Powerbank Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar. Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Moderatörler el atabilir. :)
Konumuza gelirsek Anker marka powerbank alacağım ama Hepsiburada'da şu 2 ürün arasında kaldım. İki ürün de açıklamalarda hızlı şarj destekliyor diyor. İlk ürünün başlığında ''quick charge'' yazmıyor ama ürün açıklamasında hızlı şarj destekli diyor. 2. ürünün ise hem başlığında ''quick charge'' ibaresi var hem de açıklamalarda hızlı şarj özelliği mevcut. Aralarında da 70 lira fark var. Anlayamadığım olay ilk ürünün hızlı şarj desteği olup olmaması ve varsa bu 2 ürün arasında ne fark var?

Anker PowerCore II 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatı
Anker PowerCore Speed 20000 QuickCharge 3.0 Taşınabilir Fiyatı

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
QuickCharge 3.0 ileri teknoloji çok daha hızlı şarj ediyor bu yüzden daha pahalı ama size tavsiyem xiaomi veya asusun powerbanklerinede bakabilirsiniz daha uygun fiyatlı kaliteli ürünlerdir ankere göre

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi powerbank 10.000 versiyon 2 QuickCharge 2.0 desteği ile 68 tl hepsiburada fiyatı
20.000 mAH olan ürünü ise QuickCharge 3.0 desteği ile 121 tl ikisinden birini yapıştır bence işini görür.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
20K mAh al gitsin harika zaten zor durumlarda kurtarır eş dost olur gelir az da ben şarj edeyim mi der :) İkidebir bitecek sonra telefonu şarj et onu şarj et bunu şarj et..