Mi 9 Lite vs Mi9T

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sardaukar

Doçent
eskiden bi telefona 500 verilirmi diye tartışıyorduk, şimdi 10 binlere kadar çıktık

ülkecek manyaklaşdık

1.200 liraya iphone 4 satılıyor pahalı diyorduk heyt be

Webhead

Profesör
Illa mi 9t mi. Fiyatı artarsa başka seçenekleriniz olmalı.
Evet anasını satayım illa Mİ9T olacak başka telefon istemiyorum son 9 ayda yeterince telefon değiştirdim artık değiştirmek istemiyorum değiştirmek derken almak istediğim telefonu kastettim buna bir açıklık getireyim önce
Valla benim telefon işi Black Friday'e bağlı o gün 2300-2400 tl olursa ben aldıracam yeter anasını satayım sabrım artık tükendi bu arada niye Mİ9T'nin fiyatı artsın başka telefonların fiyatı artarsa artsın NEDEN Mİ9T ?

Brt.17

Asistan
Evet anasını satayım illa Mİ9T olacak başka telefon istemiyorum son 9 ayda yeterince telefon değiştirdim artık değiştirmek istemiyorum değiştirmek derken almak istediğim telefonu kastettim buna bir açıklık getireyim önce
Valla benim telefon işi Black Friday'e bağlı o gün 2300-2400 tl olursa ben aldıracam yeter anasını satayım sabrım artık tükendi bu arada niye Mİ9T'nin fiyatı artsın başka telefonların fiyatı artarsa artsın NEDEN Mİ9T ?
Bana ne soruyorsunuz ben tahminimi söylüyorum. Rn8 pro aynı fiyattan gelirse mi 9t ile rn8 pronun satışlarını arttırmak için bence 9tnin fiyatını artirirlar. Yani ben öyle yapardım.

Webhead

Profesör
Bana ne soruyorsunuz ben tahminimi söylüyorum. Rn8 pro aynı fiyattan gelirse mi 9t ile rn8 pronun satışlarını arttırmak için bence 9tnin fiyatını artirirlar. Yani ben öyle yapardım.
Ben aldıktan sonra arttırsınlar bir telefonu bu kadar çok beğenmişim fiyatı arttırırlarsa arkalarından söverim

Webhead

Profesör
😂 inşallah artmazda alırsınız. 2. Seçeneğiniz yok mu ?
Temmenim de o yönde zaten
2.seceneğim yok çünkü hayatımda ilk defa bir telefonu bu kadar çok beğendim gönül isterdi ki OnePlus 7T alayım ancak ülkemiz resmi olarak gelirse fiyatını az çok tahmin ediyorsunuzdur

Brt.17

Asistan
Temmenim de o yönde zaten
2.seceneğim yok çünkü hayatımda ilk defa bir telefonu bu kadar çok beğendim gönül isterdi ki OnePlus 7T alayım ancak ülkemiz resmi olarak gelirse fiyatını az çok tahmin ediyorsunuzdur
Ee yani 9t alamazsanız 5s ile mi devam etceksiniz ben olsam değiştiririm telefonumu.

Emre dilber

Asistan
Aynen ne yapmalı bu mediatek. Bu arada donanım haber (erdi özüağ) rn8 pro inceleme videosu gibi bir video çekmiş izlemenizi tavsiye ederim güzel anlatmış.
Zaten rn 8 pro nu herseyi ortada belli ama kafadaki soru isaretleri zamanla bozulurmu da kim ne anlatirsa anlatsin bunu zamandan baska birseyle kanitlayamaz. Ama fiyatina gore mi 9t den bile gayet iyi

Drogba39

Doçent
Mi9T, İstanbul Bilişim'de 2400 TL'ye, hatta Havale ile 2300 TL civarına satılıyor 64 GB, Mavi renk olan modeli. Hepsiburada'da 2799 TL olan cihaz neden bu kadar ucuz ? İthalatçı garantili olma ihtimali var mı ve öyle olduğu için mi ucuz ?

stat counter