Metin2 Çift Ekran Kartı Sorunu İçin Yardım

Bu konuyu okuyanlar

samed5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim sorunum şu

Yeni ve sırf metin2 oynamak için aldığım laptopta 2 ekran kartı varmış meğersem. Ben harici ekran kartı ile oynamak istiyorum oyunu ancak bir türlü hariciden oyuna giriş yapamıyorum. Ne yaptıysam işe yaramıyor. Allah için bana biri yardım etsin.

Mertcan39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
malaesef çift ekran kartı olan leptoplarda harici den açılmıyor launcher metin2.bin dosyasını açıyor nvidia ise metin2.bin dosyasını görmüyor

samed5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malaesef çift ekran kartı olan leptoplarda harici den açılmıyor launcher metin2.bin dosyasını açıyor nvidia ise metin2.bin dosyasını görmüyor
ya nasıl olabilir böyle birşey aklım almıyor elbet çözümü vardır yani olması lazım nasıl girmiyor ya

Mertcan39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
denetim masasından yada sağ tıklayarak grafik işlemci ile çalıştır dediğimizde bize launcher ı açıyor launcher ise metin2client.bin i açıyor bu sebep ile metin 2 ekran kartınla açılmmıyor elle seçmeye çalışırsak nvidia exe uzantılı dosya istiyor metin 2 launcher ın açtığı dosyada bin uzantılı olduğu için dosyayı görmüyor
970 metin 2.jpg
metin 2 klasör.png
metin 2 nvidia görmüyor.png

samed5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denetim masasından yada sağ tıklayarak grafik işlemci ile çalıştır dediğimizde bize launcher ı açıyor launcher ise metin2client.bin i açıyor bu sebep ile metin 2 ekran kartınla açılmmıyor elle seçmeye çalışırsak nvidia exe uzantılı dosya istiyor metin 2 launcher ın açtığı dosyada bin uzantılı olduğu için dosyayı görmüyorEkli dosyayı görüntüle 18390 Ekli dosyayı görüntüle 18391 Ekli dosyayı görüntüle 18392
e kanka sendede galiba çift ekran kartı sen nasıl bir çözüm uyguluyorsun

Mertcan39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bende intelde oynuyorum mecburen yada hdmi çıkışından tv ye bağlıyorum tv de 2 k olduğu için entegre grafikten daha kötü oluyor yine aynı tas aynı hamam oluyor benim için :D