Playstation önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ilk kez konsol alıcam slim standart mı pro mu önerirsiniz yani fiyatına değecek farklar var mı aralarında 4k bir vestel televizyon almayı planlıyorum
Vestel 40UB6300 102 Cm Ultra HD 4K Dahili Uydu Alıcılı Tv
almayı planlıyorum ama kafamada bir kaç soru var onları cevabını almam gerekiyor.
Şimdi arkadaşlar ben bu televziyonla netflix playstation üzerinden spotify gibi şeylere giriş yapa bilir miyim ekstra olarak ? ayrıca playstation kendisimi internete bağlanıyor yoksa televziyonunda internetinin olması gerekiyor mu ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
4k destekli tv almayı düşünüyorsan direk pro vesiyonunu al daha iyi tabiki hem 4k desteği hem güncel cihaz olması sebebi ile tabiki

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
4k destekli tv almayı düşünüyorsan direk pro vesiyonunu al daha iyi tabiki hem 4k desteği hem güncel cihaz olması sebebi ile tabiki
eğer pek bir farkı yok ise televizyonun alt versyonunuda ala bilirim. ps4 almak içni ama fark büyük ise 4 k ve pro ya geçeyim ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
normal ps4 iş görür mü ? Görür halen piyasada ps3 varken ps4 e birşey olmaz ama güncel versiyonunu almak daha iyidir hem normal ps4 e göre daha güncel kalır

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
normal ps4 iş görür mü ? Görür halen piyasada ps3 varken ps4 e birşey olmaz ama güncel versiyonunu almak daha iyidir hem normal ps4 e göre daha güncel kalır

ps 5 şin çıkması ne kadar süreyi bulur ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
kesin bir bilgim yok açıkcası ps5 hakkında ama dediğim gibi pro versiyonuda seni uzun süre götürür yeni cihaz sonucta