Mürekkep var,yazı yok?

Bu konuyu okuyanlar

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yazıcıma yeni mürekkep doldurttum.İlk başta çok az bir şekilde çıkardığım yazıları çıkarıyordu.Ama şu an hiçbir şey çıkmıyor.1-2 saat önce çok az da olsa yazılar silik silik çıkıyordu.Ama şimdi hiç çıkmıyor.Ne yapmalıyım?

Model: Hp Deksjet D1460

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kartuşunda mürekkep kurumuş ya da kalitesiz mürekkep yoğunluğundan tortu oluşmuş olabilir. 4 - 5 dakika kadar sıcak su buharına tutarsan büyük ihtimal düzelir.

caglayangursel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazıcılarınız da bu sorunları yaşıyorsanız Kartuşların içine takıldığı bölüm BASKI KAFAsI' dediğimiz bir bölüm var Solüsyon ile temizleyiniz.

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Çare elektrik süpürgesi :)
Katuşu elektik süpürgesi ile çektirin hem kuruyan hem tortu kısmını çeksin. peçete kullanmayı unutmayın sağa sola sıçrıyor.

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende çok çektim bu kartuşlardan ve buhar olayı eğer olursa olur yoksa çöpe at zaman kaybetme kardeş.Eğer yeni bir kartuş alırsanda haftada en az 1-2 kere saçma sapanda olsa bir şeyler yazdır tekrar kurumaması için.

Reaksiyon puanı
16,118
konuyu açmadan kesin hp ve doldurma kartuş sorunu demiştim malesef bu yazıcılar yeni kartuş almanı istiyor kartuş ne var onda? bizde hp deskjet 1000 j110a 301 ve siyah kartuş doldurduk tan sonra kendini kaybettik yeni kartuşlar j110a'dan daha pahalı.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Yazıcıma yeni mürekkep doldurttum.İlk başta çok az bir şekilde çıkardığım yazıları çıkarıyordu.Ama şu an hiçbir şey çıkmıyor.1-2 saat önce çok az da olsa yazılar silik silik çıkıyordu.Ama şimdi hiç çıkmıyor.Ne yapmalıyım?

Model: Hp Deksjet D1460
Benimki D1560 aynı sorun bende de var siyah kartuş dolu ama birşey yazdırmıyor bir daha HP alırsam ne olayım

Son mesajlar