NFS: Shift'in Sistem Gereksinimleri Yayınlandı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

origami__1988

Profesör
Benim işlemci pentium 4 3.2 işlemci ye sahipim. Bu işlemci kaldırır mı??
diğer özllikler tutuyor.

oyunu beğenmeyen arkadaşlara hayret ediyorum. Daha iyi bir araba yarışı younu varsa söylesinler. Bu seri mükemmel olmuş ayrıca gerçekçi yönü de fena değil.

megatron

Doçent
diğer özllikler tutuyor.

oyunu beğenmeyen arkadaşlara hayret ediyorum. Daha iyi bir araba yarışı younu varsa söylesinler. Bu seri mükemmel olmuş ayrıca gerçekçi yönü de fena değil.
O işlemcin yeter bu oyuna...

eskibirkullanici

Profesör
ekran kartım GeForce G 105M işlemcim Pentium Dual-Core CPU T4200 2.00 GHz sizce çalıştırırmı boşuna indirmeyelim :D

Xasiork

Asistan
Sistem tutuyor ancak ben bu oyunu oynamam. Tarz olarak bana uzak bir oyun.

emptyheart

Profesör
iyiymiş be bende oynarım laptopta başlığı acarken en 1gb ekran kartı falan bekler diydum ama aferin
aslında hep böyle yapsalar düşük sistemle yüksek performanslı ooyunlar ne güzel olur ozaman ben bunu yapana adam derim işte :D:D

m1903

Profesör
diğer özllikler tutuyor.

NFS serisi gerçekçi ? Oyun arcade türünde gerçeklikle en ufak bir alakası yok. Sadece yeni oyun simulasyon tarzında olacak. Carbon'a kadar güzeldi ama sonrası tam anlamıyla fiyasko. Yarış oyunu mu görmek istiyorsun o zaman Toca Race Driver 3, Colin MCRae Dirt ve Race Driver: Grid var. PC için çıkmış en iyi yarış oyunlarındandır bunlar ve hepsinin ortak bir noktası var: Codemasters yapımı olmak. EA biraz ders almalı codemastersdan hatta hiç uğraşmasın satın alsın.

helperman

Üyecik
Merhabalar

P4 3.0 GHZ CPU

2 GB DDR Ram

512 HIS X1650 Pro ICEQ Ekran Kartı

80 GB Hdd

oynayabilirmiyim acep ?:rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GeForce 8400 GS 512 MB ekran kartı 2 gb DDR2 Ram İntel Pentinium D 2.80 GHZ bu oyuna yeterlimidir? Shift

stat counter