MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


filtrekahve

Doçent
Onursal Üye
Katılım
21 Ocak 2009
Mesajlar
641
Puanları
0
MerakMail e-posta ve grup çalışma platformunu lisanssız olarak kullanan firmalara yönelik başlattılan çalışmada yüzde 30’un üzerinde bir oranda lisanslama başarısı sağladı.

IceWarp Türkiye Distrübütörü AcademyTech, içinde bulunduğumuz ekonomik kriz döneminde önemli bir başarıya imza attı. E-posta ve grup çalışma platformu MerakMail’in Türkiye’de pek çok firma tarafından lisanssız olarak kullanıldığını tespit eden AcademyTech, bu firmalara yönelik yaptığı doğrudan pazarlama çalışmaları sayesinde irtibata geçtiği firmaların yüzde 30’dan fazlasını lisanslı kullanıcı haline getirdi.


Merak Mail'i lisanssız kullananların dörtte birine ulaşıldı.

IceWarp ile yaptıkları çalışma sayesinde Türkiye’de e-posta sunucusu olarak lisanssız MerakMail kullanan tüm firmaları tespit ettiklerini ve bu firmalar ile doğrudan iletişime geçmeye başladıklarını söyleyen AcademyTech Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Alparslan, lisansız olarak MerakMail kullanan firmalara lisanslı kullanım sayesinde elde edecekleri güncelleme, teknik destek ve diğer avantajların yanı sıra MerakMail’in rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlar sunmasının firmalarının lisanslı kullanıma geçmelerinde büyük katkı sağladığını belirtti.

Henüz lisanssız MerakMail kullanıcılarının dörtte birine ulaşabildiklerini söyleyen Alparslan, doğrudan iletişim kurarak pazarlama çalışması yaptıkları firmaların yüzde 30’undan fazlasının lisanslı kullanıcı haline geldiğini açıkladı. Lisanssız kullanımdan lisanslı kullanıma geçen firmalar, MerakMail’in antispam ve antivirüs gibi ekstra özelliklerine de ilgi gösteriyor ve bu özellikleri de lisanslayarak kullanmaya başlıyorlar.

:: MerakMail kullanıcıları arasında mısınız?

Bilgi için: AcademyTech
Yazan: Melih Çelik
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter