Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telofonum bataryayı şişiriyor iki tane patarya deiştirdim bakalım ne olacak şimdi garentiye göndereceğim bıktım artık batarya almaktan

eclips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,s3 mini kullanıyorum.rehbere eklediğim isim whatsapp kullanıyor ama whatsapp a girip mesaj göndermek istediğimde kişileriniz arasında yoktur diyor.sorun nedir

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
merhaba,s3 mini kullanıyorum.rehbere eklediğim isim whatsapp kullanıyor ama whatsapp a girip mesaj göndermek istediğimde kişileriniz arasında yoktur diyor.sorun nedir

Bende öyle bir sorun yok. S3 Mini kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*#0*# dediğinde sensör geliyoesa ve elini yyaklaştırdığında titriyorsa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sana hak veriyorum kardaş bendede wayfı sorunu yaşıyorum daha bir kaç günlük telfo samsung galxy s3 sorun yaşıyorum

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hic pisman değilim. 850tl almistim. 6 ay oldu. Ust seviye oyunlarda ısınıyor. Sarji 1 günü çıkıyor (rootlu) 1000 tl ve ustu vereceksiniz nexus 4 yada nexus 5 tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm bldiğim kadarıyla işletim sistemini uygulamayla filan olacak iş değil hatırladığım kadarıyla telefonu söküp içinden işlemciyi çıkarman gerekiyor yani anlayacağın çok uzun iş eğer java istiyosan e 250 al o da java :thumbup1:

Xplosiva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir iphone kullanıcısı olarak kardeşimin samsung'unu hep kıskandım. Şarj konusu baslı basına yeter zaten. Adam günde 1 kere sarj ederken, ben iphone'u 2-3 kez sarj ediyorum ortalama..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SAMSUNG
DÜŞMAN BAŞINA
samsungun vermiş olduğu hizmetler çok ama çok kötü sakın almayın ben 2 bin lira verip note 3 aldım 40 gündür yollarda servislerde gidip gidip geliyor sakın bulaşmayın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kullanıyom 8 aydır her kese tavsıye edrım ben cok kullanıslı bır telefon dayanıklı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iki ay önce İstanbul bilişimden s3 aldım telefon çok yavaş 1 GB ram yetmiyor 4 çekirdekli bir telefon nasıl bu kadar yavaş olur aklım almıyor bende çok pişmanım biraz bekleyip s4 alsaydım diye ŞİMDİ s4 orda 1058 tl :huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 oyunları kasıyormu kasıyorsa hangileri cevaplarsanız sevinirim

ardasu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
antutu puanı ne kadar ,ölçerseniz benim s3 ile kıyas yaparız. Benimki de
çok hantaldı. rootladım.
epey bir rom denedikten sonra lollipop 5.0.2 ile boeffla kernel yükledim.
kernel ayarlarını yaptım.bir de titanium backup ile kullanmadığım
sistem programlarını (g mail gibi) kaldırdım.
sonuç:antutu değeri dün ölçtüm 30500 lerde.
takılma vs.yok.çalışırken boş ram 300 lerde geziyor.batarya da 1 günü çıkarıyor.
not:yalnız bu işlemler garantiyi bozar,onu hatırlatayım.

S

SDN Okurum

SDN Okuru
Ben general mobil discovery kullanıyodum gittim s3 le takas yaptım s3 ünde ekrani kırıktı kvk da puan arada donması vardı sizce nasıl yapmisim iyi mi kötümü olmuş