Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye de de Satışa Sunulması (İmza Kampa

Bu konuyu okuyanlar

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar
İmza kampanyamız ve arkadaşlarımızın çabaları sayesinde en sonunda bir gelişme yaşanmış durumda.
İstanbul Bilişim firması İnternet sitelerinde istediğimiz N9005 modelini link olarak paylaşmış durumda.
İstanbul Bilişim firması ile yaptığımız görüşmelerde telep olduğu taktirde bu talep doğrultusunda N9005 i getirebileceklerini söylediler.
Ne kadar çok kişinin bu telefonu beklediğini gösterebilmemiz için sizden ricam linkde bulunan haber ver butonuna tıklamanız dır.
http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9005-beyaz-cep-telefonu-fiyati,68982.html
Saygılar...
Pil Türü 3100 mAh :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LTE gereksiz şimdilik... 1.8mb download hızım var 3g (h+) de zaten... 3g şebekesini yaysınlar yeter

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Kimse caydıramaz sim kiliti denen şey kırılabilir yada kaldırılabilir bir durum, sonuçta kısıtlı versiyonu kullanmaya zorlanıyoruz ve üstelik çoookk daha fazla fiyata

KAAN KARA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy Note 3 tanıtılmadan 2-3 gün önce Note 2 mi sattım. Exynos işlemcinin performans açısından güçlendiğini ve güncelleme ile LTE versiyonu ile özelliklerin eş değer olacağı kesinleşti denebilir. Samsung Galaxy Note serisini seven biri olarak Android cihazlarında her hangi bir donma veya ısınma görmedim.Özellikle Samsung'u yazılımsal özellikleri için seviyorum.Bu arada Snapdragon 800 işlemci almak istemiyorum sebebi ise şarj sıkıntısı var.Samsung Galaxy Note 3'de S4'de olduğu gibi çeşitleri artacaktır. Snapdragon işlemcisi aynı zamanda performans açısından Exynos'dan geride kalmıştır.8 çekirdekli Phablet'te S4'de olduğu gibi 4 çekirdek ayrı 4 çekirdek ayrı çalışmayacaktır.8 çekirdek aynı zamanda çalışarak tüm uygulamalarda olağanüstü bir performans sunacaktır.Fakat bir kaç ay içindede Samsung Galaxy Note 3 LTE-A piyasaya çıkacaktır.Türkiye olarak LTE'nin ülkemize gelmesine ise bir buçuk sene var.Bu arada LG G2'de Snapdragon 800 işlemcili Samsung Galaxy Note 3'ü devirmiş.Linki : http://www.youtube.com/watch?v=6oz_vNNiI4I Fakat bir çok kişi Samsung'a o kadar para verme onun yerine Iphone 5S al diyorlar sizce Samsung Galaxy Note 3 mü LG G2 mi Iphone 5S mi ?

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy Note 3 tanıtılmadan 2-3 gün önce Note 2 mi sattım. Exynos işlemcinin performans açısından güçlendiğini ve güncelleme ile LTE versiyonu ile özelliklerin eş değer olacağı kesinleşti denebilir. Samsung Galaxy Note serisini seven biri olarak Android cihazlarında her hangi bir donma veya ısınma görmedim.Özellikle Samsung'u yazılımsal özellikleri için seviyorum.Bu arada Snapdragon 800 işlemci almak istemiyorum sebebi ise şarj sıkıntısı var.Samsung Galaxy Note 3'de S4'de olduğu gibi çeşitleri artacaktır. Snapdragon işlemcisi aynı zamanda performans açısından Exynos'dan geride kalmıştır.8 çekirdekli Phablet'te S4'de olduğu gibi 4 çekirdek ayrı 4 çekirdek ayrı çalışmayacaktır.8 çekirdek aynı zamanda çalışarak tüm uygulamalarda olağanüstü bir performans sunacaktır.Fakat bir kaç ay içindede Samsung Galaxy Note 3 LTE-A piyasaya çıkacaktır.Türkiye olarak LTE'nin ülkemize gelmesine ise bir buçuk sene var.Bu arada LG G2'de Snapdragon 800 işlemcili Samsung Galaxy Note 3'ü devirmiş.Linki : http://www.youtube.com/watch?v=6oz_vNNiI4I Fakat bir çok kişi Samsung'a o kadar para verme onun yerine Iphone 5S al diyorlar sizce Samsung Galaxy Note 3 mü LG G2 mi Iphone 5S mi ?

Her note 3 konusunun arkasına bu mesajı koyacakmisiniz ?

KAAN KARA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burası forum ve bende sadece fikir alıyorum bence bunda yanlış bir şey yok ve sım lock olayı yok 4g LTe ve 3G bağlantıları var kesinleşti

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Youtube'de bir videoda görmüştüm. Ama bazı yerlerde ise ayrı üretimin diğer sebebi ise sim lock olayı deniliyor ama 4G LTE'ye normal mini sim taktı
Takamaz mı? Hocam simlockta o ülkenin telefonunu başka ülkede çalıştıramama gibi bir durum var sim kartla ilgili kısmı sadece hangi ülkeye ait olduğudur... hemde resmi açıklama ile kesinleşir bu tür durumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
getirmezse almayın szde .1 tane bile alan olmazsa mecbur daha iyisini getireceklerdr

zigmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafanız mı güzel yoksa telden mi anlamıyorsunuz? En az 10 tane note 3e baktım.hepsi snap800 işlemcili isteyen varsa bana ulaşsın alayım bari. 0544 568 58 92. Ayrıca mantıklı düşünürseniz samsungun bu kadar kısa sürede ex5420 işlemcili üretip pazara sokamazdı. Düşündüğüm gibi oldu. Samsung 4 milyon snap800 işlemcili tellerden turkiye yolladı. İsteyen varsa arasın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S 800 versiyonunu yurt dışından aldığımızda Türkiye'de çalışacakmı? Bilgisi olan varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teknosa, Samsung Türkiye ve Mediamartk mağazalarında teşhir için kullanılan cihazla N9005 ancak satışı yapılmaması da ilginç bir durum...

as400

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar N9005 arıyorsanız Amerikadan getirdim 3 tane. Birini ben kullanıyorum. Telefonlar Ragional Unlock yapılması gerekiyor. İsteyen arkadaşlar http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-Note3-N9005-32-Gb-Siyah__isp13446493 linkinden inceleyebilir. Meraklısı ve konuyu araştırıyorsanız benim söyleyeceğim başka bir söz yok. PM atınız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S 800 versiyonunu yurt dışından aldığımızda Türkiye'de çalışacakmı? Bilgisi olan varmı?

Türkiyede çalışsın istiyorsan Aldığın telefonu yurtdışında açıp biraz kullanıp geleceksin.

Malesef "international unlock" olayı Samsung tarafından resmi olarak açıklandı ve yapılmayacak. Telefonlarda Regional Lock olayı var. Ben mesela Amerikada aldım ve kendi telefonumu orda açtım ve 2 gün kullandığım için bir sıkıntım yok. Ama paralel ithalatın önünü kesmek için Samsung böyle bir kilit ile satışa çıkarıyor sen yurtdışından bir telefon aldın ve o ülkede o ülkenin sim kartıyla bir kaç saat kullandın ve ülkeyi terkettiğinde örnek Türkiye ye geldin ve sim değiştirdin o zaman sorun olmayacak. Ama paralel ithalatcılar gibi yüzlerce getirdin başka bir ülkede fiyat politikasını bozmaman için telefonu kullanamayacaksın. ve Android 4.4 update ile satılan tüm modellerde Regional Lock olayını uygulamaya koyacak.
İşin özü Apple lı salladı satış grafiğini düzeltti ve şimdi kullanıcıya sırtını döndü. Tipik satıcı mantığı. Ama ben ki evde beyaz eşyam dahil herşeyim samsung ken bu olaya tepkiliyim. Ve son samsung muhabbetimdir. Ha madem fiyat rekabetini koruycaksın o zaman modelleri ülkelere göre çıkarıp ayrımcılık yapma.

Benim için Samsung bitmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yurt disindan note3 9005 aldim telefon surekli kapaniyor ve bir uygulama cihazinizda sistemna yetkisiz girisim nedeniyle durduruluyor gibilerinden bisey soyluyor ve telefonum surekli acilip kapaniyor kullanamiyorum bile bununla ilgili yapabilicegim bisey varmi lutfen yardimci olurmusunuzz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acaba note 3 ü yurtdışından octo getirtip burda telefonu açtırıp kullanabilirmiyiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha türkiyeye geliş tarihi belli olmadımı ya !! :cursing::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben getirdim ingiltere vodafondan ve kullanıyorum sim problemini şifreyi 100 tl karşılıgında açtırabiliyorsunuz arkadaşlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar

biz ithalatçi firmayiz. Samsung sm n9005 için bilgi teknolojilerine türkiyede satişa sunmak için talepte bulunduk. 2 ay süren beklemede bize sm n9005 için teknik dosyasini istediler. Arkadaşlar sizden ricam güzel bir teknik dosya hazirlamaniz ve yayinlamaniz.

Son mesajlar