Samsung Galaxy Note 9

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ugursmrc

Üyecik
Katılım
12 Şub 2019
Mesajlar
13
Puanları
3
Note 9' larda tv kumanda özelliği yok mu? Aldığımdan beri uğraşıyorum bi türlü bulamadım? Bu uygulamayı yükledim. Ama kurulumu ayarlayamayinca geri kaldırdım. Bilgisi olanlar?
69063
 

ugursmrc

Üyecik
Katılım
12 Şub 2019
Mesajlar
13
Puanları
3
Smartthings var uygulamalarda internete (smart tv) bağlı olarak kullanılabilir.
Sanırım bundan bahsediyorsun. Galiba dediğin gibi böyle çözülecek. Mavisini aldığımda böyle çıkmıyordu smartting güncelleme felan geldi heralde. Şimdi eve gidiyorum. Deniyeceğim bi bakalım. Cevap verdiğin için teşekkürler.
 

Ekli dosyalar

hltt

Üyecik
Katılım
7 Eki 2010
Mesajlar
58
Puanları
8
Uzaktan kumanda özelliğinin olması için ya kızılötesi sensöre sahip olması gerekir ki bu durumda hemen hemen her kızıl ötesi cihazı kontrol edebilirsiniz. ya da kumanda edilecek cihazın internet desteğine sahip olup telefonun internet üzerinden kumanda edeceği cihaz ile eşleştirilmesi gerekir. aksi taktirde çalışmayacaktır. HTC M8 kullandığım dönemde kızılötesi sensör olduğu için projeksiyon, klima ve televizyonu kontrol edebiliyordum. ancak aynı şekilde Note 9'da sensör yok. o yüzden sadece internet bağlantısı üzerinden daha doğrusu wi fi üzerinden eşleştirebilirseniz kontrol edebilirsiniz. En azından ben öyle biliyorum
 
Üst
stat counter