Microsoft Şikayetleri Teker Teker Dinleyecek

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Microsoft Şikayetleri Teker Teker Dinleyecek

Microsoft, kullanıcıları ile doğrudan iletişim kurma yönünde bir adım attı. Microsoft yeni çözümüyle, çeşitli şikayetlere sahip müşterilerini doğrudan şirket yetkilisi ile görüştürecekç

:: Microsoft'un, şirket-müşteri etkileşimini arttırmaya yönelik olarak gerçekleştirdiği çözümün faydalı olacağını düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Artık sanırım insanlar ki benim gördüğüm kadarıyla LİNUX ve MAC'e geçmek istiyorlar.Ama henüz yavaş yavaş.:):confused:

Kağan Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
windows vazgeçilmezdir derdim hep ama yavaş yavaş mac e yönelmeye başladım :/ bir aralar format atmaya çalıştım baktım çok zor geri çekildim artık yeni bilgisayar alınca. oda macbook %100

Flash161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Artık sanırım insanlar ki benim gördüğüm kadarıyla LİNUX ve MAC'e geçmek istiyorlar.Ama henüz yavaş yavaş.:):confused:
Çok yanlış görmüşsün kardeş dünyadaki çoğu oyuncu windows kullanıyor ve birçok diğer insanlar, sence mac de oyun oynanır mı belki bazı şirkette çalışanlar mac kullanıyo olabilir ama türkiyede %75 windows kullanıyo

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Umarım tahminim de yanılırım ama sanmıyorum yanılacağımı.:)

Kağan Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mac de aynı iphone gibi. şirketinden olsa gerek ki yüksek mertebe insanlar kullanıyor yani aynı arkadaşımızın dediği gibi şirket vs vs. yanlış mı düşünüyorum ?

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar, arkadaşlar, arkadaşlar :)

Taa 3-4 ay önceki makalemde Windowsun gerçekten çok iyi ve dede sayılabilecek bir işletim sistemi olduğunu söyledim
ama dede işte çok tatlı her şeye bir yorumu var ama çağa ayak uyduramıyor bunu demiştim ! Maalesef bende orjinal windows muzdaribi olmuş son kullanıcı olarak mac bir cihaz kullanmaya başladım oyun dönemlerim 13-18 yaş arasıydı anlayacağınız 5 yıl bundan sonrası iş, güç, sınav sonuçları haberler babanızın günlük gazetesi v.b şey ler'e bunları da windows dede artık yaparken sıkılmadın mı ? Benden, diye bağırıyor!

DEDEYE SAHİP ÇIKALIM :))

-Bu arada vindıvs 8.1 dedemden yazıyorum yorumu :)