Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

furkanekbic99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyuncu kulaklığı alacağım ama yeterli bir bilgim yok kulaklıklar hakkında.

İstediklerim: Kaliteli ses, kaliteli mikrofon, en olmazsa olmazı RAHAT/TERLETMEYEN ve Bluetooth desteği olan bir oyuncu kulaklığı istiyorum. Önerebileceğiniz bu kriterlerde ki kulaklıkları benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Bir de hem kablosuz kullanılabilen hem de kablolu kullanılabilen ikisi bir arada olan bildiğiniz kulaklıklar varsa onları da paylaşın lütfen. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler.

Max Bütçe: 300 TL

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Bluetooth için minimum bütçe 650TL.
CM MH320 var o fiyata.

furkanekbic99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bluetooth için minimum bütçe 650TL.
CM MH320 var o fiyata.
Usta 650 ne ya ne alıyoruz sanki neden böyle pahalı. Peki bu kablolu ve kablosuz olanlar da Bluetooth katagorisine mi giriyor? Logitech den hangi kulaklıkları önerirsiniz?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Steelseries arctis 3 kullanıyorum sanal 7.1 konusunda en iyi sanal 7.1 veriyor önceden monster virtual 7,1 kullandım bassları efsaneydiii yaaa herneyse rahatlık olarak bende hiç sorun çıkarmadı ağır bişey ama 4 saat falan taktım kafamda olduğunu bile unutuyorsun ama bazı kişilerde terletme gibi sorunları varmış bende hiç olmadı sonra sadece 7.1 denemek için arctis e aldım 7,1 çok iyi söylediğim gibi ama sadece oyun için alıcaksan en efsane kulaklık toparlamak gerekirse baya dağınık oldu +. - geçelim

Monster artıları: bassları çok iyi titreşim sayesinde filmlerde orda gibi hissetdiriyor RGB ışık var
Eksileri: 7.1 steelseries gibi iyi deyil ama yinede veriyor yönü bazı kışilerde terletme yapabiliyor kulak üstü kullanmadıysan 1 hafta ağrı yapabilir sonra geçiyor fiyat 320tl çok rahat değer o fiyata

Steelseries artıları: 7.1 sanal olarak en iyi veren kulaklık diyebilirim fazla müzik keyfini yoksa iyi olabilir ama monsterı alıştıktan sonra çöp gibi geliyor iyi bir anakartın yani ses kartın yoksa kesinlikle alma Jack ile bağlanıyor bende supremefx ses kartı var onla kullanıyorum realtek ile eşlestirmek zor tüm şeyleri silicen sonra yüklicen ben format attım öyle oldu anca aceleye geldi bu kısım artı eksiği geç fiyat 380 gibi fiyat arttı baya en iyi monster virtual var senin için

---- Mesajlar birleştirildi ----

Steelseries bu arada baya rahat unutturuyor kendisini ama monsterı takacan bide araya telefon sıkıstırcan sonra sevgilin senden ayrılmıcak benle ilgilenmiyor diye steelseries öyle bir şey yok dün akşam nasıl olduysa durdu ama normelde sıkmıyor yani monsterda çok yapardım öyle sıkılana kadar konuş

Steelseries bu arada baya rahat unutturuyor kendisini ama monsterı takacan bide araya telefon sıkıstırcan sonra sevgilin senden ayrılmıcak benle ilgilenmiyor diye steelseries öyle bir şey yok dün akşam nasıl olduysa durdu ama normelde sıkmıyor yani monsterda çok yapardım öyle sıkılana kadar konuş

Utkuversus'un dediği gibi en az o kadar bütçe gerekiyor alıcamlen dersen arctis 7 var

Son düzenleme:

furkanekbic99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steelseries arctis 3 kullanıyorum sanal 7.1 konusunda en iyi sanal 7.1 veriyor önceden monster virtual 7,1 kullandım bassları efsaneydiii yaaa herneyse rahatlık olarak bende hiç sorun çıkarmadı ağır bişey ama 4 saat falan taktım kafamda olduğunu bile unutuyorsun ama bazı kişilerde terletme gibi sorunları varmış bende hiç olmadı sonra sadece 7.1 denemek için arctis e aldım 7,1 çok iyi söylediğim gibi ama sadece oyun için alıcaksan en efsane kulaklık toparlamak gerekirse baya dağınık oldu +. - geçelim

Monster artıları: bassları çok iyi titreşim sayesinde filmlerde orda gibi hissetdiriyor RGB ışık var
Eksileri: 7.1 steelseries gibi iyi deyil ama yinede veriyor yönü bazı kışilerde terletme yapabiliyor kulak üstü kullanmadıysan 1 hafta ağrı yapabilir sonra geçiyor fiyat 320tl çok rahat değer o fiyata

Steelseries artıları: 7.1 sanal olarak en iyi veren kulaklık diyebilirim fazla müzik keyfini yoksa iyi olabilir ama monsterı alıştıktan sonra çöp gibi geliyor iyi bir anakartın yani ses kartın yoksa kesinlikle alma Jack ile bağlanıyor bende supremefx ses kartı var onla kullanıyorum realtek ile eşlestirmek zor tüm şeyleri silicen sonra yüklicen ben format attım öyle oldu anca aceleye geldi bu kısım artı eksiği geç fiyat 380 gibi fiyat arttı baya en iyi monster virtual var senin için

Utkuversus'un dediği gibi en az o kadar bütçe gerekiyor alıcamlen dersen arctis 7 var
Anladım hocam peki GamePower Medusa 7.1 nasıl kulaklık bir bilgin var mı önerir misin?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Almışken iyisini ak bence 320tl yer monster bu döviz de kaçmıcak fırsat gamepower daha çok merdiven altı olarak hitap edilen bir marka olarak geçıyor

furkanekbic99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almışken iyisini ak bence 320tl yer monster bu döviz de kaçmıcak fırsat gamepower daha çok merdiven altı olarak hitap edilen bir marka olarak geçıyor
Anlıyorum peki hocam bu kulakiçi kulaklıklarda bilgisayarda hem ses hem mikrofon olarak kullanabilme şansımız var mı ?

Mesela bende apple kulaklığı var şu an onu kullanıyorum ses kalitesi çok iyi ama mikrofonu kullanamıyorum

Son düzenleme:

furkanekbic99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz çekincem var hocam ben bu konuyu baya araştırmıştım apple mik kullanılması imkansız gibi bir şeymiş tel harici

Birde https://www.nanokatalog.com/urun/rz12-01730100-r3g1?gclid=EAIaIQobChMIwYjw-sTR3gIVSIfVCh2hDAdNEAQYASABEgJjivD_BwE bu kulaklık hakkında bir bilginiz var mı ?

Son düzenleme: