Notebook açılmıyor...

Bu konuyu okuyanlar

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar,
bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum..

HP pavillion notebook um var ve acılmıyor. Arıza şöyle: acma butonuna bastıgımda bios ekranından sonra ekran kararıyor ve beklıyor. İşin bana göre garip yanı, ekran karardıgında acma butonuna bastıgımda 2sanıye ıcınde cıhaz kapanıyor. ve bios a gırmeye calıstıgımda giremıyorum. bıos gırıs sayfası acılıyor ve 2 saniye içinde, işlem bile yapamadan, ekran tekrar kararıyor. çok zor durumdayım. Harddisk içerisindeki bilgilerim çok önemli..
NE YAPMALIYIM, BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIM FİKİR VERİRLERSE ÇOK SEVİNİRİM.. İYİ GÜNLER HERKESE.

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dogru söylüyorsun ama çözüm olmadı.. Hala açılmıyor.

deli rüzgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes pavilion dv 6000 serilerind hep aynı hata vardır, anakart gümlemiş. o sorunundan tam 3 arkadaşda oldu ayrı ayrı, anakart tamir gördü yada değişti bunun sebebi ise güney köprüsü, umarım tamiri olur sıfırı ise 350 ytl ama hp nin kendisinde 500 ytl bilginiz olsun.

ANAKART BOZUK

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walla moralimi bozdun delirüzgar kardeş..
Benim için harddiskteki veriler çok önemli, servise götürsem geri alabilirlermi acaba?
Kurtulurmu veriler?

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Harddisk'i söküp başka bir bilgisayara takma ihtimalin yokmu? Eğer bilgisayar tamamen kullanılmaz haldeyse bu dediğimi yapabilirsin

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fikir v yardımlarınız için çok teşekür ederim arkadaşlar.

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun oldu.Garantiye verdim.Anakart değişti 1 a y sonra verdiler.Şimdide pillerde sorun varmış. Acaba arkadaşlar Garantinin bitmesine 1 ayım kaldı.Batarya sorun olduğu için yine göndersemmi?

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence hemen gonder çünkü bataryalar cok pahalı. 70usd den baslıyor. Garantiden değişmesi daha iyi değilmi sence