Nokia lumia 920 galaxy s4 iphone 5

HANGİSİNİ SATIN ALMALIYIM

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tercihini lumiadan yana kullanabilirisn fiyatıda ucuzladı hem 2016 yılına kadar güncelleme desteği var ve bu yıl içinde gelicek 2 güncellemeyle farklı boyut kazanacaktır.

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Kesinlikle oyunları akıcı sorunsuz oynatmak isterim sistemde ne kasılma olsun ne takılma olsun diyorsan kesinlikle ıphone5 1numaralı tercihin olsun 2.tercihin lumia olmalı mümkün ise samsung dan uzak dur ,ios7 çıkmak üzere ıphone5 hep aynı tema diyorsan değişiyor yakında jb ile kusursuz olacaktır ama sanımırım jb tarih oluor artık....

Ya lumia al yada ıphone5...

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Windows phone gelecek vaad ediyor 2016'ya kadar ilk 2 sıraya girer tercihini lumia'dan yana kullan

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayında arkadaşlar iphone 5 iide ios 7 bile windows phone 8 kopyası çıktı :S artı iphone 5 çift çekirdek 1.2ghz işlemci L920 çift çekirdek 1.5ghz stabil hızlı 1-2 seneye iosu tahtından eder androide kafa tutar emin olun ayrıca kamera performansı ve sesi çok iyi kaliteli uygulamlarda artıyor sürekli dünya çapında en popüler 40 uygulamadan 34 ü windows phone mevcut hızlı gelişiyor seçim sizin yinede.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayında arkadaşlar iphone 5 iide ios 7 bile windows phone 8 kopyası çıktı :S artı iphone 5 çift çekirdek 1.2ghz işlemci L920 çift çekirdek 1.5ghz stabil hızlı 1-2 seneye iosu tahtından eder androide kafa tutar emin olun ayrıca kamera performansı ve sesi çok iyi kaliteli uygulamlarda artıyor sürekli dünya çapında en popüler 40 uygulamadan 34 ü windows phone mevcut hızlı gelişiyor seçim sizin yinede.

Kardeşim kişiden kişiye degişiyor bence mesela benim için oyun oynasın kasmadan ve menulerde felan donmadan birde internette sörf yaparken hızlı olsun yeter.

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
donanım herşey demek değil bunu android cihazlardan öğrendik..
ayrıca uygulama sayısı istediği kadar artsın kaliteleri tasarımları düzelmediği sürece bi halta yaramazlar 920 de kullandım iphone 4s te kullandım galaxy s3 de kullandım inan windows phone daki yazılımların hali içler acısı özellikle whatsapp ve twitter...

pakirikus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 920 ve Iphone 5 kullanan birisi olarak Iphone 5. Ama Samsung hic kullanmadigim icin Iphone 5 ile S4 arasinda ise fikrim pek yok. Ama Lumia 920 icin sunlari soyleyebilirim; isletim sistemi IOS ya da Android olsaydi ortaligi toz duman ederdi. Nokia uzerine duseni fazlasiyla yapmis ama isletim sistemi su anda hala IOS ve Android'e gore yetersiz. Belki 1-2 sene sonra olabilir ama su an icin Windows'tan uzak dur derim.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 tabiki Lumia ile kıyaslanması bıle hata :)

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Lumia uygulama konusunda android ve ios a göre çok geride ama nokia atak yapacaktır. ios çıktığında milyonlarca uygulamaya sahip değildi daha sonradan geliştirecektir. Ama bence şuan için Iphone 5 al.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hergün telefon konuları açılıyor hiç araştırmadan hazıra konuyorsunuz insan araştırıp kendi tercihini yapar ondan sonra sorar lumianın geleceğini bilmiyorum ama bu forum çöplüğe döndü teknoloji forumumu yoksa hangi telefonu almalıyım forumumu bilmiyorum

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
donanım herşey demek değil bunu android cihazlardan öğrendik..
ayrıca uygulama sayısı istediği kadar artsın kaliteleri tasarımları düzelmediği sürece bi halta yaramazlar 920 de kullandım iphone 4s te kullandım galaxy s3 de kullandım inan windows phone daki yazılımların hali içler acısı özellikle whatsapp ve twitter...
Yk donanım için yazmadım hani Nokia yeni lumia serisini görenler ya bu nie 2 çekirdek ya bunun rami nie bu kadar gibi söylemlerde bulunuyorlar işletim sistemi 2 çekirdekle bile gayet stabil hızlı iyi performans veriyor hiç kimse iphone 5 nie 2 çekirdek diye sormuyorda o yüzden yazdım örnek açısından artık şunu anlamak lazım ne kadar çekirdek ne kadar ram olduğu değil işlevselliği önemli kağıt üstünde yüksek olana değil deneyip test edip sonuç baz alınmalıdır.Emin ol 2 sene içersinde windows phone piyasayı domine edicektir şuan yükselişte zaten tasarım diyorsun ios 7 full wp 8 tasarımını alıntı yapmamış birebir kopyalamış http://www.windowsphoneturkiye.info/guncel-haberler/wp8-ios-7-benzerlikleri/

Reaksiyon puanı
4
Tartışmasız Nokia Lumia 920. Donanım Haber'de yakşalık 85 dakikalık bir inceleme videosu var, izledikten sonra diğer cihazları aklından geçireceğini düşünmüyorum. Hatta o inceleme yapıldığında oyun çok fazla yoktu ama şimdi çok fazla oyun var WP8 platformu için.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
S4'ü tek geçerim

Mr.Nomad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle bir gerçek var Lumia 920nin kamerası iPhone 5 ve s4 den iyi değil, acı ama gerçek :)

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lumia'nın kamerası, İphone 5'in boyutu ve sadeliği, s4'ün ekranı yeter hangisi işine gelirsee

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
lumia gercekten cok stabil ve hizli, benim arkadaslarin laptoplarina 5 cekiyor,
virüs sorunu yok, uygulamalar stabil,

Reaksiyon puanı
16,118
lumia920 al sonra çok pişman olursun demedi deme ibrahim.

Mr.Nomad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 920 s3 ve 4s ile karşılaştırılamazken siz gelip s4 ve ip5 ile karşılaştırıyorsunuz ayıp doğrusu :biggrin:

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ıphone 5 stabıl ve daha bılınen bır telefon oldugundan bence en ıyısı
s4 dort cekırdek olmasına ragmen arayuz ve ekstra uygulama ozellıkler yuzunden stabıllıgınden emın degılım
lumıa ıse daha yenı sayılabılecek bır telefon ve ısletım sıstemı farklı alısmak gerek
bence ıphone 5 :)