Samsung Galaxy Note 8.0 Telefon(GSM) Özelliği Nasıl Açılır? Anlattık...

Bu konuyu okuyanlar

jackalmed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PARS dört gözle video veya resinli anlatımı bekliyorum.Daha sonra hemen note 8.0 alıcam.Emeğine sağlık ...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Aynen böyle bir anlatım bende bekliyorum. Birde yazı fontunu nasıl ayarladın bunuda açıklarsan çok güzel olacak.

çeşitli font uygulamaları mevcut ben kullanalı uzun zaman oldu adını unutmuş durumdayım ama değiştirdiysem fazla kullanışlı değil demektir :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tam olarak telefon özelliği oluyor mu? bazılarında diğer marka olanlarda program ile olanlarda program açık değilse gelen çağrıda tepki yokmuş.
hocam öyle birşey olması pek mümkün değil sim kart girişi olmayan tablet nasıl aranır? sim kart girişi varsa öyle sahte uygulamalara ne gerek var? bizimki tıkır tıkır çalışıyor maşallah :)

PARS dört gözle video veya resinli anlatımı bekliyorum.Daha sonra hemen note 8.0 alıcam.Emeğine sağlık ...
dediğim gibi ne zamana yapabilirim bilmiyorum o konuda pek başarılı olduğumu düşünmüyorum da :blushing:

Anlatılan şekilde yaptım şahane çalışıyor. Bir tabletfon birde sağlam dost edinmiş oldum.
abiler kolay kazanılmaz :) bunu çok ama çok iyi bilirim

Reaksiyon puanı
16,118
simcard girişi var 3g için ama sesli arama için pasif edilmiş yazılımla açılıyor diyor satıcı android market yani google play'den indiriliyormuş ben almıcam ama ablam istiyor ama kendisi android özürlü 300-400lira verince telefon özellikli tablet pc alacağını sanıyor apple düşmanı zaten hiç bilgisi yok önceden android 2.2 netbook kullanmaya çalıştı beceremedi...
zaten o wm8650 cpulu netbook bozuldu.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Tabletin basebandından engelli ise ki öyledir bu durumda marketten indireceğiniz hiç bir uygulama işe yaramaz

cihat_ozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yedek almayanlar için alınmış cwm yedeği linki veriyorum. henüz denemedim birazdan deneyeceğim. cihazımın telefon özelliği açık 2. el aldım. aldıktan sonra ölü pixel fark ettim alınalı 1 ayı geçmediği için orjinale dönüp servisten değişim talep edeyim dedim romun olmadığını bilmiyordum araştırıken yeşilcinde buldum. isteyene konunun linkinide yollayabilirim. bu atacağım link direk cwm yedeğinin download linkidir. denedikten sonrada yorumumu yazarım buraya.
https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=ZI8YDh4Vca/0VhFMTIuxFCobP2HO0kw+AVn206SHZZ0=&locale=tr

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar yedek almayanlar için alınmış cwm yedeği linki veriyorum. henüz denemedim birazdan deneyeceğim. cihazımın telefon özelliği açık 2. el aldım. aldıktan sonra ölü pixel fark ettim alınalı 1 ayı geçmediği için orjinale dönüp servisten değişim talep edeyim dedim romun olmadığını bilmiyordum araştırıken yeşilcinde buldum. isteyene konunun linkinide yollayabilirim. bu atacağım link direk cwm yedeğinin download linkidir. denedikten sonrada yorumumu yazarım buraya.
https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=ZI8YDh4Vca/0VhFMTIuxFCobP2HO0kw%2BAVn206SHZZ0%3D&locale=tr

denediniz mi? denemediyseniz merakımdan çatlayıp ben deneyeceğim :)

cihat_ozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ekran görüntüsü alma şansın var mı?
baktım olmadı tekrar son aldığım yedeğe döndüm. ama yarın tekrar deneceğim. bildiğim bütün kombinasyonları deneyip cihazı garanti kapsamına almayı deneyeceğim o arada ekran görüntüsü alıp paylaşırım. siz neyin görüntüsünü istediniz? sürümün yazdığı kısmımı?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
baktım olmadı tekrar son aldığım yedeğe döndüm. ama yarın tekrar deneceğim. bildiğim bütün kombinasyonları deneyip cihazı garanti kapsamına almayı deneyeceğim o arada ekran görüntüsü alıp paylaşırım. siz neyin görüntüsünü istediniz? sürümün yazdığı kısmımı?

genel olarak o bölümü... alsanız bile bakalım servis ne diyecek

cihat_ozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genel olarak o bölümü... alsanız bile bakalım servis ne diyecek
sayacı sıfırlasam sorun olmayacak servis beni iyi tanır gidip çok kavga etmişliğim vardır:thumbup: note 2 zamanında çok gittim geldim servise kayıt açarken isim bile istemiyorlardı artık. cok büyük ihtimalle cihazın değişimi olur çünkü en az 5 tane ölü pixel var ve ekranın tam orta yerinde. gerçi aldığım kişide geri almayı kabul etti ama ben gurur meselesi yaptım cihazı sıfırlamayı. yarın son çare olarak samsungu arayıp romu nereden bulacağımı soracağım biraz baskın davranınca samsunga hemen istediklerimi yapıyorlar. yada şikayetvar.com a yazınca seferber oluyorlar. yarın tek tek ekran görüntüsü alırım. isterseniz mail atarım isterseniz buraya eklerim bana fark etmez.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
sayacı sıfırlasam sorun olmayacak servis beni iyi tanır gidip çok kavga etmişliğim vardır:thumbup: note 2 zamanında çok gittim geldim servise kayıt açarken isim bile istemiyorlardı artık. cok büyük ihtimalle cihazın değişimi olur çünkü en az 5 tane ölü pixel var ve ekranın tam orta yerinde. gerçi aldığım kişide geri almayı kabul etti ama ben gurur meselesi yaptım cihazı sıfırlamayı. yarın son çare olarak samsungu arayıp romu nereden bulacağımı soracağım biraz baskın davranınca samsunga hemen istediklerimi yapıyorlar. yada şikayetvar.com a yazınca seferber oluyorlar. yarın tek tek ekran görüntüsü alırım. isterseniz mail atarım isterseniz buraya eklerim bana fark etmez.

benim içinde fark etmez umarım değişirler...

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Buraya ekleyin size zahmet. Umuma mal olsun :)

sofath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefon özelliğini açtım emeği olan herkese teşekkürler

yalnız bir sorunum var çok kullandığım ve sevdiğim bir program olan readers hub programı çalışmıyor kökleme algılandı diyor bir çözümü varmıdır

birde turkcell dergilik uygulamasını yükleye bilen varmıdır acaba

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar telefon özelliğini açtım emeği olan herkese teşekkürler

yalnız bir sorunum var çok kullandığım ve sevdiğim bir program olan readers hub programı çalışmıyor kökleme algılandı diyor bir çözümü varmıdır

birde turkcell dergilik uygulamasını yükleye bilen varmıdır acaba
Reader Hubsu buradan indirip kontrol edebilirsiniz...

jackalmed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy note 8 de pdf uzerine yazı yazabılıyormuyuz mesala ben matematik testlerinin uzerine cevaplarını eklemek istiyorum bosluklara mumkun mu?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
galaxy note 8 de pdf uzerine yazı yazabılıyormuyuz mesala ben matematik testlerinin uzerine cevaplarını eklemek istiyorum bosluklara mumkun mu?
ben hiç denemedim ama [MENTION=350549]marancı[/MENTION] abi sen hiç kullandın mı?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Adobe Acrobat Reader ile mümkün. Keçeli kalem vs seçenekleri de var. Daha fantastik şeyler yapmak için Ezpdf çok daha fantastik şeyler yapmak içinde Ezpdf Clear uygulamaları var. Bu son iki uygulama bir harika dostum :) @jackalmed

ben hiç denemedim ama @marancı abi sen hiç kullandın mı?
Nasıl bir nick se etiketleyemedim :p

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13

Adobe Acrobat Reader ile mümkün. Keçeli kalem vs seçenekleri de var. Daha fantastik şeyler yapmak için Ezpdf çok daha fantastik şeyler yapmak içinde Ezpdf Clear uygulamaları var. Bu son iki uygulama bir harika dostum :) @jackalmed

Nasıl bir nick se etiketleyemedim :p

özellikle yaptım :D :p

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ez pdf Clear:

https://play.google.com/store/apps/details?id=udk.android.reader.interactive&hl=tr

Bu son iki uygulama şahane. Ücretsiz sürümleri de var. Ben ikisinide satın aldım. Ama indirimdeydiler. İlkini 0.99 ikinciyi de 0.88 dolara aldım :) s pen için biçilmiş kaftan. Gerçi Acrobat Reader ile not alıp altını çizmek vs. mümkün. Ama ezpdf çok daha fazla seçenek sunuyor. Clear biraz öğretmen işi gibi.

Not: Mobilden girmek, alıntı yapmak, yorum yazmak çin işkencesi.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ez pdf Clear:

https://play.google.com/store/apps/details?id=udk.android.reader.interactive&hl=tr

Bu son iki uygulama şahane. Ücretsiz sürümleri de var. Ben ikisinide satın aldım. Ama indirimdeydiler. İlkini 0.99 ikinciyi de 0.88 dolara aldım :) s pen için biçilmiş kaftan. Gerçi Acrobat Reader ile not alıp altını çizmek vs. mümkün. Ama ezpdf çok daha fazla seçenek sunuyor. Clear biraz öğretmen işi gibi.

Not: Mobilden girmek, alıntı yapmak, yorum yazmak çin işkencesi.

hiçte bile :D çoğu zaman mobilden giriyorum foruma ...

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cidden sıkıntı yaşıyorum mesela alıntı yapınca klavyenin önerdiği kelime tamamlama seçeneklerini kullanırsam seçtiğim kelime alıntının içine giriyor alıntıyı bozuyor. Sayfayı en aşağı indiriyorum kimi zaman hop yukarı çıkıyor. Web sayfası görüntülenemiyor uyarısını sık sık alıyorum. Sen hangi tarayıcı ile giriyorsun hemşerim? Etiketlenemeyen insan

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Cidden sıkıntı yaşıyorum mesela alıntı yapınca klavyenin önerdiği kelime tamamlama seçeneklerini kullanırsam seçtiğim kelime alıntının içine giriyor alıntıyı bozuyor. Sayfayı en aşağı indiriyorum kimi zaman hop yukarı çıkıyor. Web sayfası görüntülenemiyor uyarısını sık sık alıyorum. Sen hangi tarayıcı ile giriyorsun hemşerim? Etiketlenemeyen insan

Abi normal browser kullanıyorum ben ... şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım o belirttiğin sayfa görüntülenemedi uyarısı dışında

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
hocam acil yardım eder misiniz tel filan yaptım çalışıyor sizin dediginiz gibi ama şimdi 4.2.2 çıktı n-5120 için miş güncellesem bişey olur mu?

LTE li model için güncelleme gelmiş olabilir fakat siz bilirsiniz... yükleyin veya yüklemeyin diyemem hocam...