Müthiş bir projem var

Bu konuyu okuyanlar

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba sdn ailesi ben Ahmet Karakuş İstanbul Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim bir arkadaşlık sitesi tasarladım ve diğerlerinden çok farklı eğer bana yardım ederseniz projemiz google ile yarışır duruma gelecek bundan %100 eminim lütfen bana yardımcı olun ve beraber yükselelim

Reaksiyon puanı
5,171
Google ile arkadaşlık sitesi çok farklı şeyler deyil mi

nasıl bir yardım istiyorsun

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşte benim projemi diğerlerinden ayıran özellik de o şuan projeyi size açıklarım ama gizlilik benim için şuan çok önemli eğer gerçekten dürüst bir şekilde yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden mesaj atsın beraber kazanalım

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
EEM öğrencileri bu alanı daha az bildikleri için, hayâlleri de daha tutarsız oluyor. O zaman ben de öyle bir proje yapacağım ki Tesla ile yarışacak, mümkün mü ? Değil, aynı sizinki gibi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlık sitesi kelimesini okuyunca Facebook ile nasıl mücadele edebilir ki? Diye düşünmeye başladım. Gerçekten sağlam bir fikir değilse o iş yaş.

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Herhangi bir bilgim yok fakat EEM ile o konu farklı alanlar değil mi? Elektronik bir aygıt ile iç içe bir ağ fikrin var herhalde.

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konunun benim Eem okumamla ilgisi yok şuan programlama ilede uğraşıyorum ayriyeten zaten konuyu burda açmamın sebebi yazılımı profesyonel bir şekilde bilen bı arkadaştan yardım almak tabi bu yardım karşılıksız kalmayacak ayriyeten projem bı chat sitesi değil onuda baştan söyleyeyim çok farklı ilgilenen arkadaşlar varsa sevinirim beraber kazanalım
--- Gönderi Güncellendi ---
Facebook ile rakip olmak gibi bı düşüncem yok benim projemle Facebook çok farklı şeyler sizi anlıyorum şuan projeyi bilmediğiniz için bı yorum yapamıyorsunuz fakat beni de umarım anlıyorsunuzdur direk projemi paylaşamam

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Ben de EEM öğrencisiyim. Projenin tutulabilmesi için farklı şeyler sunuyor olması lazım. Projeyi bilmeden nasıl yardım edeceğiz ? Eğer projeyi bilirsek ve kafamıza yatmayıp yardım etmekten vazgeçersek projenin gizliliği ne olacak ?

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doğru söyledin kardeşim gerçekten profesyonel anlamda yazılım bilgisi olan bı arkadaş varsa bı gizlilik sözleşmesi yaparız detaylıca konuşuruz
Mirinkirin kardeşim öyle uçan kaçan bı insan değilim çok şükür fakat boş da değilim daha geçen ay general mobile kulaklarının arge ekibiyle birlikte bana ait olan bı kulaklık projesi için beraber çalıştık ve çok da beğenildi bunu övünmek için söylemiyorum ama öyle boş hayaller peşinde koşan bı insanda değiliz kendine güveniyorsan yardımcı olabilirsin

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Uçan kaçan insan değilsinizdir muhakkak da, forumdan eleman toplayan birisine ciddi bakmamızı da beklemiyorsunuz herhâlde.
Birisinin müthiş bir fikri varsa bunu foruma konu açarak gerçekleştirmez, buna emin olabilirsiniz.
Kendi okulunuzdaki bm öğrencileriyle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur.

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben ilk olarak forumun arge ekibiyle görüşmek istedim mail attım fakat doğru düzgün bir yanıt alamadım açıkçası fazla tınlamadılar heralde yada otomatik mesaj attılar mailden sonra buraya yazmak zorunda kaldım ayrıca ben böyle büyük bir projeyi deneyimsiz öğrencilerle gerçekleştirebileceğime inanmıyorum ayriyeten projeye yatırım sağlayacak birinede ihtiyacım var

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
kardeşim, projen hayırlı olsun sana.. bende afrika ülkelerine web tabanlı yazılım kodlayıp satıyorum. senin iş hakkında pm atarsan ortak paydada buluşabiliriz.

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler sağolun Size nasıl güvene bilirim

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
arkadaşlık sitesi nedir ya :) zaten yüzlercesi var, insanları kandıran, duyguları çarpıtan, boş vaatler ve boş hayaller... bir de müthiş bir proje diyosunuz. biraz işe yarar bir proje olsun, küçük olsun, az olsun, istikrar olsun. çok para hayalleri ile ömrümüzü tüketmemeliyiz.
eleştiri yapma hakkımı kullandım, artık kusura bakmazsınız inşAllah. :)

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğine katılıyorum benim aklıma bu proje zaten sahte arkadaşlık uygulamalarını indirdikten sonra geldi benim projem bir chat sitesi değil çok farklı
Bir çok kez hayaIIer başIangıçta imkansız görünür, daha sonra oIası ve yeterince istekIi oIunursa, sonunda kaçınıImaz oIurIar. (Chiristopher Reeve)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
bip gibi bir uygulama olsa bence daha iyi, çeşit olurdu.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Burası sadece bir forum. İsteyen herkes kendisini istediği gibi tanıtabilir. Kimsenin gerçekliğine yada ciddiyetine güvenemezsin. Şahsen seni de ciddiye almıyorum.

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lan ne biçim bı ülkede yaşıyoruz anasını satim sonrada biz niye gelişmiyoruz çünkü burda kimse tınlanmıyor yok lan size proje mroje Java SE öğrenip kendim kodlayacam yardım falan istemiyorum

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Lan ne biçim bı ülkede yaşıyoruz anasını satim sonrada biz niye gelişmiyoruz çünkü burda kimse tınlanmıyor yok lan size proje mroje Java SE öğrenip kendim kodlayacam yardım falan istemiyorum
Hahaha kızdı beyefendi:)
Ne bekliyordunuz ? Foruma konu açacaktınız, millet de size aslında ne kadar güvenilir insanlar olduğunu kanıtlamak için sıraya girecekti, siz de aralarından beğendiklerinizi mi seçecektiniz ?
Yukarıda insanlar düzgün bir üslûpla bu işin forum köşelerinde olamayacağını anlatmış, yazılanlardan ders çıkaracağınıza bir de insanlara çemkiriyorsunuz.
Ne biçim ülke olmuşmuşuz, sizin yüzünüzden olduk işte. Lan nedir, bu ne saygısızlık. Madem çok becerikli bir insansınız oturun kendiniz kodlayın projenizi.
Yalnız java se ile anca yerel uygulamalar yapabilirsiniz, online bir şey yapmak için java ee bilmeniz gerekli:D
Hem bilgisi yok, hem çemkiriyor, gençliğe bak.

ahmetsamet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önceden de belirttiğim gibi kimse tınlamadığı için foruma yazmak zorunda kaldım ayrıca ben dalga geçer gibi yorum yazanlara lan dedim mesela sen ,diğer kardeşlerim müstesna, ben istedim ki bir kaç arkadaşla beraber iş yapalım neden hep ah be adamlar yapmış nasıl aklımıza gelmedi bu diyelim ayrıca sadece bu foruma değil arı kovanı gibi fon sistemlerinde başvurdum beklemedeyim kimsenin sıraya girmesinide istemiyorum güvendiğim arkadaşlara danışırım onlarda beğenirse devam ederiz beğenmezsen eyvallah deyip çekilirim diye düşünmüştüm ama sağolun bana tekrar Türkiye'de mühendislerin neden binalara elektrik planı çizmekten yada eczanelere kod yazmaktan başka bir iş yapamadığını göstermiş oldunuz bütün hevesim kursağımda kaldı eyvallah
Bilgim var ben buraya keyfimden yazıyorum zaten this mr so smart boy shake your hands for him