S7 Edge / Xiaomi Mİ6 / LG G6

Hangisini almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    29

Bu konuyu okuyanlar

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xiaomi mi mix kamera özellikleri

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
xiaomi mi mix kamera özellikleri

OIS yok direk çöp :)

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yani belki o açıdan haklısın ama benim kullandığım telefonların çoğunda OIS yoktu ama video veya fotograf çekerken gayet memnundum
yani eli sabit tuttuğun sürece bi problem yok ve ayrıca bütçeden kısamak için bu tür tercihlerede başvurabiliyorlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kamera dışında lg g6 ile s7 edge arasında çok bir fark göremiyorum ama gerçekten s7 edge kamerada ezer fakat g6 nında şöyle bir artısı var daha yeni bir tepefon yani lg yi her ne kadar kotulesekte guncelleme destegi kotu degil

Edit:lg de kronik sorun cikma olasiligi var

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
lg g6 boot özelliği çok sıkıntı ve uygulamalrı s7 edge e göre biraz daha yavaş açıyor oda 1 saniye bazen bazende salise farkı ile çok hissetirmiyo ama benim param olsaydı s7 edge alıp oc çekerdim en rahatı :)

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın SDN yöneticileri, üstadlar;
aşağıda belirttiğim telefonlardan sizce hangisi; kamera, hız-performans, sağlamlık, uzun kullanım, güncelleme alma ve hatta gerektiğinde 2,el olarak satabilme kriterleri açısından tercih sebebi olur?
1.iphone 7
2.samsung S8
3,Lg G6
4.Samsung s7 edge
5.xiaomi mi6

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
aşağıda belirttiğim telefonlardan sizce hangisi; kamera, hız-performans, sağlamlık, uzun kullanım, güncelleme alma ve hatta gerektiğinde 2,el olarak satabilme kriterleri açısından tercih sebebi olur?
1.iphone 7
2.samsung S8
3,Lg G6
4.Samsung s7 edge
5.xiaomi mi6

Mi6 ikinci eli felaket elendi. S7 edge guncelleme almadan gitti. G6 kameradan gitti. S8 saglamliktan gitti. ip7 de hiz performanstan gitti.

Siz mukemmeli istiyorsunuz hocam :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
1.iphone 7
2.samsung S8
3,Lg G6
4.Samsung s7 edge
5.xiaomi mi6
En iyi kameralar S7 Edge ve S8'de
S8 , iPhone 7, Mİ6 diğerlerinden daha performanslı ve performanslı birbirine yakın.
Sağlamlık kasa sağlamlığı olarak en sağlam G6 ve iPhone 7 ama ekranı sağlam değpil iPhone 7'nin drop testlerden gördüğüm kadarıyla
Güncelleme olarak en çok güncellemeyi iPhone 7 nitelikli güncellemeyi Android cihazlar alır.
İkinci el en iyi iPhone 7'yi satarsın.
Ben S8 alırdım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mi6 ikinci eli felaket elendi. S7 edge guncelleme almadan gitti. G6 kameradan gitti. S8 saglamliktan gitti. ip7 de hiz performanstan gitti.

İphone 7 performanslı ya?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kamera
S8 =s8 plus>s7 edge>mi 6>lg g6>ip7
Ikinci el
Kimse kusura bak.asin bu bole
Ip 7 >s8>s7 edge>mi 6 (lg nin sifiri satmiyorki ikinci eli satsin)
Güncelleme alma
Ip 7 >s8 =mi 6= lg g6>s7 edge
Hiz performans
S8 >s7 edge= mi 6 >g6 =ip7 (pek emin degilim bundan )

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
En iyi kameralar S7 Edge ve S8'de
S8 , iPhone 7, Mİ6 diğerlerinden daha performanslı ve performanslı birbirine yakın.
Sağlamlık kasa sağlamlığı olarak en sağlam G6 ve iPhone 7 ama ekranı sağlam değpil iPhone 7'nin drop testlerden gördüğüm kadarıyla
Güncelleme olarak en çok güncellemeyi iPhone 7 nitelikli güncellemeyi Android cihazlar alır.
İkinci el en iyi iPhone 7'yi satarsın.
Ben S8 alırdım.

İphone 7 performanslı ya?

Digerleri agir grafikli oyunlarda daha iyi performans gostermiyor muydu hocam ben mi yanlis hatirliyorum yoksa hepsi diger islerde hemen hemen ayni hizi gosteriyor zaten

M

Murat Burç

SDN Okuru
Digerleri agir grafikli oyunlarda daha iyi performans gostermiyor muydu hocam ben mi yanlis hatirliyorum yoksa hepsi diger islerde hemen hemen ayni hizi gosteriyor zaten
S8'in ve Mİ6'nın biraz daha grafik birimi daha iyi olabilir o da biraz daha
Tamam gömüyoruz da el insaf iPhone 7'yi performans olarak en sona koymak nedir.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S8'in ve Mİ6'nın biraz daha grafik birimi daha iyi olabilir o da biraz daha
Tamam gömüyoruz da el insaf iPhone 7'yi performans olarak en sona koymak nedir.

Yok yani simdi adam en iyisini istiyor ya o yuzden eledim sonucta 2 telefon ne olursa olsun daha üstün. G6nin ve iphone un yerini degistirsem tam olacak sanirim ip7 kamera parasina degmiyor g6 da da sd821 var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok yani simdi adam en iyisini istiyor ya o yuzden eledim sonucta 2 telefon ne olursa olsun daha üstün. G6nin ve iphone un yerini degistirsem tam olacak sanirim ip7 kamera parasina degmiyor g6 da da sd821 var
Oyunlarda burdaki tüm cihazlar 60FPS'e kitlenir orası sıkıntı değil. Performans olarak iPhone 7 üstlerde olur. 7 Plus olsaydı daha net konuşurdum da. Uzun lafın kısası cihaz performanslı birini birinin önüne öyle rahatça geçiremezsin. Eşit de geç.

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

daha mükemmel telefon yapılmadı olsaydı tercihlere yazardım :)

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisini istemedim :) kötünün iyisi olarak demek istedim :)

g6 kamera oldukça başarılı diyorlar ?

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230

Karisicak simdi burasi aman yarabbi
Oyunlarda burdaki tüm cihazlar 60FPS'e kitlenir orası sıkıntı değil. Performans olarak iPhone 7 üstlerde olur. 7 Plus olsaydı daha net konuşurdum da. Uzun lafın kısası cihaz performanslı birini birinin önüne öyle rahatça geçiremezsin. Eşit de geç.
Anladim

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herhalde ip7 yada s8 diğerlerinden daha mantıklı, çarşı karışmasın :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
herhalde ip7 yada s8 diğerlerinden daha mantıklı, çarşı karışmasın :)
İp7nin 1 ay sonra kesin fiyatı düşecek. Bence en mantıklı iki cihaz s8 ve S7 Edge

Değil V20'den bile (v20'nin muazzam bir kamerası var orası ayrı mesele ) kötü on kamerası özellikle
Yine kaliteli ama s8 kadar falan değil

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s8 - ip7 yurtdışı , tercihiniz ozaman ne olur gene ip7 mi ?

pardus06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4s i 5 sene önce almıştım pasaport kayıtlı pil değiştirdim sadece :) ip7 yada s8 almayı düşünüyorum, huawei p10 plus, lg g6 one plus 5 2500-2600 civarı hep, uzun kullanıyorum çok değiştirmeyi sevmiyorum kararsız kaldım :)

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
4s i 5 sene önce almıştım pasaport kayıtlı pil değiştirdim sadece :) ip7 yada s8 almayı düşünüyorum, huawei p10 plus, lg g6 one plus 5 2500-2600 civarı hep, uzun kullanıyorum çok değiştirmeyi sevmiyorum kararsız kaldım :)

G6 yi unutun, OP5 i de kisisel gorus olarak arayuzunu ve iphone a benzeme cabasini begenmiyorum. ip7 de suan icin parasini haketmiyor, s8 ile p10 plus alinabilir bana kalirsa tasarimdan dolayi s8 zaten s8 kullaniyorum

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
LG'yi aklından sil düşünme bile direk git S7 edge al derim

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bu telefonlar arasindan s7 edge one cikiyo tabi hic dusunmeye gerek yok.ama duz 7 yle edge arasinda ucurum fiyat farkiyla bulabilirseniz 7 derim.ama 400 civari fark varsa edge tabi.kenarlari edge lenmis telefonlari pek sevmesemde sahsi olarak.karizma duruyo o bile tasarimsal fark yerine gore.kisaca bu ucu arasinda ben kalsam s7 edge alirim ama nolur su goldunu alma bence igrenc duruyo :)))