Minecraft kasma sorunu AMD ekran kartı

Bu konuyu okuyanlar

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Benim AMD ekran kartım minecrafttta kaç fps alırsam alıyım 200 olsa bile kasıyor, 20 fps de oynasam daha iyi,vsync açınca sorun olmuyor fakat fare gecikiyor oyunu oynanmaz hale getiriyor özellikle pvpde, son olarak anlamağım bir şekilde eskiden vsync yi açınca 60 fps alırken şimdi 30 fps aldırıyor (notebook mönitörü 60 Hz) Yardımlarınız için teşekkürler (kastığı için intel HD4000 graphicle oynuyorum onda da ufak kasmalar oluyor)
2018-09-05_10.02.08.png
Minecraft ksama sorunu AMD
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Benim AMD ekran kartım minecrafttta kaç fps alırsam alıyım 200 olsa bile kasıyor, 20 fps de oynasam daha iyi,vsync açınca sorun olmuyor fakat fare gecikiyor oyunu oynanmaz hale getiriyor özellikle pvpde, son olarak anlamağım bir şekilde eskiden vsync yi açınca 60 fps alırken şimdi 30 fps aldırıyor (notebook mönitörü 60 Hz) Yardımlarınız için teşekkürler (kastığı için intel HD4000 graphicle oynuyorum onda da ufak kasmalar oluyor)
Minecraft

Bu arada ekran kartım AMD Radeon7670m 2GB, diver sürümü crimson edition 16.2.1 beta

Son düzenleme:

azeirel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunda ani fps düşüşü var anladığım kadarıyla, işlemci ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum...

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Oyunda ani fps düşüşü var anladığım kadarıyla, işlemci ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum...
kardeşim onu da denedim sınırı 60 fps yapıyorum gene kasıyor eskiden vsync ile 60 a sabitliyodu kasmıydo fakat mouse geçikiyodu oyunu oynanamaz duruma getiriyodu, bide anlamadığım bi nedenden dolayı artık minecraftta vsync 30 fps sabitliyor

Son mesajlar