Sadece Sol üst mavi işık yanip sonuyor

Bu konuyu okuyanlar

Hakimok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm benim tlf note fe cihaz kendiliginden kapandi dawnload moda bazen giriyor baz3n girmiyor şu an telefonun sol üst teki ışığı yanıp sonuyor telefon hiç bir şeye t3pki vermiyor 3 tuş kombinasyonda tepki vermiyor
Sorun ne olabilir

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Cihaza rom atmaya çalıştınız mı?

Daha doğrusu rom atmaya çalıştıktan sonra mı bu şekilde kaldı

Hakimok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 defa telefoncuya götürdüm yeni rom attım dedi telefon 1 gun çalıştı sonra tekrar
önce dondu biraz sonra kapandi telefon bazen dawnload modo giriyor bazen girmiyor bi defa açabildim model yazısında takılı kaldi dawnload moda otomatik girdi dawnload moddan çıkarttım şimdi hiç tepki vermiyor sadece sol üstte mavi ışık yanıp sonuyor..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Önce kendiliginden kapandi hiç tepki vermiyor du şarja takarken bile telefoncuya götürdüm rom attım dedi 1 gun sonra kapandi

Son düzenleme:

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
1 defa telefoncuya götürdüm yeni rom attım dedi telefon 1 gun çalıştı sonra tekrar
önce dondu biraz sonra kapandi telefon bazen dawnload modo giriyor bazen girmiyor bi defa açabildim model yazısında takılı kaldi dawnload moda otomatik girdi dawnload moddan çıkarttım şimdi hiç tepki vermiyor sadece sol üstte mavi ışık yanıp sonuyor..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Önce kendiliginden kapandi hiç tepki vermiyor du şarja takarken bile telefoncuya götürdüm rom attım dedi 1 gun sonra kapandi

Büyük ihtimal ile atılan rom ile alakalı bir sorun var. Ben kendim orjinal rom kurduğumdada bazen başıma geliyor romu yeniden atıldığında sorun çözülüyor

Hakimok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun kesin room ile alakalimi peki hani icind3ki parçalarla alakalı olabilirmi

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu sorun kesin room ile alakalimi peki hani icind3ki parçalarla alakalı olabilirmi

Telefonun içerisine kurmuş olduğunuz herhangi bir program veya oyun orjinal rom'a zarar vermiş olabilir (Bazen yüklenen romların orjinal hallerindede olabilmekte) bilmiyorum bu kesin bir bilgi değildir fakat benim başıma sizin yaşamış olduğunuz problemde bu şekilde gibi geliyor. sammobile dan cihazın orjinal rom indirip tekrar kurulum yaptım sorunum düzelmişti.