Soru Note 10 pro, mi11 lite, mi10 t pro, poco x3 pro dörtgeni

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Arkadaşlar note 10 pro kullanıcısıyım, diğer telefonlara baktım bana uygun olan note10 pro oldu o yüzden aldım keyifle kullanıyorum, şimdi iki telefon alt markanın prosu biri en son çıkanın lite ı diğeri bir önceki amiralin prosu.

Telefonların tamamını ele alınca mi10t pro fiyatını hakketmiyor gibi geldi diğer modellerden pek bir üstünlüğünü görmedim, geçenlerde tekrar ikileme düştüm dedim acaba 2000₺ daha ekleyip alsam mı diye ama pek bir üstünlük göremedim sizce mi 10 t pro fiyatını hakkediyor mu yoksa benim fark edemediğim üstünlüğü mü var

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Arkadaşlar note 10 pro kullanıcısıyım, diğer telefonlara baktım bana uygun olan note10 pro oldu o yüzden aldım keyifle kullanıyorum, şimdi iki telefon alt markanın prosu biri en son çıkanın lite ı diğeri bir önceki amiralin prosu.

Telefonların tamamını ele alınca mi10t pro fiyatını hakketmiyor gibi geldi diğer modellerden pek bir üstünlüğünü görmedim, geçenlerde tekrar ikileme düştüm dedim acaba 2000₺ daha ekleyip alsam mı diye ama pek bir üstünlük göremedim sizce mi 10 t pro fiyatını hakkediyor mu yoksa benim fark edemediğim üstünlüğü mü var
Snapdragon 865?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625
Saydığınız cihazlar içindeki en iyi işlemci mi10t pro da bulunuyor. En yüksek ram yine bunda. Ois destekli kamera sadece bunda var. İçlerindeki en iyi cihaz mi10t pro.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

işlemcisi sd 865 732 nin 2 katı puan alıyor
ekranı ips olsa da 144 hz
8k video çekebiliyor
sadece işlemciye bakarsak bile bu telefonları solluyor bana sorarsan

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 10T Pro'yu dış görünüşünden dolayı pahalı bulduğunuzu düşünüyorum. Kalınlığı, ağırlığı, ekranının LCD olması gibi. Ekran dedim ama kötü değil kesinlikle xda'da bununla ilgili yazılmış şu yazıya bakabilirsiniz: The Xiaomi Mi 10T Pro is proof that a great LCD is better than a good AMOLED
Kısaca kamerası, hızı, performansı diğerleriyle karşılaştırılamaz özellikle oyun performansı kendi segmentindeki S20 FE ve Poco F3'den bile daha iyi çünkü o 9.3mm kalınlık çok iyi bir soğutma sistemini beraberinde getiriyor.

Reaksiyon puanı
7,985
kendi segmentindeki S20 FE ve Poco F3'den bile daha iyi çünkü o 9.3mm kalınlık çok iyi bir soğutma sistemini beraberinde getiriyor.
iPhone 11 kalın diye göme göme bitiremediniz (iPhone 11 8.3mm) , ondan daha kalın tuğla gibi telefonu iyi ki kalın olmuş soğutması iyi diyorsunuz. :D :D

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472

Mi 10t Pro yu kullandım.865 dışında hiçbir esprisi olmayan bir cihaz.144hz sadece kağıt üzerinde geçerli.Cihazın ayarlar menüsünde kastığını gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 11 kalın diye göme göme bitiremediniz (iPhone 11 8.3mm) , ondan daha kalın tuğla gibi telefonu iyi ki kalın olmuş soğutması iyi diyorsunuz. :D :D
O övdükleri cihaz iPhone 11 in tırnağı olamaz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
iPhone 11'in en çok ekranını gömdüm. Tasarım olarak kalınlığını değil göze batan çerçevelerini eleştirmişimdir. Buradaysa oyun performansından bahsettim. Yakın fiyatlardaki telefonlarla fps testlerine bak her zaman daha stabil çünkü kalın çünkü soğutma sistemi iyi. Apple dünyandan çıkıp biraz başka cihazlara da bakabilirsen çoğu oyuncu telefonunun 10mm civarı kalınlıkta olduğunu görürsün.

Reaksiyon puanı
7,985
iPhone 11'in en çok ekranını gömdüm. Tasarım olarak kalınlığını değil göze batan çerçevelerini eleştirmişimdir. Buradaysa oyun performansından bahsettim. Yakın fiyatlardaki telefonlarla fps testlerine bak her zaman daha stabil çünkü kalın çünkü soğutma sistemi iyi. Apple dünyandan çıkıp biraz başka cihazlara da bakabilirsen çoğu oyuncu telefonunun 10mm civarı kalınlıkta olduğunu görürsün.
Ben zaten 11’e kendim de kalın bir cihaz diyorum kaç kez forumda da dedim. Yeni cihazlar kalın olur ince olur bir şey demem eleştiririz gerekirse ama siz cihaz kalınlığını markaya göre övüp gömüyorsunuz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ben zaten 11’e kendim de kalın bir cihaz diyorum kaç kez forumda da dedim. Yeni cihazlar kalın olur ince olur bir şey demem eleştiririz gerekirse ama siz cihaz kalınlığını markaya göre övüp gömüyorsunuz.
Valla yoruldum ya. Kalınlık falan övdüğüm yok. Övdüysem oyun performansını övdüm. En çok modele göre eleştiri yapılsın diyenlerden biri benim ama markaya göre övüp gömüyorum??

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625
Ben Xr da kullandım 11 de aynısı sayılır. Şu an mi10t kullanıyorum. Kalınlığı Xr kadar hissedilmiyor. Çünkü Xr ın çerçeveleride çok kalındı ve kaba bir görüntü oluşturuyordu. Mi10t nin çerçeveleri gayet ince ve Xr gibi kaba bir görüntüsü yok.