Ps 3 ü satıp Ps 4 almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Ps 3 ü satıp Ps 4 almam gerekiyor. Artık Ps 3 sıkmaya başladı hele de en sevdiğim oyun türü olan zombi hayatta kalma ps 4 de oldukça fazla olunca bir de days gone çıkınca kesinlikle acilen Ps 4 almam gerektiğini anladım. Şuan elimde Ps 3 Slim 500 GB var. 2 tane dualshock 3, 3 ü kutulu, 4 ü dijital, 7 tane orijinal oyun var ve ucuz oyunlar değil. Bunları satmam lazım. Forumda satış yapmak yasak mı bilmiyorum ama sadece sizce bunları toplu olarak en fazla kaça satabilir ve en ucuz ps 4 ü nereden edinebilirim? Sahibinden.com da ilan açtım. Rica etsem açıklama kısmını okuyarak değerlendirir misiniz? Çok mu pahalıya satıyorum yoksa normal mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlan linki: 7 Orijinal Oyunlu 2. El Sony PlayStation 3 Slim 500 GB - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 688510176

Şimdiden teşekkürler.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Arkadaşlar Ps 3 ü satıp Ps 4 almam gerekiyor. Artık Ps 3 sıkmaya başladı hele de en sevdiğim oyun türü olan zombi hayatta kalma ps 4 de oldukça fazla olunca bir de days gone çıkınca kesinlikle acilen Ps 4 almam gerektiğini anladım. Şuan elimde Ps 3 Slim 500 GB var. 2 tane dualshock 3, 3 ü kutulu, 4 ü dijital, 7 tane orijinal oyun var ve ucuz oyunlar değil. Bunları satmam lazım. Forumda satış yapmak yasak mı bilmiyorum ama sadece sizce bunları toplu olarak en fazla kaça satabilir ve en ucuz ps 4 ü nereden edinebilirim? Sahibinden.com da ilan açtım. Rica etsem açıklama kısmını okuyarak değerlendirir misiniz? Çok mu pahalıya satıyorum yoksa normal mi?

İlan linki: 7 Orijinal Oyunlu 2. El Sony PlayStation 3 Slim 500 GB - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 688510176

Şimdiden teşekkürler.
Çok PAHALI . Genellikle 700-500 TL arası.

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ama oyunlar da var yani ben ps yi alırken kırık almıştım 600 tl ye. Sonra normal hale çevirdim ve o kadar oyun aldım. Oyunları da ekliyince en azından 800 e satsam olmaz mı sizce yani elbet alan çıkar?

Yani sattım diyelim 800 e sonra ne kadar ekleyerek ps 4 alabilirim sizce?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
En az 200 Tl eklersen Ps4 alırsın(2. EL . Ama Pro istiyorsan en az 1.500 Tl bütçen olmalı

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Teşekkür ederim fakat 1000-1100 tl ye ps 4 biraz zor gibime geldi ama

Ha tamam 1500 demissiniz görmedim

Soloist_Deve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Şimdiden teşekkürler.
Ps 3 artık eskidi.O nedenle vaktinde ne kadar değerli olsalar da oyunlar da eskidi ve değerleri azaldı.Fiyatı biraz düşürmelisin ve PS4'ü kesinlikle almalısın.