S3'ten Iphone 5C'ye Geçmek İstiyorum Sizce Nasıl Olur ?

Bu konuyu okuyanlar

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia 8810 sirocco mu ne vardı o çelikti ağır değildi sadece kasa değil iphone içinde bişeyler var...
Nokia_8810_New.jpg

bu ne?

Aga bırak boşver bunlara iyilik yaramıyor galiba anlaşıldı.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
nokia 8810 sirocco mu ne vardı o çelikti ağır değildi sadece kasa değil iphone içinde bişeyler var...
Nokia_8810_New.jpg

bu ne?

Sen ciddimisin dostum ya :/ bu benim kafama düşmüştü 1 ci katta. Daha kücük cocukken hiç unutmam Damla teyze otururdu 1ci katta elinden kaymışmı ne kafamın yan tarafına çarpıp kulağımın ordan kaymıştı iyiki tam kafamın ortasına gelmemişti. Gördümde gülmekten karnıma ağırılar girdi :D:D: gece gece adamsın ya canımda sıkkındı :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Nokia_8810_New.jpg

bu ne?

Şahinde gaza ne kadar basarsan bas 200 ü geçemezsin benim hesapta o laf anlatamıyorum. Siz bildiğinizi okuyun bakalım

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen ciddimisin dostum ya :/ bu benim kafama düşmüştü 1 ci katta. Daha kücük cocukken hiç unutmam Damla teyze otururdu 1ci katta elinden kaymışmı ne kafamın yan tarafına çarpıp kulağımın ordan kaymıştı iyiki tam kafamın ortasına gelmemişti. Gördümde gülmekten karnıma ağırılar girdi :D:D: gece gece adamsın ya canımda sıkkındı :D

Güldürebildiysek ne mutlu :ASD:AS

Reaksiyon puanı
16,118
titanyum olsa 4000lira etiketle satarlardı hafif olurdu paslanmaz çelik olabilir üretimi biraz zor olabilir ama imkansız değil .
hem bu mesajlar hayal ürünü gerçek değil.

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5 ile 5c arasında donanım farkı yok o yüzden 5 al kasanın keyfini çıkar...

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5c yerine 5 alabilirsin kasası bakımından plastikden plastiğe geçme plastikden metalvari bir telefona geçersin

Asıl dandik arka gövde olan 5. soyulma ve yamulma var bizzat kendim yaşadım. ama artık 5c kullanıyorum ne soyulma ne yamulma var. 5c daha sağlam, gövdesi daha kalın, kullanan bilir.. :)

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asıl dandik arka gövde olan 5. soyulma ve yamulma var bizzat kendim yaşadım. ama artık 5c kullanıyorum ne soyulma ne yamulma var. 5c daha sağlam, gövdesi daha kalın, kullanan bilir.. :)
şu an htc m8 kullanıyorum ve şuan akıllı telefonlarla ilgili 2 görüşüm var sabit olarak birinci bir daha asla plastiğe para vermem ikinci olarakta samsung asla,ip 5 de kullandım 5c de benim tercihim 5 olurdu 2 si arasında

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12

Yav he he,tamam kardeş aldıysan memnunsan bize bir şey söylemek düşmez güle güle kullan.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yav he he,tamam kardeş aldıysan memnunsan bize bir şey söylemek düşmez güle güle kullan.
Yav he he diye aşağılıyorsun fakat geçen forumda bir arkadaş daha vardı. İphone 5 inin kenarı soyulmuş mu ne adam zımparalayrak çözüm bulmuştu. Bir şey bilmeden sırf takıntılar uğruna burda birbirimizi aşağılamayalım. :(

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Yav he he diye aşağılıyorsun fakat geçen forumda bir arkadaş daha vardı. İphone 5 inin kenarı soyulmuş mu ne adam zımparalayrak çözüm bulmuştu. Bir şey bilmeden sırf takıntılar uğruna burda birbirimizi aşağılamayalım. :(

Takıntı falan yok sana ne oluyor?,adam iphone 5inde sorun yaşamış 5C alınca problemi kalmadı diye daha sağlam diyor olay bu,ben de diyorumki hayırlı olsun ama 5C daha sağlam falan değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 aldım çok memnunum. Yardımı dokunan fikir veren herkese teşekkürler.

Son mesajlar