Netflix Ultra HD 4K Ortak Kullanım Üyelik Alımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

neet

Guru
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar, Netflix için Ortak arıyorum.

Screenshot.png

Özelden bir kaç arkadaş yazdı ama dönüş sağlayamadım. Öncelik o arkadaşlarda olmak üzere, 2 kişi boş yer bulunmakta.Duruma göre 3'e yükselecek gibi sayı.
İsteyen arkadaşlardan tek ricam 3 aylık Ön Ödeme yapmaları (30₺). Bunun dışında DM ile ulaşabilirsiniz.
Ek bilgi: Daha önce 3mbit hız ile de kullandım ve bir sorun yaşamadım, şuan 35mbit kullanmaktayım ve 4K sorunsuz izliyorum. :)

@mucansu @painkiller23 @fluentisonusx

---- Mesajlar birleştirildi ----

@by efsane senden de haber bekliyorum bak... :))

Son düzenleme:

neet

Guru
Onursal Üye
alımı durduruyorum, sayım tam :D ,işin aslı yazan da olmadı yahu.

bi de enpara cepteteb kartın varsa kâra bile geçersin :) hazirana kadar enparayı hazirandan sonra da ceptetebi kullan her ay 15 TL iade al
4 kişi çok kârlı aslında ama internetim müsait değil o kadar

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Aslında bende verirdimde fhd filmi bile zorla izliyorum o kadar rezalet ya

rubarovan21

Doçent
NetFlix güzel fakat dizi üzerine daha fazla yoğunlaşmışlar. Güncel filmler olsaydı bende ortak olabilirdim. Sizce AppleMovie diye bir proje yapılır mı? Apple Music gibi aylık ücret dahilinde film izlense. Bence çok iyi olur kaliteli filmler var iTunes'ta.

neet

Guru
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar, Paketi düşürerek bir ortak arkadaş arıyorum. tekrardan. :)

İsteyen arkadaşlardan tek ricam 3 aylık Ön Ödeme yapmaları (41,98₺ :D ). Bunun dışında DM ile ulaşabilirsiniz. Cayacak beni uğraştıracak arkadaşlar lütfen kendilerine hesap alsınlar. 3 ay sonra tekrar uzatabiliriz. :)

Paket Detayı:
"Aynı anda 2 ekran üzerinde izleme. HD kullanılabilir. Videoları 2 telefon ya da tablete indirebilirsiniz. "
27,99 TL/ay

Son düzenleme:

TBM

Dekan
NetFlix güzel fakat dizi üzerine daha fazla yoğunlaşmışlar. Güncel filmler olsaydı bende ortak olabilirdim. Sizce AppleMovie diye bir proje yapılır mı? Apple Music gibi aylık ücret dahilinde film izlense. Bence çok iyi olur kaliteli filmler var iTunes'ta.
Amerikaya özel siteler var alt yazısı yok ama, orada yayınlanan dizi filmleri falan koyuyorlar. Hulu vb.

Yazmayayım diyordum ama yazacağım. Netflixe adam aramak bana danaya 4 kişi girmek gibi geliyor :)

Son düzenleme:

rubarovan21

Doçent
Amerikaya özel siteler var alt yazısı yok ama, orada yayınlanan dizi filmleri falan koyuyorlar. Hulu vb.

Yazmayayım diyordum ama yazacağım. Netflixe adam aramak bana danaya 4 kişi girmek gibi geliyor :)
Dil konusunda sıkıntı yaşamasam zaten onları tercih ederdim onlardan haberim var fakat alt yazı konusu sıkıntı oluyor.

TBM

Dekan
Araştırırsanız belki onların internette webrip i olabilir ve alt yazısı.

TBM

Dekan
Benden size uyarı her hafta kırılamaz şifreler yapın.

neet

Guru
Onursal Üye
Benden size uyarı her hafta kırılamaz şifreler yapın.
hocam dana ayrı bu ayrı. senelik olarak hesap yapmak lazım ve yasal bir paylaşım yapılıyor.
biraz daha farklı olay. 335,88₺ vermektense yarısı olan 167,94₺ ödüyorsun. :)

TBM

Dekan
hocam dana ayrı bu ayrı. senelik olarak hesap yapmak lazım ve yasal bir paylaşım yapılıyor.
biraz daha farklı olay. 335,88₺ vermektense yarısı olan 167,94₺ ödüyorsun. :)
Gardaşım dediğimi nasıl bu şekil anladın ben anlamadım yani :), her hafta hesap sahibi şifreleri değiştirsin dedim ben yani netflixe giriş yaptığınız şifreyi değiştirin, bazı sitelerde her gün kırıp yayınlıyorlar, aralarında sizinki bile olabilir.

Oğuzhan17

Üyecik
4k üye arayan varsa 3 aylık peşin vererk katılabilirim iletişim whatsap 553 389 73 05

Merhaba arkadaşlar, Paketi düşürerek bir ortak arkadaş arıyorum. tekrardan. :)

İsteyen arkadaşlardan tek ricam 3 aylık Ön Ödeme yapmaları (41,98₺ :D ). Bunun dışında DM ile ulaşabilirsiniz. Cayacak beni uğraştıracak arkadaşlar lütfen kendilerine hesap alsınlar. 3 ay sonra tekrar uzatabiliriz. :)

Paket Detayı:
"Aynı anda 2 ekran üzerinde izleme. HD kullanılabilir. Videoları 2 telefon ya da tablete indirebilirsiniz. "
27,99 TL/ay
ortak bulabildinizmi

Son düzenleme:
stat counter