S10 kendi kendine kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşla merhaba. Galaxy S10 mpdel telefonum yaklaşık 5 gündür kendini yeniden başlatıyor. Otomatik yeniden başlatma kapalı. Acaba sebebi nedir? Nasıl bir çözüm yolu gerek?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Mutlaka servisle görüş böyle onu yap bunu yap diyenlere bakma. Sebebi neyde beni de bilgilendirirsen sevinirim bende S10 kullanıyorum.

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mutlaka servisle görüş böyle onu yap bunu yap diyenlere bakma. Sebebi neyde beni de bilgilendirirsen sevinirim bende S10 kullanıyorum.
Görüştüm. Otomatik yeniden başlatma açıksa kapatın dediler. İlk başta açıktı kapattım sonraki gün tekrar yeniden başlattı. Tekrar iletişime geçtim. Fabrika ayarlarına sıfırlayın dediler. Daha denemedim o çözüm yolunu. Dün yapmadı bugün de yaparsa sıfırlayacağım.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Telefonu sıfırlamadan önce, Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneği ile telefonun ayarlarını fabrika ayarlarına döndürmeyi denerseniz daha iyi olur.

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba.
Telefonu sıfırlamadan önce, Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneği ile telefonun ayarlarını fabrika ayarlarına döndürmeyi denerseniz daha iyi olur.
Bunu uyguladım. Uyguladığım gün bir daha kapandı onun üstünden 2. Günüm daha kapanmadı.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
O zaman
Bunu uyguladım. Uyguladığım gün bir daha kapandı onun üstünden 2. Günüm daha kapanmadı.
O zaman en iyisi telefonu servise vermek, sorun yazılımsal değil gibi görünüyor.

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynen öyle fakat yaşadığım şehirde samsung bayisi yok. Kullanacak yedek telefonum da yok bi ara eski telefonumu alıp servise göndereceğim.

bordex4221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Servise göstermeden önce şurada ki açıklamalara bir bak şimdi durduk yere servis parası verme, Konu biraz eski ama belki aynı sorunları yaşayanlar için faydalı olabilir.