Samsung Galaxy Ace 2 güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu teli alıcam da güncelleme yapmadan telefon subway surf ve temple run 2 gibi oyunları yüklüyor mu yada kasıyor mu ?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Peki şuan bu sürümümü yani 2.3.6 mı kullanabiliyoruz sadece herhangi bir yükseltme yapamıyor muyuz? Jellybean tarzında yazılara rastladım fakat tam olarak bilgim yok bu konuda aklım ermedi pek :) Ne yapmak gerek yani yazılım güncellemesi yapamaz mıyız? 4.1.2 nin Türkiye'de çıkmasını mı bekleyeceğiz ?

4.1.2 nin türkiyeye çıkmasını beklemelisin başka yapcak bişi yok fakat 4.1.2 yada 4.2.2 romları mevcut onları kurabilirsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arakdaşlar ben jbden gbye döndüm kiesten güncelleme yapabilrmiyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.1.2 çıktı tekrar kontrol et,
Ben yükledim,
S3 mini gibi oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de ace 2 var ancak dün güncelleme yapmak icin kiese bagladım onaylamaları felan yaptım ancak en başta yüklenen %100 oldu ve kapandı kiesi sildim tekrer yaptım yine olmadı yardım edin :confused1:

agasoW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.1.2 yi kiesten yükleyenlere soruyorum.. Herhangi bir sıkıntı var mı? Kasma vs.. En az 1 hafta kullananlardan gözlemlerini yazmalarını rica ediyorum :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada ben 2.3.6 yani orjinal sürümünü kullanıyorum şuan.. Kies e bağladığımda güncelleme olduğunu belirtti fakat bu güncelleme o 4mb lık telefonun anakartını yakan güncelleme mi acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben şuan yeni güncellemeyi yükledim bakalım nasıl olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, Samsung Galaxy Ace2 kullanıyorum. Samsung kies programından telefonum güncelleme yaptı ve telefonum çok yavaşladı. Güncellemeden önceki oyunları güncellemeden sonra da yükledim. Fakat oyun oynarken donuyor, bataryayı çıkartıp yeniden takıp telefonu açıyorum. Rehbere girerken yavaş, diğer uygulamarda aynı. Ben eski sürümü yüklemek istiyorum. Nasıl yüklerim, bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler..

agasoW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Türkiye ye 4.1.2 güncellemesi geldikten sonra tekrar yükledim jb yi ama durum yine aynı hiçbir fark yok felaket kasıyor kasma da değil donuyor ya felaket.. Gb ye geri dönmek istiyorum fakat tüm bilgiler siliniyormuş :S bilgiler silinmeden nasıl dönebilirim gb ye yani 2.3.6 ya yardımlarınızı bekliyorum. (Bu arada tavsiyem sakın olaki 4.1.2 yüklemeyin kesinlikle tavsiye etmiyorum performans %0 görsellik +%20 donma +%80)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende jb yükledim telefona aynı s3 mini gibi oldu çok hoşuma gitti ama tel çok kasıyor bnde eski sürümüme geri dönmek istiyorm sen nasıl döndün dönersem eğer bi daha jb yapamam mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence gayet hızlı sadece teli çok doldurmamak gerekli ve uygulamaları sd card alıp sd karta taşımak gerekli ben öle yaptım hiçbir sorun yok ayrıca günceledikten sonra fabrika ayarlarına döndürünce daha az kastı kaç aydır kullanıyorum çok uygulama yüklemedikçe kasma olmuyor ayrıca ben ram temizlemede yükledim beliki ondandır bir uygulama dan girip çıkınca ramı temizliyorum 0 donma oluyor. bence gayet hızlı. altı sayfadan fazla uygulama yüklemeyin ve sd carda taşıyın ayrıca ram temizleme yükleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana da gelmedi güncelleme :(
Sanırım imei ye göre geliyor. Ayrıca telefonunda custom rom kullandıysan gelmez.KİES ten yüklemeni öneririm.Eğer gelmezse SAMMOBILE e üye ol ordan orjinal ace 2 romunu odinle kur. Garanti dışı kalmıyormuş.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şimdi görüntüledim ama artık ekran görüntüsü alamıyorum ne yazik ki :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aslında ekran görüntüsü alınıyor. Orta tuş ile kapamaya aynı anda bas biraz bekle öyle. Başta zor gibi ama alışınca çok basit.

Reaksiyon puanı
2,146
Bugün bölük komutanının telefonunu 4.1.2 den 2.3.6 ya aldım ben de, odin ile yükleme yaptım haliyle, bi yanlışlık yapcam da telefon cort olacak diye tırsa tırsa yaptım. :D

Ama ben olsam bu telefona cm veya slimbean gibi romlar yükler keyfime bakarım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum dünden beri kendi kendine kapanıp açılıyor neyden kaynaklanıyor öğrenebilir samsung galaxy ace 2 sinir oluyorum ya lütfen cevap yazarsanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğniz siteye girdiğimde hotfile geliyo ekranda ingilizce yazılar felan cıkıyo neden öle oluyo ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni güncelleme 4.1.2 geldi fakat telefonu çok kastı ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ace 2 kullaniyorum wifi den whatsaapa giriyorum ama kendi internetimden whatsapa giremiyorum bilgisi olan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende 4.1 e yükselttim galaxy ace2 yi ama çok donma, kasma gibi şeyler oluyor mecbur eski versiyona 2.3.6 ya döndüreceğim ama odin dışında garanti dışı bırakmadan nasıl yapabilirim?