Samsung Galaxy Note 9

Bu konuyu okuyanlar

ugursmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note 9' larda tv kumanda özelliği yok mu? Aldığımdan beri uğraşıyorum bi türlü bulamadım? Bu uygulamayı yükledim. Ama kurulumu ayarlayamayinca geri kaldırdım. Bilgisi olanlar?
69063

ugursmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Smartthings var uygulamalarda internete (smart tv) bağlı olarak kullanılabilir.
Sanırım bundan bahsediyorsun. Galiba dediğin gibi böyle çözülecek. Mavisini aldığımda böyle çıkmıyordu smartting güncelleme felan geldi heralde. Şimdi eve gidiyorum. Deniyeceğim bi bakalım. Cevap verdiğin için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190321-203358_Chrome.jpg
    Screenshot_20190321-203358_Chrome.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 565

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
dostum geçmiş olsun desteklemiyor herhalde

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Uzaktan kumanda özelliğinin olması için ya kızılötesi sensöre sahip olması gerekir ki bu durumda hemen hemen her kızıl ötesi cihazı kontrol edebilirsiniz. ya da kumanda edilecek cihazın internet desteğine sahip olup telefonun internet üzerinden kumanda edeceği cihaz ile eşleştirilmesi gerekir. aksi taktirde çalışmayacaktır. HTC M8 kullandığım dönemde kızılötesi sensör olduğu için projeksiyon, klima ve televizyonu kontrol edebiliyordum. ancak aynı şekilde Note 9'da sensör yok. o yüzden sadece internet bağlantısı üzerinden daha doğrusu wi fi üzerinden eşleştirebilirseniz kontrol edebilirsiniz. En azından ben öyle biliyorum