Samsung Galaxy S2 (I9100) Korede Satışa Sunuldu.

Bu konuyu okuyanlar

First_Class

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung-galaxy-s-2.jpg

Samsung’un merakla beklenen akıllı telefon bombası Galaxy S 2, Güney Kore’de, 4000 şanslı kişi için satışa sunuldu.

Phone 4 avcısı olarak tabir edilen ve Samsung’un kendisinden çok şey beklediği akıllı telefonu Galaxy S 2, Güney Kore’de ön siparişle satışa sunuldu.

4000 şanslı Güney Kore vatandaşı, ev sahibi olmalarının verdiği avantajla Galaxy S 2’ye sahip olabilecek. Cihazın pazarlama işlemlerini, Güney Kore’nin en büyük operatörlerinden K2′nin Olleh markası üstleniyor ve kontratsız, 780 dolar talep ediyor. Reklam videolarını adresinden takip edebileceğiniz telefon,Olleh bağlantısı vasıtasıyla satılıyor.

Samsung’un amiral gemisi dünya ile ne zaman tanışacak?
Samsung Galaxy S 2, 1 Mayıs’ta Avustralya, 6 Mayıs’ta İsveç, 12 Mayıs’ta Finlandiya, 18 Mayıs’ta Rusya, Mayıs’ın son günlerinde Almanya, Haziran’da İsviçre, Temmuz’da Brezilya ve yılın üçüncü çeyreğinde Amerika Birleşik Devletleri, Kanada’ya konuk olacak.

Akıllı telefonun Türkiye’de satışa çıkacağı tarih ise Mayıs sonları olarak gösteriliyor. Ülkemizdeki fiyatlandırma konusunda bir şey söylemek henüz mümkün değil.

Teknik özellikler
Galaxy S 2; 4.3 inç, 480 x 800 pixel, Super AMOLED Plus kapasitif 16 milyon renkli dokunmatik ekran, 1.2 GHz çift çekirdek işlemci, Orion yongası, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 1 GB bellek, 16 veya 32 GB dahili, 32 GB microSD artırılabilir saklama alanı, 3G, WiFi, Bluetooth 3.0, 8 megapiksel (3264 x 2448 piksel), 1080p Full HD video kaydı yapabilen, otomatik odaklamalı, LED flaşlı, yüz ve gülümseme tanıma fonksiyonlu fotoğraf makinesi, A-GPS desteği ve dijital pusula gibi önemli kalemlerle donatılacak.

www.samsung.com

Kaynak

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
samsungları seviyorum ama bir aksilik olmazsa 15 gün sonra telefonumu yenilerken lg optimus 2x alacağım, müthiş bir alet.

First_Class

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
I9100 gelmesini merakla bekliyorum ama fiyatı 1.500TL üzerinde olursa bende Lg Optimus 2x almayı düşünüyorum

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
çok pahalı ya nasıl alıcam ki :(

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
herkeste dikkat ettimde aynı muhabbet samsung pahalı.. Bende farkına varmıştım çoktandır.. herşeyiyle pahalı... hatta bir yorumumda demiştim kii, samsung alıyorsan reklamınıda alıyorsun :D yaptığı reklamlara verdiği parayı nerden çıkarcak usta.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
galaxy s2 nin 1500 tlden aşağı piyasaya çıkacağını sanmam. lg her zaman ve her modelinde yaptığı gibi optimus 2x i de daha ucuza çıkartacaktır.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Samsung neden bu kadar pahalıki ? o kadar çokmu kaliteli ?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Pahalı olmasının sebebini söyliyebilirim hatta söyledimde, reklamlara yatırdığı paranın acısını senden benden çıkartmaya çalışıyor gibi hissediyorum tabiki şahsi görüşümdür.
Kalite bakımından sadece teknik servislerle alakalı sıkıntılar olduğunu okuyorum. genel anlamda birşey teknik servisi harici diyemiyecem açıkcası..

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
samsung, nokia nın eski stratejisi ile ilerliyor çok kitle kazandı ama bu fiyatlarla sonu nokia dan farksız olmaz :D bir zamanlar kim derdiki nokia nın bu hale geleceğini ?

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hmm mantıklı, ama samsung kolay kolay yıkılmaz diye düşünüyorum :)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
eskiden olsa çok fazla göz önünde olmasa da en sağlam telefonları samsung üretiyor derdim. ama şimdi yeni teknolojiye uyumu ile sağlamlığı ters orantılı. fiyatları uçurmaya başladılar. ama dediğim gibi eski sağlamlıkları da kalmadı.

Reaksiyon puanı
10,325
naz aşık usandırırmış derler. yav nerdeyse bir yıl oldu şu galaxy S2 muhabbetleri... ha bugün, ha yarın... o buraya gelene kadar belli ki diğer firmalar ondan daha kalitelisini çıkarmış olacaklar. iyice suyu çıktı vesselam. diğer modellerinin adı duyulması ile satışı nerdeyse aynı olurken bu modeli sanki uzaydan gelin alıyormuşuz gibi habire bekletilip duruyor... almaktan da, meraktan da vazgeçtim artık!

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Naz olayına katılıyorum ciddi anlamda elindeki diğer ürünleri satsın sonrasında yeni ürün diye bunu satsın mı istiyor nedir ...

ayrıa @mei gidipte nokianın stratejisine el attıysa hepten işleri sakata girmiş demektir.. bence nokia nasıl bu durumdan yükselişe geçmeye çalışıyor onun araştırmasını yapsın :)

Son mesajlar