Office 2010 Fiyatları

Konusu 'Ofis Yazılımları' forumundadır ve bybarut tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. Pupilla

Pupilla Cümle Doktoru Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    63
    sonuna kadar açık kaynak

2. captaingreen

captaingreen Profesör

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Microsoft Office 2010 Fiyatları gayet makul seviyelerde,açık kaynak kodlu olanlara göre daha kararlı çalışırlar ve güvenilirdirler,o yüzdende fiyat konusunu abartmak yanlış isteyen alır istemiyen almaz.

3. ilahiyatci

ilahiyatci Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    açık kaynak cihaz uyumlulukları ve windowsta çalışan mesleki programları daha doğrusu exe programları çalıştırmanın mantıklı ve dolaylı olmayan bir yolunu bulmadığı sürece keyif bilgisayarları için seçenek olmaktan öteye geçemeyecektir. müzik dinleyen, film izleyen, face'e giren, bilgisayarı ömrünün israf miktarını artırmak için kullanan - yani kullanamayan, kullanmayı bilemeyen- kullanıcılar da daha çok kolaylığı seçtiğinden her zaman windows, aynı zamanda bu güruh eline almadığı bir şey için para vermeyi saçma bulduğundan para vermeyeceği için de korsan kullanım azalmayacaktır. windows korsan kullanıcılardan hiçbir zaman rahatsız olmadı. sadece acaba kaç enayi daha avlarım da parasını alırımdan başka bir şeye hizmet edecek hiçbir karara imza atmadı. biliyorlar ki her korsan kullanıcı bir windows kullanıcısıdır ve kendisine mecburdur. ve adobe programları, corel, office gibi bilgisiyarı mesleklerinde kullananların özel ihtiyaçlarını karşılayacak açık kaynak çözüm sunulmadığı sürece açık kaynakçılar kusura bakmasın ama avuç yalarlar.
    bence bunun çözüm yollarından biri büyük firmaların birer araştırma departmanlarının olması, bir tane elemanı kullandığı bilgisayarlara açık kaynak alternatif programlar yüklemek ve onların sorunlarını paylaşmak ve çözmek üzere teksif etmesi bu sayede binlerce açık kaynak düşünen iş, emek ve düşünce gücünün bu sektörü harekete geçirmesidir. yoksa korsan herkesin kullandığı ve herkesin karşı olduğu garip bir vaka olmaktan öteye geçemez.

4. bybarut

bybarut Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi adıma belki fiyat düşerse alırım ama şimdi değil alırsam da pro diğeri işime yaramaz
    şimdilik 2007 ile devam

5. penguin

penguin Profesör

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Bu söylediğinizi ispatlayabilir misiniz?

6. y_ates

y_ates Dekan

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Makul mu? Kafa güzel herhalde.

7. evowinds

evowinds Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    0
    Microsoft Office'den daha pahalı bir Ofis çözümü var mı?

8. RunoadeS

RunoadeS Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu fiyatlar ülkemiz için çok pahalı. Ben şahsen açık kaynaklı(gerçi Oracle aldıktan sonra durumun ne olacağı belli değil:) ) OpenOffice kullanıyorum. Microsoft Office'den hiçbir eksiği yok. Üstelik MS Office formatınada uyumlu. Oracle "açık saçık anlamam. Kapatıyorum kardeşim" derse LibreOffice'e geçerim.

9. N3CAT1

N3CAT1 Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Forever LibreOffice :D

10. Fox River

Fox River Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlar acayip pahalı... windows sürümleri gibi yapmıyorlar bunları... adam zaten windows 7 için 200$ veriyor birde ofis için 500$ ver burası amerikamı arkadaşım... bu kadar gelir düzeyi yok burada... millet mecburen korsan takılıyor... fiyatları adam gibi yapsalar kimse korsan takılmaz...

bu arada windows 7 için 200$ dedim... laptop fiyatı üzerine zaten çakıyorlar OS fiyatını ondan diyorum ok...

11. ilyas_aktar

ilyas_aktar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır kesinlikle alınmaması gerekir. herkes bu şekilde beklerse belki fiyat düşer. daha uygun olur.

12. ea-GTR

ea-GTR Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar para bu programa değmez . , değsede değmez :) , değsede verilmez ;)

13. aperon

aperon Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    openoffice ve alternatif o kadar uygulama varken kesinlikle değmez...
    google'ın bile var,gears sağolsunchromium ile masa üstünde uygulama kısa yolu oluşturup offline bile kullanıyorum:)

14. ea-GTR

ea-GTR Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani :) ...

15. X_Codesia

X_Codesia Profesör

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    burda herkes torrentçi ayak yapmayın yok açık kaynak kodu var yok trial i var :)

16. engerex

engerex Dekan

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan Microsoft Office dosyalarını sorunsuz açan ofis programına rastlamadım.
    MSOffice 2010 ile şirket için tek sayfalık bir şablon teklif formu hazırlamıştım. Bir bilgisayarda onu açmam gerekti ve OpenOffice, AbiWord vs... bir çok ofis programı denedim hiçbiri düzgün görüntüleyemedi. Düzeltmeye kalksam bir dünya iş, baştan tasarlamak daha mantıklı. MSOffice ten kaynaklanan bir sorundan dolayı MS officete yüklenmiyor. Formattan başka çözüm yok. Sonuç olarak böyle durumlarda MSOffice bırakılıp başka bir ofis paketine geçilecekse tüm dökümanlar uyumluluk için gözden geçmek durumunda. Birde başkalarından gelecek MSOffice dosyaları varsa kişiden bunu başka formatta istemek gerekebilir.

Corel® WordPerfect® Office X5'de fiyatlar ülkelere göre değişiyor. Avrupada fiyatlar daha vahim.

Avrupa fiyatları;
    (Standart)
    Full
    € 415,20
    Upgrade
    € 206,40

Amerika fiyatları;
    (Proffessional)
    Full
    $399.99 USD
    Upgrade
    $259.99 USD

(Standart)
    Full
    $249.99 USD
    Upgrade
    $159.99 USD

(Home & Student)
    $99.99 USD

17. yumluanarsist

yumluanarsist Rektör

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    0
    Mod. nota yarıldım. :) Lütfen alenen hakaret etmeyelim. :))

18. Majeste

Majeste Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Şu para, bu para.

OpenOffice.org varken acırım o paralara.

19. REDFOKS

REDFOKS Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    63
    en az o kadar başarılı alternatif programlar varken gerek yok tomarla para ödemeye..

Sayfayı Paylaş