Msn'de kişi ekleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar msnde kişi ekleyemiyorum. Karşıdaki eklediğinde ise kabul etme kısmı gelmiyor. Sorun sizce nedir

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Nasıl hotmail? Adresim sdn uzantılı. Ama eklediğim adresler hotmail. Ama kişi eklediğinde de davet gelmiyor

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bende de halen deva eden bir sorun :"kimi eklersem yda kim tatafından eklenirsem o kiş bende engellenmiş olarak ekleniyor."

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bendede ayni sorun vardi msn 2011de. sonra live profili kurcalarken orda arkadaslık teklifini gördüm kabul ettim eklendi. 2011 versiyonunda sorun var galiba eskiyemi dönsek nabsak

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Görüntülü sohbet yapmıyorsanız eski sürümleri veya alternatif programları deneyin.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İki kişininde birbirini eklemesi gerekiyor (son MSN'de)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende de bir sorun var konunu dağıtmış gibi olucam ama bir çaresi ve karşılaşan kimse görmedim şuana kadar :)

bir arkadaşımı msn e ekledim ad soyad sordu ve arkadaşımın adını soyadını yazdım
Sorunum şu msn kullanıcı adım bende bu arkadaşımın adı soyadı olarak görülüyor ancak millette önceden olduğu gibi eski adım gözüküyor.
hotmail'e giriş yaptım vs. msn den olsun adımı değiştirmeme rağmen arkadaşımın adı kaldı ve böyle kullanıyorum.
çözümünü bilen yada karşılaşan var mı ? yaklaşık 2 haftadır durum böyle...
(msn adresimi gmail. olarak kullanıyorum)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İsmine tıkla, açılan menüden profilinizi görüntüleyin'i seç. Bir sayfa açılacak. Oradan gerekli düzenlemeleri yaparsın.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sorunda burada zaten :) yaptığımda profil sayfasında her şey normal ancak msnde hala arkadaşımın adı var.
tabi değiştirmeden önce arkadaşımın adı vardı , değiştirdikten sonra benim adım ama msn adı hala değişmedi :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Aynısı benim başıma da geldi oradan biliyorum. Tamamen kapatıp tekrar gir :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tamamen kapatmadan kasıt nedir ?
msn i sildim kurdum yine çare olmadı :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Kapat aç demek istemiştim :) Aynısını ben yaptım 1 hafta önce kadar :D Profilinizi görüntüleyine basıp ayrıntıları düzenleden ismin yanındaki değiştire tıklayıp değiştirmiştim düzelmişti :D

Hatta senin için şimdi adımı değiştirdim oluyor :D

sirlimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhabalar
msn in son sürümünü yükledim kaldırdım eski sürümünü yükledim gene değişen birşey olmadı...Biri beni eklediğinde uyarı çıkmıyor...Kimse beni ekleyemiyor...Bunun bir çözümünü bilen yok mu..:crying:

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
gecen bana olmustu heralde msn 2011de var bi problem. internetten live profilime girdim orda ekleme talebini gördüm kabul ettim eklendi..

sirlimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gecen bana olmustu heralde msn 2011de var bi problem. internetten live profilime girdim orda ekleme talebini gördüm kabul ettim eklendi..

Bir msn imden diğerini ekledim yine davetiye gelmedi..profillerde gezindim yine bişi bulamadım maalesef

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
İki msnden de aynı kişisel bilgileri kullandıysan microsoft muhtemelen iki msn adreside sana ait olduğu için kendini yine kendi listene eklemene izin vermiyor, benimde kapattığım ve nerdeyse bir buçuk yıldır kullanmadağım msnimde engellediğim ve sildiğim bir kişiyi geçen gün yeni msn ime ekleyeyim dedim ve ne oldu biliyormusun? Eleman listeye engelli olarak eklendi :D

Reaksiyon puanı
2,146
Artık böyle oluyor nedense, ekliyorsun davet gitmiyor ya da sana gelmiyor, ilk eklediğinde engelli gözüküyor.
İkiniz de birbirinizi ekleyip engellerinizi kaldırın.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Artık böyle oluyor nedense, ekliyorsun davet gitmiyor ya da sana gelmiyor, ilk eklediğinde engelli gözüküyor.
İkiniz de birbirinizi ekleyip engellerinizi kaldırın.

Gerçekten bu aptal sorunu çözmeleri lazım. Kimi eklesem talep gitmiyor kim beni eklese davet gelmiyor. Eklesek de engelli çıkıyor.
Üstüne üstlük toplu kişi ekleme özelliğide yok artık. İyice batırmaya başladı hotmail

buzzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows live messenger de kisi ekleyememe sorununa çözüm
msn de eklentiler varsa hepsini kaldırın özellikle msn plus..msn plus davetleri direk engelliyor..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben de başlığı "Msn'de kız ekleyemiyorum" diye okudum. :mrgreen: