil. Birisi orta segmente hitap ediyor birisi üst segment'e.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=122937]What The Hell[/MENTION] Ciddi değil anlaşılan 6+ almanızı önerir bende onu öneriyorum.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=427941]www.[/MENTION] ye dedim yanlış anladınız [emoji3]

-diyebilmişler diyince çoğul kullanınca haliyle bende şakasınada olsa s5 mini dediğim içim üzerime alındım. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar sıkıntı oldu resimlerde özür ama What The Tell s5 mini diyosun
birisi510 amacım yeni bi phone alcam fakat hangisi karar veremedim android mi ios mu ona karar veremedim işletim sistemine bakarım ben blogumda sordum 65.158 oy var 32580 kişi (%51) iphone 6 plus diye 32578 kişi (%49) samsung s5 mini dedi %2 lik fark beni yatırmadı 3 sitede daha sordum 1. sitede %8 lik farkla s5 mini önde 2. sitede %18 lik farkla iphone 6 plus dedi 3. sitede %4 lük farkla s5 mini bu site son şey en çok söylenen phone u alcam işletim sistemi+telefon özellikleri ni dikkate alarak verin lütfen

Sakın s5 mini alma hayatının hatası olur,öyle anketlerede aldanıp. Paran yetiyosa şu sıralar ek vergiler gelmeden bir an önce al derim iPhone.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
biri büküyor biri bükülmüyor segmentleri çok farklı :dirol:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
biri büküyor biri bükülmüyor segmentleri çok farklı :dirol:

Sizden böyle yorum beklemezdim oysa telefonları en çok araştıran kişilerden birisiniz bükülmenin malzeme kalitesinden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor, samsung'un malzemesini kullanmış olsaydı atlayıp kırılıcaktı. Bükülmesi çok daha iyi ve cepte dururken yada normal kullanımda bükülen bir şey değil bunlar sizlerin abartmaları sayesinde böyle gözüküyor zaten bükülme olsa direk değişim yaparlar, illa kötüleyeceksin ya ama sony dediğin zaman telefonların tanrısı.

Reaksiyon puanı
2,146
blogumda sordum 65.158 oy var 32580 kişi (%51) iphone 6 plus diye 32578 kişi (%49) samsung s5 mini dedi %2 lik fark beni yatırmadı 3 sitede daha sordum 1. sitede %8 lik farkla s5 mini önde 2. sitede %18 lik farkla iphone 6 plus dedi 3. sitede %4 lük farkla s5 mini

2. site dediğin site hariç diğerlerine bi daha girmemeni öneririm
iphone 6+ demişsin bi de, iphone 6 desen hadi diyeceğim ki çok büyük ekran istemiyor o yüzden s5 mini demiş, işte o zaman z3 compact derdim
iphone 6'ya androidde rakip bakıyorsan z3 compact
iphone 6 plusa androidde rakip bakıyorsan M8,Z3,G3 den biri

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
blogumda sordum 65.158 oy var 32580 kişi (%51) iphone 6 plus diye 32578 kişi (%49) samsung s5 mini dedi %2 lik fark beni yatırmadı 3 sitede daha sordum 1. sitede %8 lik farkla s5 mini önde 2. sitede %18 lik farkla iphone 6 plus dedi 3. sitede %4 lük farkla s5 mini

2. site dediğin site hariç diğerlerine bi daha girmemeni öneririm
iphone 6+ demişsin bi de, iphone 6 desen hadi diyeceğim ki çok büyük ekran istemiyor o yüzden s5 mini demiş, işte o zaman z3 compact derdim
iphone 6'ya androidde rakip bakıyorsan z3 compact
iphone 6 plusa androidde rakip bakıyorsan M8,Z3,G3 den biri

G3 bence o kadarda iyi değil?

G2de aşırı ısınınca oyunlarda kendini soğutmak için çekirdek hızlarınımı düşürüyordu yoksa çekirdeklerimi kapatıyordu tam hatırlamıyorumda buda performans ve fps kaybına yol açıyordu, aynısı g3'de varsa bence hiç araya sokmamak lazım.

6 ve 6+ ile m8 z3 z3c çok rahat yarışır ekranlara takılmıyorsak.

Benim için jb çok önemli telefondan bile hemen hemen çok önemli çünkü hem kullanımı kolaylaştırıyor hemde telefonu çok değişik bir şeye çeviriyor.

Eğer sadece telefon için param olsaydı iphone alırdım ama hem tablet hemde telefon için param olsaydı mutlaka Z3 veya Z3c alırdım bide yeni çıkar ipad air alırdım parmak izi okuyuculu olan.

Reaksiyon puanı
2,146
2014'ün amirallerini saydım orda s5 hariç :) G3 çok da kötü değil ama alınabilir bi telefon. Ben IP6+ alırdım.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
O kadar para vermektense S5 mini alın, şık telefon, orta segment olsun veya üst zaten sizi üzün süre götürür, android'deki en büyük sorun kasmasıydı, o da aradan yok oldu olacak.

Paranız varsa Iphone alın, bana göre parayı duşunmeden Iphone alan diğer modellere önem vermemeli

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
G3 bence o kadarda iyi değil?

G2de aşırı ısınınca oyunlarda kendini soğutmak için çekirdek hızlarınımı düşürüyordu yoksa çekirdeklerimi kapatıyordu tam hatırlamıyorumda buda performans ve fps kaybına yol açıyordu, aynısı g3'de varsa bence hiç araya sokmamak lazım.

6 ve 6+ ile m8 z3 z3c çok rahat yarışır ekranlara takılmıyorsak.

Benim için jb çok önemli telefondan bile hemen hemen çok önemli çünkü hem kullanımı kolaylaştırıyor hemde telefonu çok değişik bir şeye çeviriyor.

Eğer sadece telefon için param olsaydı iphone alırdım ama hem tablet hemde telefon için param olsaydı mutlaka Z3 veya Z3c alırdım bide yeni çıkar ipad air alırdım parmak izi okuyuculu olan.

G2'de dediğin çekirdek hızı düşmesi olayı G3'de de var.

Ama neden G2'de var onu hiç anlamadım.

G3'de olma sebebi belli 2K ekranın işlemciyi yakma tehlikesi.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
S5 alıp hayatının hatasınıa yap istersen

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sizden böyle yorum beklemezdim oysa telefonları en çok araştıran kişilerden birisiniz bükülmenin malzeme kalitesinden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor, samsung'un malzemesini kullanmış olsaydı atlayıp kırılıcaktı. Bükülmesi çok daha iyi ve cepte dururken yada normal kullanımda bükülen bir şey değil bunlar sizlerin abartmaları sayesinde böyle gözüküyor zaten bükülme olsa direk değişim yaparlar, illa kötüleyeceksin ya ama sony dediğin zaman telefonların tanrısı.
Sonuçta büküldü mü büküldü ben sonuca bakarım m8 neden bükülmüyor ? İkiside alüminyum demekki alüminyum malzeme kullanmakla ios koymakla bitmiyor bu işler mühendislikte lazım aynı zamanda
Ayrıca burada konu Sony veya bir başka marka değil fakat konuyu siz başka yere çekiyorsunuz öte yandan samsungta çerçevelerde metal görünümlü boya kullandığı için boyalar zaman içerisinde atabiliyor tabi bunu yazsaydım sesiniz çıkmazdı ama iphone un üretim hatasını söyleyince nedense tutumunuz değişiyor kısacası kendiniz bu kadar fanboyluk yapıyorken bir başkasına sony htc lg vs vs yorumları yapmanız bir o kadar lüzumsuz (hele ki sony nin burada hiç lafı geçmiyorken) insanın arada dönüp kendisine bakması gerekiyor :dirol:

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Iphone bükülüyor diyenlerin kafalarına kartopu atarim.
Hikaye.
Gittim 3 mağazaya aldım elime iphone 6 plus elimden geldiğinde bükmeye çalıştım neredeyse telefon kırılacaktı bükülme yok.
Birkaç sazan video çekiyor büküldü diye sazanlar da koyun gibi peşinden gidiyorlar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Sonuçta büküldü mü büküldü ben sonuca bakarım m8 neden bükülmüyor ? İkiside alüminyum demekki alüminyum malzeme kullanmakla ios koymakla bitmiyor bu işler mühendislikte lazım aynı zamanda
Ayrıca burada konu Sony veya bir başka marka değil fakat konuyu siz başka yere çekiyorsunuz öte yandan samsungta çerçevelerde metal görünümlü boya kullandığı için boyalar zaman içerisinde atabiliyor tabi bunu yazsaydım sesiniz çıkmazdı ama iphone un üretim hatasını söyleyince nedense tutumunuz değişiyor kısacası kendiniz bu kadar fanboyluk yapıyorken bir başkasına sony htc lg vs vs yorumları yapmanız bir o kadar lüzumsuz (hele ki sony nin burada hiç lafı geçmiyorken) insanın arada dönüp kendisine bakması gerekiyor :dirol:

Tamam.

Şu forumda tartışmaya gireceğim son kişisiniz zaten aldığınız 2 sayfa cezanın %99u tartışmanızdan kaynaklı ve neyden dolayı ceza aldığınızıda çok iyi biliyoruz şu forumda banada fanboy dedin ya sana helal olsun.

Ben fanboy olsam bile burdaki görevim gereği herkese en doğuru yolu göstermek sen şimdi diyorsun yok bükülüyor falanda eline bile almamışsındır belki iphone 6 ve 6+ anca sağdan soldan abartı söylentileri duymuşsundur.

Ben aldım elime kullandım hafif yamultmaya çalıştım bir sorun olmuyor.

Htc neden yamulmuyor demişsin htcnin tasarımı ile iphone birmi? iphone'nun ön ve arka tarafı duvar gibi büktünmü yamulucaktır elbette, ama G3 gibi M8 gibi tasarıma sahip cihazların arka tarafları oval geliyor bükülmelerini zorlaştırıyor bunun konu ile alakası yok.

Ve bana bir daha fanboy demeyin en sinir olduğum kelimedir ben burda zevkine modaratörlük yapmıyorum hayal edemeyeceğin kadar teknoloji hakkında nerdeyse bilgisi sıfır zar zor bütçeyi denkleştirip hevesle telefon alan veya almak isteyen insanlar var çoğuda forumlara başvurmadan sadece reklamlarda ki özelliklere aldanıp alıyorlar sonra bin pişman oluyorlar benim görevim insanlara yardımcı olmak, sen bana fanboy diyerek insanları yanlış yönlendirdiğimi ima ediyorsun ve ben bunu hakaret olarak kabul ediyorum lütfen laflarınıza dikkat edin.

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tamam.

Şu forumda tartışmaya gireceğim son kişisiniz zaten aldığınız 2 sayfa cezanın %99u tartışmanızdan kaynaklı ve neyden dolayı ceza aldığınızıda çok iyi biliyoruz şu forumda banada fanboy dedin ya sana helal olsun.

Ben fanboy olsam bile burdaki görevim gereği herkese en doğuru yolu göstermek sen şimdi diyorsun yok bükülüyor falanda eline bile almamışsındır belki iphone 6 ve 6+ anca sağdan soldan abartı söylentileri duymuşsundur.

Ben aldım elime kullandım hafif yamultmaya çalıştım bir sorun olmuyor.

Htc neden yamulmuyor demişsin htcnin tasarımı ile iphone birmi? iphone'nun ön ve arka tarafı duvar gibi büktünmü yamulucaktır elbette, ama G3 gibi M8 gibi tasarıma sahip cihazların arka tarafları oval geliyor bükülmelerini zorlaştırıyor bunun konu ile alakası yok.

Ve bana bir daha fanboy demeyin en sinir olduğum kelimedir ben burda zevkine modaratörlük yapmıyorum hayal edemeyeceğin kadar teknoloji hakkında nerdeyse bilgisi sıfır zar zor bütçeyi denkleştirip hevesle telefon alan veya almak isteyen insanlar var çoğuda forumlara başvurmadan sadece reklamlarda ki özelliklere aldanıp alıyorlar sonra bin pişman oluyorlar benim görevim insanlara yardımcı olmak, sen bana fanboy diyerek insanları yanlış yönlendirdiğimi ima ediyorsun ve ben bunu hakaret olarak kabul ediyorum lütfen laflarınıza dikkat edin.
Dostum ben iPhone 6dan HTC M8'e geçiş yaptım çok memnunum valla tasarım yönünden olsun stabilite yönünden olsun telefon bi kere elinin içine oturuyor iPhone 6da elinden yağ gibi akıyor iPhone 6da kılıf gerektirirken HTC M8'i kılıfsız kullanıyorum ve çok rahatım

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Dostum ben iPhone 6dan HTC M8'e geçiş yaptım çok memnunum valla tasarım yönünden olsun stabilite yönünden olsun telefon bi kere elinin içine oturuyor iPhone 6da elinden yağ gibi akıyor iPhone 6da kılıf gerektirirken HTC M8'i kılıfsız kullanıyorum ve çok rahatım

Htc m8 g2, g3 gibi telefonların ele oturması gayet normal değilmi? oval tasarımı var arka tarafında buda avuç içimize çok rahat oturuyor ve daha güzel his veriyor.

Benim littlemonster'a bundan bahsetmiyorum arka tarafı oval olduğu için büktüğümüzde daha zor bükülür bu yüzden bükülme şansı çok daha azdır ama bu demek değil ki iphone cebimizdeyken bükülüyor, yok böyle bir şey uydurma abartılmış şeyler eniştemin kız kardeşi kullanıyor iphone 6+ her zamanda arka cebinde taşır devamlıda oturur hiç bir zaman bükülmeyle ilgili şikayet etmedi sorduğumda kendisi korkup izin vermesede çaktırmadan alıp hafif bükmeyi denedim hiç bir sıkıntı olmuyor ama gereğinden fazla güç uyguladıktan sonra bükülme oluyor bunu yalanlamıyorum sadece abartı söylentilerin yanlış olduğundan bahsediyorum.

Ben g2'de kullandım şu anda 5s kullanıyorum hiç bir zaman telefonu bükmedim neden bükmek istiyim? amacım ne? bana 6+ versinler 5 sene kullanıyım aldığım gün gibi olmazsa ben fanboyum o zaman tamam, sanki hiç test etmeden elimize almadan fanboyluk yaparmış gibi davranılmasına karşıyım test ettim sorun çıkmadı hemde eniştemin kız kardeşinin ve elektro worldu sanırım orda kablolar ile bağlı orda denemiştim hiç bir sorun olmadı ben görüceğimi gördüm isteyen bükülebilir diyebilir bende denedim beni tanıyan sözüme güvenenler dikkate alabilirler aksi halde dikkate almayanlara yapabileceğim bir şey yok ve fanboy diye bana hakaret edemezler sadece bana değil benim gibi olan herkese.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Cepte yamuluyor diyen olmadı öte yandan cezalar vs sizi değil üyeyi bağlar kaldı ki telefon konusunda da otorite değilsiniz kendinizi bu kadar büyütmeyin
Sizden tavsiye isteyen üyeler olabilir fakat benden de düzinelerce tavsiye isteyen oluyor
g2 kullandığınız zamanki hallerinizi de iyi biliyoruz forumda eskiler bilirler burada kimse kimseyi kandırmasın
Öte yandan sizde benim her beğenmediğiniz yorumumun arkasına yok sonyde böyle sonyde şöyle diyemezsiniz siz ilk önce kendinize yazdıklarınızı gözden geçirip sonra gelip burada ahkam kesin ''fanboy'' denilmesinden hoşlanmıyormuş bende konunun Sony , Lg , Htc vs değilken konunun saptırılıpta başka yerlere çekilmesinden hoşlanmıyorum bükülme sorunundan da birçok kullanıcı Apple a şikayette bulundu ve mağdur olanda bir o kadar kullanıcı var elime alıp kullanma konusuna gelince bunu siz bilemezsiniz o yüzden bilmediğiniz konularda eminmiş gibi görünüp benim hakkımda kesin yorum yapamazsınız
Burada 10 paragraf yazı yazıp show yapmak sizin haklı olduğunuzu göstermez veya nickininizin altında da ''moderatör'' yazması
Burası bi forum ve forum kuralları çerçevesinde istediğim yorumu yapabilirim sırf siz Apple ürünü kullanıyorsunuz ve bu firma hakkında olumsuz yorum yapılmasını kaldıramıyorsunuz diye üyelerin burada özgürce fikirlerini paylaşmasını engelleyemezsiniz.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Cepte yamuluyor diyen olmadı öte yandan cezalar vs sizi değil üyeyi bağlar kaldı ki telefon konusunda da otorite değilsiniz kendinizi bu kadar büyütmeyin
Sizden tavsiye isteyen üyeler olabilir fakat benden de düzinelerce tavsiye isteyen oluyor
g2 kullandığınız zamanki hallerinizi de iyi biliyoruz forumda eskiler bilirler burada kimse kimseyi kandırmasın
Öte yandan sizde benim her beğenmediğiniz yorumumun arkasına yok sonyde böyle sonyde şöyle diyemezsiniz siz ilk önce kendinize yazdıklarınızı gözden geçirip sonra gelip burada ahkam kesin ''fanboy'' denilmesinden hoşlanmıyormuş bende konunun Sony , Lg , Htc vs değilken konunun saptırılıpta başka yerlere çekilmesinden hoşlanmıyorum bükülme sorunundan da birçok kullanıcı Apple a şikayette bulundu ve mağdur olanda bir o kadar kullanıcı var elime alıp kullanma konusuna gelince bunu siz bilemezsiniz o yüzden bilmediğiniz konularda eminmiş gibi görünüp benim hakkımda kesin yorum yapamazsınız
Burada 10 paragraf yazı yazıp show yapmak sizin haklı olduğunuzu göstermez veya nickininizin altında da ''moderatör'' yazması
Burası bi forum ve forum kuralları çerçevesinde istediğim yorumu yapabilirim sırf siz Apple ürünü kullanıyorsunuz ve bu firma hakkında olumsuz yorum yapılmasını kaldıramıyorsunuz diye üyelerin burada özgürce fikirlerini paylaşmasını engelleyemezsiniz.

Olayı kendi kafanızda yorumluyorsunuz.

Her neyse tartışmayı uzatmaya gerek yok ben anlatmak istediklerimi anlattım siz farklı anladınız farklı yorumladınız konuyu uzatıp saçma yerlere çekmeye gerek yok.

Herkes yorum yapmakta özgürdür siz gelipte bana fanboy diyebiliyorsanız bende size iphone 6 elinize almadan yorum yapabiliyorsunuz diyebilirim o halde?

Bükülme sorunu doğurudur bunu asla yalanlamıyorum benim tavrım sizin ilk yorumunuza.

Burda kimse kimseyi kandırmasın S5 mini ile 6 plus verseler hangisini seçersiniz? 6+ kat kat daha iyi bir telefon olduğunu hepimiz biliyoruz ama öyle bir yorum atıyorsunuz ki biri yamuluyor diğeri yamulmuyor? sizin yorumunuz direk abartı eleştiriye giriyor çünkü telefonun yamulmasını öyle bir yorumluyorsunuz ki her an elimizde yamulucakmış gibi ve s5 miniyi almak 6+ almaktan daha iyidir manasını çıkartıyorum ben sonrada s5 miniyi alıp pişman olucaklar, zaten yamulma durumlarında değişim yaparlar bu konuda apple her zaman iyi destek verir.

Cepte yamulduğunu söyleyen olmadı diyorsunuzda öyle bir yorumluyorsunuz ki bırakın cebi elimizde dururken yamulup katlanacakmış gibi telefonu küçük düşürmek kötülemek yanlış daha tatlı ve düzgün bir dilde eleştirmek daha doğurudur, yamulma sorunu var buna dikkat etmek lazım diyebilirsiniz gibi, benim forumla işim olmasaydı sizin yorumunuzu hiç takmazdım benim tavrım insanları yanlış yönlendirmenizden dolayı öyle diyerek insanların gözünü iphone 6+ için korkutarak daha kötü bir telefon almaya teşvik ediyorsunuz.

Ben g2 kullandığım zamanlarla ilgili açıklama yapmıştım hatırlıyormusunuz bilmiyorum ama g2 zamanında çok hoş güzel bir telefondu ve hala öyle hala öneriyorum ama bazı sorunları var örneğin aşırı ısındığında performans, arayüzde değilde rehber müzikler gibi yerlerde ufak laglar oluyor bunlar sıkıntı çıkartmasada benim gibi çok takılan kişilerin hoşuna gitmiyor bende bu sorunları yeni yeni keşfetmiştim ve bana iphone hediye olarak geldi alınacağını bilmiyordum ve hiç bir zamanda iphone alın dememiştim iphone geçtikten sonra normal olarak g2nin - yanlarınıda yazmak zorundayım hem görevim hemde üyeleri bilgilendirmek açısından ne yani zamanında sevip kullandığım ve halen sevdiğim telefonun - yönlerini yazmak ve başka telefon kullanmak benim fanboy yada dönek olduğumumu gösteriyor?

Peki o zaman ben fanboyun insanaların yorum yapmalarına izin vermiyorum modaratörüm diye çok havalıyım ve kendimi forumun sahibi olarak görüyorum.

Duymak istedikleriniz bunlarsa defalarca söyleyebilirim? ama ben egoist biri değilim modaratörlük yetkisi benim yardım sever biri olduğumu gösteriyor beni patron veya forum kralı haline getirmiyor modaratör olmak foruma ve üyelere daha fazla ilgi ve süre tanıyan kişilere verilir diye biliyorum ben öyle bildim öyle yapıyorum isteyen beni istediği gibi algılayabilir daha fazlada tartışıp konunun amacını saptırmayalım, yukarıya yazdım benden duymak istediklerini umarım tatmin olmuşsundur fanboyluğumdan egomdan.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
s5 mini ile iphone 6+ arasında kalıp s5 mini alanının aklına şaşarım zaten NET :devil2:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
s5 mini ile iphone 6+ arasında kalıp s5 mini alanının aklına şaşarım zaten NET :devil2:

Tamam işte ikimizde aynı şeyi istemiyormuyuz? konuyu açan arkadaşı doğuru yönlendirmek?

Bu bükülme sorununu herkes kabul etti kimsenin sorunu yok sadece aşırıya kaçıcak derecede yorumlamak yanlış birazcık daha kibar bir şekilde eleştirsek hem satın almak isteyen kişiyi korkutmayız hemde telefon hakkında bilgi sahibi olanalar yanlış anlamaz bende bundan bahsetmek istedim deminden beri.

Amacım yardım etmemek olmasa beni ilgilendirmez iphone üyeler vs ama amacımız belli sadece korkutmadan kusurları söylersek telefonların daha güzel olur.

Mesela diyelim ki sony z3 çok ısınıyor ben buraya gelip z3 90 100 derece oluyor dersem abartmış olurum ama normalden fazla ısınıyor desem tamam normal olur konuyu açan arkadaşta telefondan korkmaz bu sorunuda kafaya takmaz.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Bakır ısı borusu var diğer amiraller kadar ısınması imkansız :devil2:
Neyse uzatmayalım konu çok dağıldı :dirol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...