İphone'a fotoğraf video aktarma

Bu konuyu okuyanlar

LuciMorty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Macbook aldım. Kablo ile bağladığında samsung cihaz gözükmüyo bu yüzden bir program kullanıyordum wifi üzerinden gönderiyordu fakat zahmetliydi. Windows kullanırken telefonu bağlıyorsun dosyayı direkt atıyorsun. Her neyse bu aktarma olayının basitleşmesi için iphone aldım fakat daha da karmaşıklaştı diyebilirim. Müzikleri atmayı öğrenmem saatlerimi aldı. İcloud eşitlemesini açtığım zaman müzikler iphonea geçti. Fakat icloud kullanmak istemiyorum çünkü laptopu ailemdeki şahıslara vermek zorunda kalabiliyorum, telefonumdaki fotoğraflar direkt olarak macte gözükebiliyor. Bunların yanında bilgisayardaki fotoğraf ve videoları mouse ile iphonea sürüklediğimde olmuyor, sadece dosyalar bölümüne atabiliyorum bu yüzden attığım fotoğraflar telefonda sadece dosyalar kısmında gözüküyolar galeriye gelmiyor. Windows ve android telefon kullanırken çok rahattım lütfen bu aktarma olayına çözüm bulun. Not: airdrop ile gönder diyebilirsiniz fakat ben kablosuz olarak göndermek istemiyorum telefonu kablo ile bağladığımda icloud kullanmadan hızlı bir şekilde fotoğrafları videoları nasıl atarım bunu öğretirseniz çok güzel olur.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Tabiki Hemen Rehber Şeklinde Yardımcı Olayım Size Efenim ☺

1.Adım : Aşağıda Verdiğim Linkten 3uTools Programını İndirin Ve Kurun

2.Adım : Programı Açın Ve Telefonunuzu Kablo İle Bilgisayara Bağlayın

3.Adım : Telefonunuz Programda Gözükecektir Programdan İmages Bölümünü Seçiyoruz

4.Adım : İki Adet Seçeneğimiz Olucak (İmport) Seçeneği İle Bilgisayarımızdaki Bir Fotoğraf Ve Videoları Rahatlıkla İphone Cihazımıza Yükleyebiliriz (Export) Seçeneğini Kullanarak İphone Cihazımızdaki Fotoğraf Ve Videoları Rahatlıkla Bilgisayarımıza Aktarabiliriz

5.Adım : İşlem Bu Kadar Kablomuzu Çıkarıp Cihazımızı Kullanmaya Devam Ediyoruz

3uTools | İndirme Linki

LuciMorty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

3.Adım : Telefonunuz Programda Gözükecektir Programdan İmages Bölümünü Seçiyoruz

4.Adım : İki Adet Seçeneğimiz Olucak (İmport) Seçeneği İle Bilgisayarımızdaki Bir Fotoğraf Ve Videoları Rahatlıkla İphone Cihazımıza Yükleyebiliriz (Export) Seçeneğini Kullanarak İphone Cihazımızdaki Fotoğraf Ve Videoları Rahatlıkla Bilgisayarımıza Aktarabiliriz

3uTools | İndirme Linki
deneyeceğim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

3uTools | İndirme Linki
hocam denedim, program açılmıyor sadece setup olarak kalıyor ve internette macte kullanıldığını görmedim. sadece windows ve ios aktarma için kullanılıyor büyük ihtimal

Son düzenleme: