S8 olumsuz özellikleri neler?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Hataları telefonun daha hızlı tepki vermemesi kamera renk dengeleme de sıkıntılar da mevcut ve kullanılan pil kapasitesi daha yüksek olamaması

alpereen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sakın almayın arkadaşlar o paraya gidip iphone alın. Dandik bir telefon.. Alalı daha 2 ay oldu ekrandaki 'çizik' yüzünden dokunmatiği bozuldu. 800 lira verdim yaptırmaya. Samsung pişmanlıktır. Hiç gerek yok android zırvalarına verin parasını alın iphone..

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Sakın almayın arkadaşlar o paraya gidip iphone alın. Dandik bir telefon.. Alalı daha 2 ay oldu ekrandaki 'çizik' yüzünden dokunmatiği bozuldu. 800 lira verdim yaptırmaya. Samsung pişmanlıktır. Hiç gerek yok android zırvalarına verin parasını alın iphone..
Pişmanlıktır kelimesini Lg ile görmeye alışığız biri çıkıp samsung pişmanlıktır diyince ne diyeceğimi bilemedim:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bixby kadar gerizekalı bi asistan yok. Hem türkçe yok hem anlamıyor.
Cat 9 ise max 450 download 100mbps upload yapar. Cat 12 olması lazım
8895 Cat 12 destekliyor sadece Türkiye'ye destek gelesiye kadar kapalı Samsungun bir yetkilisi bir teknoloji editörüne Türkiye'ye o hızlar gelsin modemi açarız demiş.

Coskunozturk0053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
1:) parmak okuyucu arkadaşlar değinmiş ama yinede yazmakta fayda var orta kısımda bir yerde olabilir dezavantaj bu.
2:)koruma kılıfı olmadan arkadaşlar hemen kılıf alsın birde 3d koruma değil bildiğin plastik kap alsın düştüğü vakit canınız cidden çok yanar.
3:)perfprmasn olarak bir sorun yok yağ gibi akıyor maşallah telefonu sigorta edin yada koruyucu ile kullanın yeter. s8 plus alın keyfini sürün tavsiyemdir. pişman olmazsınız....

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
az önce ip68 li s8 imle duş alirken yuksek yerden düşürdüm kilifsizdi bisey olmadi :D (duşta whatsapptaydım lütfen fesat fesat cevaplar atmayin.ss)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
az önce ip68 li s8 imle duş alirken yuksek yerden düşürdüm kilifsizdi bisey olmadi :D (duşta whatsapptaydım lütfen fesat fesat cevaplar atmayin.ss)

:D zaten Gusül bile alabilirsiniz demişlerdi no problem

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
s8 almayı düşünüyorum.Parmak izi kalması,çabuk kırılabilir olması dışında olumsuz belirgin özellikleri nelerdir?Kullanan arkadaşlar yorum yazarlarsa memnun olurum.kulaktan duyma bilgiler lütfen yazmayın
2-3 sene sonra telefonun değeri kalmaması.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Sdn cevaplıyorda Kaan bey di sanırım telefonum takılmaya başladığını söylemişti. S8 plus ın. Ben güvenmiyorum bu markaya artık ya. Bakalım note 8 kullanıcıları 1 seneye neler diyecek umarım kotu seyler cıkmaz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sdn cevaplıyorda Kaan bey di sanırım telefonum takılmaya başladığını söylemişti. S8 plus ın. Ben güvenmiyorum bu markaya artık ya. Bakalım note 8 kullanıcıları 1 seneye neler diyecek umarım kotu seyler cıkmaz
LG G6 incelemesinde süper harika geniş açılı ön kamera diyerekten öve öve bitiremeyenlerden mi bahsediyorsun hani sonra G6 ön kamerasını gömenler falan işte
Dediğimi anladın mı? Dürüst cevap bekliyorum

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
LG G6 incelemesinde süper harika geniş açılı ön kamera diyerekten öve öve bitiremeyenlerden mi bahsediyorsun hani sonra G6 ön kamerasını gömenler falan işte
Dediğimi anladın mı? Dürüst cevap bekliyorum
Onları izlemedim yorum yapamicam.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
2-3 sene sonra telefonun değeri kalmaması.
değerini kaybetmeyen telefonlar hangileri ?sadece ıphone mu?
yorumlarda bakıyorum birileri samsungu överken,bazılarıda sövüyor
yani ben hem iyi tarafını hemde kötü yönünü anlatan yok

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bu sitedekiler insanı kanser eder.tam aklımda s8 almak varken 40 tane olumsuz özellik yazdınız hevesim kaçtı
hangi telefonu alacak olsam bişeylerını çıkartıyorsunuz almaktan vazgeçiyorum.sonunda terkedeceğim bu siteyi :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu sitedekiler insanı kanser eder.tam aklımda s8 almak varken 40 tane olumsuz özellik yazdınız hevesim kaçtı
hangi telefonu alacak olsam bişeylerını çıkartıyorsunuz almaktan vazgeçiyorum.sonunda terkedeceğim bu siteyi :D
İthalatçı U11 al veya 2900'e XZ Premium al onlar da çok güzel cihazlar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369

Her telefon kusursuz olacak diye bir şey yok konu aç detaylı bir şekilde anlatalım tüm akılda kalan soruları cevaplayalım

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
İthalatçı U11 al veya 2900'e XZ Premium al onlar da çok güzel cihazlar.
xz premıum inceledim.tasarımı hoşuma gitmedi.u11 nerede satılıyor bimiyorum ama teknosaya baktım göremedim.
aklımda lg6,s8,nokıa 8 var.birisi burada nokıa 8 bu hafta satışa çıkacak demişti hala ses yok
tasarım olarak en beğendiğim telefon s8 .ama burada 40 tane sorunu çıkarttılar soğumaya başladım
lg 6 nın da sanırım öne kamerası ve gece çekimleri iyi değil.bunun dışında başka olumsuz özelliği ni duymadım.gerçi bu ıps ekranlarda pek hoşuma gitmiyor.çok donuk ve mat

M

Murat Burç

SDN Okuru
xz premıum inceledim.tasarımı hoşuma gitmedi.u11 nerede satılıyor bimiyorum ama teknosaya baktım göremedim.
aklımda lg6,s8,nokıa 8 var.birisi burada nokıa 8 bu hafta satışa çıkacak demişti hala ses yok
tasarım olarak en beğendiğim telefon s8 .ama burada 40 tane sorunu çıkarttılar soğumaya başladım
lg 6 nın da sanırım öne kamerası ve gece çekimleri iyi değil.bunun dışında başka olumsuz özelliği ni duymadım.gerçi bu ıps ekranlarda pek hoşuma gitmiyor.çok donuk ve mat
G6, S8 ve Nokia 8'den güçsüz. Nokia 8'den süper bir performans bekliyordum ama Tolga cem küçük yılmaz kulaklığı çok kötü dedi ama yine de bir araştır. LG G6 alma.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Her telefon kusursuz olacak diye bir şey yok konu aç detaylı bir şekilde anlatalım tüm akılda kalan soruları cevaplayalım
bence kusursuz olmalı :D yada en az kusurlu telefon olmalı.sürekli telefon falan değişmek istemıyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
G6, S8 ve Nokia 8'den güçsüz. Nokia 8'den süper bir performans bekliyordum ama Tolga cem küçük yılmaz kulaklığı çok kötü dedi ama yine de bir araştır. LG G6 alma.
googleden bakıyorum nokıa 8 ne zaman satışa çıkacak.hiç tatmin edici cevap bulamadım
sadece kulaklık ise sorun değil.resimlerine bakıyorum arka kapağı aynı lg 5 in arka kapağına benziyor.plastik falansa çok kötü

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
bence kusursuz olmalı :D yada en az kusurlu telefon olmalı.sürekli telefon falan değişmek istemıyorum

S8 almak kötü bir tercih olmayacaktır tercih konusunda kullanım amaçlarınını bilmem gerek beklentilerini vs

M

Murat Burç

SDN Okuru
--- Gönderi Güncellendi ---

googleden bakıyorum nokıa 8 ne zaman satışa çıkacak.hiç tatmin edici cevap bulamadım
sadece kulaklık ise sorun değil.resimlerine bakıyorum arka kapağı aynı lg 5 in arka kapağına benziyor.plastik falansa çok kötü
Vodafone bayilerine git ilk olarak oralara gelecek diye biliyorum. Hepsi burada da satılmaya başlanmış sanırım

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Htc u11 i şuan için internet sitelerinde bulabilirsiniz

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
S8 almak kötü bir tercih olmayacaktır tercih konusunda kullanım amaçlarınını bilmem gerek beklentilerini vs
kullanım amacım interneti çok kullanırım.bu yüzden geniş ekranlı istiyorum.yani en az 5.5 inc olmalı
sesinin yüksek çıkmasını isterim.sokakta bazen telefonumun(s7 edge ) kendi zil sesini duyamıyorum.müzik dinlerkende sesin kaliteli çıkmasını isterim
fazla fotoğraf çeken biri değilim ama yine kaliteli foto çekmesini isterim
sar değeri 1 in altında olmalı

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
kullanım amacım interneti çok kullanırım.bu yüzden geniş ekranlı istiyorum.yani en az 5.5 inc olmalı
sesinin yüksek çıkmasını isterim.sokakta bazen telefonumun(s7 edge ) kendi zil sesini duyamıyorum.müzik dinlerkende sesin kaliteli çıkmasını isterim
fazla fotoğraf çeken biri değilim ama yine kaliteli foto çekmesini isterim
sar değeri 1 in altında olmalı

O zaman her türlü Htc U11 i almayı düşünün derim eğer şimdiki kullandığınız telefonla 1 yıl daha dayanabilme gibi durumunuz varsa bir harici kulaklık ile Note 8 i seneye alabilirsiniz belli oluyorki bu yılki samsung modelinini beğenmiş görünüyorsunuz

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben bişeyi almayı kafama koyduktan sonra kimseyi dinlemem şahsen tabi körü körünede almam hiç bişeyi o yüzden beğeniyosan al teceübe et

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
değerini kaybetmeyen telefonlar hangileri ?sadece ıphone mu?
yorumlarda bakıyorum birileri samsungu överken,bazılarıda sövüyor
yani ben hem iyi tarafını hemde kötü yönünü anlatan yok
hayır iphone değil sadece.değer kaybı derken fiyat olarak kastetmedim.güncelleme almaz.bu bence bir eksi değil ama yeni sürümü kullanmak istiyebilirsin.telefon kasmaya başlıyacak.hala iphone 5s kullanıp telefonu kasmayan arkadaşlarımı tanıyorum.uzun süreli kullanım için iphone dışında sony de var.yeni telefonlarını bilmiyorum ama hala z2 kullanan var.Samsung S4 ve S3 te hala kullanılıyor onlarda iyi telefondu.Birde kronik sorun olmasa lg g2 yi kullananlar var.Şu anda samsung galaxy s5 in yüzüne bakan yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
hayır iphone değil sadece.değer kaybı derken fiyat olarak kastetmedim.güncelleme almaz.bu bence bir eksi değil ama yeni sürümü kullanmak istiyebilirsin.telefon kasmaya başlıyacak.hala iphone 5s kullanıp telefonu kasmayan arkadaşlarımı tanıyorum.uzun süreli kullanım için iphone dışında sony de var.yeni telefonlarını bilmiyorum ama hala z2 kullanan var.Samsung S4 ve S3 te hala kullanılıyor onlarda iyi telefondu.Birde kronik sorun olmasa lg g2 yi kullananlar var.Şu anda samsung galaxy s5 in yüzüne bakan yok.
eğvle eğvle eğvle
Gir Note 4 kulübüne bir bak bakalım adamlar ne diyor? Android kasarmış uçarmış hadi ordan.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Parmak izi kalması
Parmak izi okuyucusu
İyi ama fiyatına göre yetersiz hoparlör
Çift kamera olması gerekiyordu
Bixby tuşu ...
Kırılgan

Bunlar hariç mükkemmel bir telefon memnunum .

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bi bitmediniz, 5s hiç kasmıyo uçuyo ama S8 kasıcak evet.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Gidin S8 alın abi tasarım süper kamera süper performans süper her telefonda kusur olur da bu telefonun tek sıkıntısı narin olması onu da kılıfla çözersiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gidin S8 alın abi tasarım süper kamera süper performans süper her telefonda kusur olur da bu telefonun tek sıkıntısı narin olması onu da kılıfla çözersiniz.
Hani geçenlerd diyordun ya S8 laglı kasıyor falan. O yüzden almaktan çekiniyorum. Şunlar kenarda dursun. Galaxy Note 4
upload_2017-10-21_13-19-37.png

upload_2017-10-21_13-19-49.png