Samsung Galaxy S3 Bilgisayara Dosya Aktarma Hatası

Konusu 'Samsung' forumundadır ve blackbatuhan tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. blackbatuhan

blackbatuhan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

- Samsung Galaxy S3 Bilgisayara Dosya Aktarma Hatası

merhabalar. samsung galaxy s3 üm ile çektiğim fotoğrafları bilgisayarıma aktarmak istedim. fakat şöyle bir hata çıktı. '' Disk yapısı bozuk ve okunamaz durumda '' aynı şeklide müzik atarkende bu hata çıkıyor ve dosyalarımı bilgisayarıma atamıyorum. Bundan 1 hafta önce başka çektiğim resimleri normal bir şekilde bilgisayarıma atıp bakmıştım. fakat bunları ve müzikleri atamıyorum acil yardımınız gerekli saolun.

2. thepolice2

thepolice2 Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Telefona root filan yaptıysan ondan olabilir. Telefonu bilgisayarı filan resetlemeyi dene. Olmadı servisi filan arayıp sorabilirsin.

3. blackbatuhan

blackbatuhan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yok kasrdşeim root felan anlamam ben o işlerden. sadece resim artıyordum işte :S neyse pc yi formatlıyıcam.

4. Oseyto

Oseyto Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Telefonda bulunan sd kart hasar görmüş olabilir biçimlendir dicem ama fotoğraflar gider :(

5. blackbatuhan

blackbatuhan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tm arkadaşlar sorunu çözdüm. Bilgisayardan kaynaklanıyormuş. Ayrıca sd kart takmadım telefona .d

6. bewko

bewko Dekan

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    ortalığı ayaklandırdın ya önce bir deneseydin olmasaydı ozaman açardın konuyu aaa :)

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar 2 gun once s3 aldım ve dunden berı msj sesı cıkmıyor ve titremiyor bunun nedenı ne olabılır.yardımcı olursanız sevınırım.aramalarda ses cıkıyor tıtresım calısıyor butun ses ayarlarıda dogru ama msj geldıgınde ses cıkmıyor

8. jeliboncocuk

jeliboncocuk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kies ile yedekleri al ve telefonu fabrika ayarlarına getir düzelmesi gerekiyor.

9. annttiigs

annttiigs Profesör Onursal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    bu gibi durumlarda AirDroid uygulamasını kullanabilirsiniz. Çok başarılıdır.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Yukarıdan aşşağı açılan menude bildirimleri aktif etmen lazim..

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar s3 te ki vidyoları pc de göremiyorum, telde var fakat pcde görünmüyor birçok pc de denedim ayny sıkıntı ne olabilir, bir programımı var acaba.?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3'te resimler atılıyor ama videolar görünmüyor ve atılmıyor nedeni ve çözümü varsa yazan olursa sevinirim

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

usb kablosunu taktıktan sonra üstteki pencereyi aşağı indir kamera olarak bağlandı yazan yere dokun ve ortam cihazı olarak bağlan de oluyor

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

S3 kullanıyorum internetten indirdiğim bazı filmleri pc aktaramıyorum nedeni ne olabilir?

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

usb kablosunu taktıktan sonra üstteki pencereyi aşağı indir kamera olarak bağlandı yazan yere dokun ve ortam cihazı olarak bağlan de oluyor
    yazan kişi Allah senden razı olsun

Sayfayı Paylaş