Pardus 2008'i Dışladılar

Bu konuyu okuyanlar

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kaç ay hatta yıllardır üstünde çalışan Türklerimizin yaptığı ulusal işletim sistemimiz olan Pardus 2008'i dışlamışlar gibi görünüyor.Red Devil (ingiliz) blogunda "Pardus 2008 is out" yazısı bulunmakta

Yazıdan Kısa Bir bölüm:
I had planned to do a review of Pardus 2008 - the highly-regarded Linux distribution created from scratch by a team of government-backed Turkish developers - but a couple of fellow bloggers have beaten me to it... and done a fine job in the process.

Yazıya Buradan ulaşabilirsiniz

denizhand.blogspot.com

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dışlama falan yok ki Pardus 2008 is out çıktı demek değil mi hem adamın yazdıklarında da kötü birşey yok.

nofearman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam pardusu övmüş pardus 2008 cıktı demiş dışlamamış yani. betasını kullandım falan önceden diyor.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Ulen Denizhan sokacan milleti birbirine.Pardus 2008 çıktı deniyor orada :)

adrenalin760

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
i love you
i ben
love seni
you seviyorum

ingilizce böle biişi :) :)

casual1st

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ee bütün programlarda şu rüküş bu giysi out şu in die verilirse böle olur

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
inkilizceyi (bilerek inkilizce yazdım dalga geçmeyin elim ağırdır :D) ibrahim tatlıses v.b ''van tu tıri foro agrı dagın eteginde'' diyerek söyleyince böyle oluyor. :)

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sıradan bi blogcunun yaptığı yorum diyorum sadece yani dikkate almaya gerek yok bizim pardusumuzun ne olduğu onun anlamasına gerek yok anlayan anlıyor..

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
İngilizcesi olmayan yorum yazmasın komik oluyo :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
başlık komik okunmadan yazılan yorumlar daha da komik :D

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
pardus ilk çıktığında beğendim sonradan geri xp yi kurdum fakat.
Aşağılanacak bir durumu yok

nusrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaaının çecvirisini yaptim heç adam kötülememiş övmüş bile....
Ben, Pardus-2008'in bir incelemesini yapmayı planlamıştım — yüksek ölçüde kabul edilen Linux dağıtması, baştan hükümet-arkalı Türkçe geliştiricilerinin bir takımı tarafından yarattı — ama bir çift diğer bloggers, ona beni yendi... Ve süreçte iyi bir işi yaptı.
Onların sonlarını basitçe tekrarlamanın yerine öyle, ben, onların talimatlarında seni işaret edeceğim.
Her zaman mükemmel Jun Auza, burada Pardus-2008'de bir derinlik bakışı içini alır, bir blogger olurken, ben sadece, bilirim, öyle 'San', burada KDE-temelli distroya tam bir bakımı verir.
Ben gerçekte, betada Pardus-2008'in, birkaç hafta önce biçimlediğini denedim, ve bu adamların, dediği sevimli büyük kısımla her şeyle uyuşacaktım, Pardus'un, iyi denemeye değer olan cidden iyi bir distro olduğu onların tavsiyeleri dahil.

bunun gibi bişeyler demiş:))))))))