S3 mini şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arka planda uygulamaları nasıl kapatcam................... s3 minide

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batarya alışsa bile sürekli uzun süreli şarjlarda yada sık sık sık takmada batarya zarar görüyo ve pil çabuk bitiyo zaten , şarj sorununu çözsende bataryanın tuhaflaşması ve şarj aletinin bozulması için yaklaşık 1 sene var :D bende kullanıyorum gece 8 saat 9 saat şarjda kalıyo şarj ediyo gösteriyo uyandığımda %3:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende s3 mını kullanıyorum sarjı %50 oldugunda telefon gorusmesı yapamıyoruım anıden % 1 e dusuyor neden acaba?
şimdeden tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
prizden şarj olmuyor ama laptoptan usb kablosuyla şarj oluyor fakat çıkardığım da aniden düşüş gösteriyor sebebi ne olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun şarjı %0 oldu kapandı dahada açılmıyor şarja taksam bile açılmıyor ne yapmalıyım?

ozgurcakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lityum piller %0 a kadar kullanilmaz. pilin ölmesine neden olan bi durumdur. yarım saat sarjda kalsın acilmazsa yeni batarya almaniz gerekecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran parlaklığını düşür ekran parlaklığın dan baya bi şarj yiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(s3 mini) telefonu 2 veya 3 ay kullanmadim şimdi kulanmaya başladim şarja takdim açilmiyo neden olabilir sizce lütfen cevaplarmisiniz acil !!!!!!!!!

U

uzunluk

SDN Okuru
Ya telefonu sarjdan cikariyorum 90 a dusuyo wifi yi kapatiyorum parlakligi azaltiyorum tikir tikir dusuyo telefoncuya gösterdim bataryadan dedi batarya aldim hala tikir tikir dusuyo ne yapmaliyim sizce bi kac gun sonra duzelirmi ??

Son mesajlar