Razer Klavye 900tl verilir mi ??

Bu konuyu okuyanlar

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Arkadaşlar sizce Razer Blacwidow Chroma V2 klavyeye 900tl verilir mi ? Razer falan ama 900tl de az para değil üstelik bir klavye için, hep beraber tartışalım razer yerine başka mekanik klavye önerileriniz nedir ??

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Şu algıyı ben anlamıyorum. Bir kesim var, sürekli Razer'dan bahsediyorlar başka bir marka ismi geçmiyor :) Özellikle YouTube'da geçen yaz Tigoes K2 incelemesi yapayım dedim ve beğenmedim. Yorumlarda sürekli beğenmiyorsan 600TL ver Razer al, çok paran varsa Razer al gibi şeyler söylenip duruyor. Razer markası öyle bilinenin aksine çok şahane bir marka değil. Ne klavye ne mouse ne de kulaklıkları öyle çokta kaliteli falan değil. Düzgün bir klavye alınacaksa;
  1. Corsair
  2. Steelseries
  3. Logitech
  4. Cooler Master
  5. Asus
  6. HyperX
gibi markaları tercih edin. Daha bir çok marka var ama Türkiye'de satışları yok denecek kadar az.
  • Couger
  • Thermaltake
  • G.Skill
  • Thunder
  • Ozone
  • Gamdias
  • Roccat
  • Mionix
  • Ducky
  • Gigabyte
Daha bir çok marka var. Tüm markalar aynı bilinirlikte ve marka kalitesine sahip değil ama Razer'a boşa para vereceğinize bir çok ürün ve marka var.

Mr.Toprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sizce Razer Blacwidow Chroma V2 klavyeye 900tl verilir mi ? Razer falan ama 900tl de az para değil üstelik bir klavye için, hep beraber tartışalım razer yerine başka mekanik klavye önerileriniz nedir ??
Bana kalırsa şunlara bir bak hem fiyatları daha uygun hemde performans iyi özellikle Logitech G910 kullandım daha önce servise gönderdiğimde yenisini gönderdiler 3 yıl garanti olayı iyi

LOGITECH G910 Orion Spark RGB Mekanik Gaming Keyboard US (920-008018)
STEELSERIES Apex M750 Mekanik RGB Oyuncu Klavyesi

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bana kalırsa şunlara bir bak hem fiyatları daha uygun hemde performans iyi özellikle Logitech G910 kullandım daha önce servise gönderdiğimde yenisini gönderdiler 3 yıl garanti olayı iyi

LOGITECH G910 Orion Spark RGB Mekanik Gaming Keyboard US (920-008018)
STEELSERIES Apex M750 Mekanik RGB Oyuncu Klavyesi
Teşekkürler :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu algıyı ben anlamıyorum. Bir kesim var, sürekli Razer'dan bahsediyorlar başka bir marka ismi geçmiyor :) Özellikle YouTube'da geçen yaz Tigoes K2 incelemesi yapayım dedim ve beğenmedim. Yorumlarda sürekli beğenmiyorsan 600TL ver Razer al, çok paran varsa Razer al gibi şeyler söylenip duruyor. Razer markası öyle bilinenin aksine çok şahane bir marka değil. Ne klavye ne mouse ne de kulaklıkları öyle çokta kaliteli falan değil. Düzgün bir klavye alınacaksa;
  1. Corsair
  2. Steelseries
  3. Logitech
  4. Cooler Master
  5. Asus
  6. HyperX
gibi markaları tercih edin. Daha bir çok marka var ama Türkiye'de satışları yok denecek kadar az.
  • Couger
  • Thermaltake
  • G.Skill
  • Thunder
  • Ozone
  • Gamdias
  • Roccat
  • Mionix
  • Ducky
  • Gigabyte
Daha bir çok marka var. Tüm markalar aynı bilinirlikte ve marka kalitesine sahip değil ama Razer'a boşa para vereceğinize bir çok ürün ve marka var.
Haklısın :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok zengin olursam belki :)

Son düzenleme:

erayguvece1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verilmez o fiyatı vereceğime logitech set alırım efsane olur hem kaliteli bi ara razer alsam mı diye düşünüodum hocam

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Verilmez o fiyatı vereceğime logitech set alırım efsane olur hem kaliteli bi ara razer alsam mı diye düşünüodum hocam
Aynen ama razer'in hastası olan insanlar var maaşlarını razer'e yatırıyorlar :) gülüyorum onlara Ayranım yok içmeye tahterevalli ile gidiyorum ........ ya dönüyor iş :D

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
V1 vardi pisman oldum bosluk tusu bozuldu tuslar soyuldu bence degmez bende degistirdim steelseries aldim bende

Son mesajlar