Ps3 online oyunda hile mümkün mü?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
arkadaşlar ps3'de online call of duty black ops zombie mod oynuyorum. oynayanlar bilir en çok "kino der toten" haritası zevkli .benim sorum geçen gene online oynarken oyunculardan biri duvarlardan geçiyor, uçuyor ,kapalı kapılardan geçiyor, tüm zombileri anında yok ediyor ve hiç ölmüyordu. bu oyuncunun yaptığı hileyi ben nasıl yapabilirim ? nette birkaç hile var denedim ama online modla alakası olmayan hileler....!

trcengizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oyunda hile yapıp yakalanirsan hesabın banlanir boşver bu işleri oyununu oyna zevk al. Hile ile oynayinca çok mu zevkli oluyor.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Online oyunda hile yapıp yakalanirsan hesabın banlanir boşver bu işleri oyununu oyna zevk al. Hile ile oynayinca çok mu zevkli oluyor.

hesabın banlanması önemli değil.... haklısın hile ile pek tadı olmuyor ama kaç seviyeye kadar gidiyor bu oyun onu merak ediyorum, o yüzden....

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
la oğlum git ağzımı bozdurma hala hile diyo güncel diyo

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pesde yapıldığını biliyorum ama nasıl yapılıyorlar anlamış değilim

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Oyunda hile yapıp nasıl zevk alıyor insanlar anlamış değilim yüz defa yenik duruma düş ama yendiğin zaman o yenildiğin oyunları unutursun

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
hala hilemi diyor vurn kafasına düzelir hileyle hurdayla oyun mu olur

salih amel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sana la adam ister hile yapar ister yapmaz. sana azımı bi bozarsam üçgün kendine gelemezsin. jack bauger= gereksiz üye detected

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hala hilemi diyor vurn kafasına düzelir hileyle hurdayla oyun mu olur
sen oynama oynayanada karışma kardeşim. sanane biliyorsan yorum yap bilmiyorsan insanların zevkine ne karış nede azını aç. adam hileli oynar banlanır veya korsan kullanır. hata onun günah onun kime ne.

Oyunda hile yapıp nasıl zevk alıyor insanlar anlamış değilim yüz defa yenik duruma düş ama yendiğin zaman o yenildiğin oyunları unutursun
bu forumda ne çok bilmiş var. sanane zevk konuyu açanın la sanane sanane.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47

kardeşim önce sen konunun başlığına dikkat et. ben "hile yapayım mı? veya hileli oyun zevklimidir?" gibi bir konu açmadım. bilgin varsa yaz, yoksa kouyu oku ve hiç yorum yazmadan terket burayı. zevk benimdir, ister hileli oyanrım ister oynamam . sana inat konu hala güncel...... konu güncel..... konu güncel..... konu güncel..... konu güncel...... konu güncel.....

sana la adam ister hile yapar ister yapmaz. sana azımı bi bozarsam üçgün kendine gelemezsin. jack bauger= gereksiz üye detected

sen oynama oynayanada karışma kardeşim. sanane biliyorsan yorum yap bilmiyorsan insanların zevkine ne karış nede azını aç. adam hileli oynar banlanır veya korsan kullanır. hata onun günah onun kime ne.

teşekür ederim kardeşim

Ona lag deniliyor.

kardeşim nette araştırdım ama pek bişeyler bulamadım. biraz açarmısın?

kardeşim benim amacım şu kadar yeniyim falan değil. dikkat ettiysen sadece call of the duty için istiyorum zombie mod oyunu kaçıncı seviyey kadar gideck onu merak ediyorum

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1

merakımdan soruyorum laf söylede bi üç gün kendime gelemeyim herkes klavyeden delikanlı

kardeşim önce sen konunun başlığına dikkat et. ben "hile yapayım mı? veya hileli oyun zevklimidir?" gibi bir konu açmadım. bilgin varsa yaz, yoksa kouyu oku ve hiç yorum yazmadan terket burayı. zevk benimdir, ister hileli oyanrım ister oynamam . sana inat konu hala güncel...... konu güncel..... konu güncel..... konu güncel..... konu güncel...... konu güncel.....

teşekür ederim kardeşim

kardeşim nette araştırdım ama pek bişeyler bulamadım. biraz açarmısın?

kardeşim benim amacım şu kadar yeniyim falan değil. dikkat ettiysen sadece call of the duty için istiyorum zombie mod oyunu kaçıncı seviyey kadar gideck onu merak ediyorum

bu vakitten sonrada ne yapcağımı sana soracak değilim herhalde terk et falan diyosun istersen adminlere falan söyle uzaklaştırsınlar

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yav sakin!DON'T PANİCK!!Arkadaş oyunun nereye kadar gittiğini sormuş.Valla online oyun seviyesi var mı bilmiyorum ama single de hile yapıpı oyunun sonunu görürsün.Ama online de yaparsan hak yemiş olursun.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yav sakin!DON'T PANİCK!!Arkadaş oyunun nereye kadar gittiğini sormuş.Valla online oyun seviyesi var mı bilmiyorum ama single de hile yapıpı oyunun sonunu görürsün.Ama online de yaparsan hak yemiş olursun.

çok haklısın bi hile yapılırmı dedim millet birbirine girdi. :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bi senin gibi hileciler eksikti ps3'te senin gibiler yüzünden pc'den sonra ps3'te mi berbat olcak?yedirmezler....
salih amelinde sen olduğun anlaşıldı....

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ps2 de oluyordu ama ps3 te oluyormu bilmem ama gereğide yok zaten

s7e7v7e7n7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hileyi boşver normal oyna nekadar ılerleyebıldıgını ıllaki bir gün ogreneceksın bende oynuyorum black ops II sırf bu oyun ıcın klavye mause aldım sımdı daha cok zevk alıyorum oyundan

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
hileyi boşver normal oyna nekadar ılerleyebıldıgını ıllaki bir gün ogreneceksın bende oynuyorum black ops II sırf bu oyun ıcın klavye mause aldım sımdı daha cok zevk alıyorum oyundan

nasıl klavye ve mouse ile daha mı kolay oluyor oynaması? yani koldan daha mı rahat?

s7e7v7e7n7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabıkıde daha rahat dıyecegım ama yınede bu senın klavye ıle joystık arasındakı bagına baglı hangısını daha ıyı oynuyorsan oyle oynayacaksın ben sahsen klavye ve mouse ile çok rahat HS yapabılıyorum

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
tabıkıde daha rahat dıyecegım ama yınede bu senın klavye ıle joystık arasındakı bagına baglı hangısını daha ıyı oynuyorsan oyle oynayacaksın ben sahsen klavye ve mouse ile çok rahat HS yapabılıyorum

cevabın için teşekür ederim klavye ve mouseyi kaç lira'ya aldın varsa link atabilirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...