Photoshop bu uyarıyı veriyor, nasıl çözüm bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Web anasayfasını *gif olarak kaydederken resimdeki gibi bir uyarı çıkıyor ve kaydedemiyorum. Sorun ne olabilir?

jqh7w45n.jpg

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
C:\ sürücünde yer olmayabilir. Çünkü Photoshop Temp klasörü ile yoğun şekilde çalışıyor. Ram'inde çok düşük olabilir.

maxspacemax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hard diskin yeteri kadar genişmi veya dolumu. Hatta Photoshop'un temp dosyalarını farklı sürücüye yazmasını sağlayabilirsin. Böylece çalıştığın sürücüye Photoshop yazmaz.

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RAM'i yeni 2 GB'a çıkardım. Temp klasörünü de temizledim. Hala sorun devam ediyor...

maxspacemax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence sorun Windows'ta.
Sanal bellek miktarını yükseltmeyi deneyebilirsin.

anti_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet böle şeyler temp dosyasından kaynaklanıyo bende de gelmişti 2 gb a yakın veri kaydetmişti photoshop

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ram'im 2 GB ve dediğiniz sanal bellek ayarlarını şu şekil yaptım. Yanlış olan bir şey var mı?

qrbzo2x4.jpg

anti_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photosop çalışcağın zaman c de gereksiz dosyaların hepsini d ye taşı hatta gerekli olan dosyaları da taşı ki yer açasın sonra işin bitince tekrar eski haline getirirsin

maxspacemax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photosop çalışcağın zaman c de gereksiz dosyaların hepsini d ye taşı hatta gerekli olan dosyaları da taşı ki yer açasın sonra işin bitince tekrar eski haline getirirsin

D sürücüsüne taşıdıktan sonra tekrar geri yükleme yapma bence dosyaların hep D sürücüsünde kalsın. C sürücüsünü hafifletmiş olursun.

Keşşaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel diyorsunuzda şu an C diskinde zaten 20 GB'lık boş alan var. Bu yetmiyor mu?

MrChamur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba!
Bu uyarının sebebi belleğin düşük olması yada olusturulan dosyanın belleğe göre büyük olması ve işlemcide buna sebeb olabilir.