Max. 2 bin liralık laptop

Bu konuyu okuyanlar

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle merhaba, foruma az önce üye oldum her neyse uzatmadan geçeyim konuya :)
Arkadaşlar en geç 2-3 hafta içerisinde maksimum 2 bin liralık bir laptop alacağım fakat anlamadığım için önerilerinizi bekliyorum. Oynadığım oyunlar genellikle metin2, oynarsam da arada CS go daha ötesi yok. Daha çok gideceğim yerlere götürmek istediğim için laptop tercih ediyorum. Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar!

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu güncel, müsait vaktiniz de yazarsanız ne mutlu size :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
2 tane Ram bellek slotu varmış. Bu sebepten Ram bellek takviyesi yapabilirsiniz. Ama sonradan Ram takacaksanız Ram'lerin MHz'inin aynı olduğundan emin olun.

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 tane Ram bellek slotu varmış. Bu sebepten Ram bellek takviyesi yapabilirsiniz. Ama sonradan Ram takacaksanız Ram'lerin MHz'inin aynı olduğundan emin olun.
Cevabınız için teşekkürler. Sizce almalımıyım bunu? Ram uyumluluğunu tanıdığım kişilere sorarak taktırırım önemli değil de, ramlar ortalama ne kadar?

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gerçekten beğendim bilgisayarı fakat inceleme videosundakı yorumlara baktım da menteşelerde kırılma, bataryanın çıkarılmaması durumu varmış. Yaz aylarında günlük 5-8 saat arasında oyun oynacagım için batarya durumu sakat olmuş diyebilirim. Sarjda oynamak bataryaya zarar verir diye biliyorum?

ilkeraslantas

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Gerçekten beğendim bilgisayarı fakat inceleme videosundakı yorumlara baktım da menteşelerde kırılma, bataryanın çıkarılmaması durumu varmış. Yaz aylarında günlük 5-8 saat arasında oyun oynacagım için batarya durumu sakat olmuş diyebilirim. Sarjda oynamak bataryaya zarar verir diye biliyorum?
Aynı tip laptopun eski modeli vardı bende ı7 4712 olan 3 yıl kullandım hep oyun vs oynadım batarya Hala kullanılır durumda dayanıyor 1.5 Saat 2 Saat . Menteşeye gelecek olursak İki kere kırıldı Eğer garanti varken değiştirdiler ikincisi garanti yoktu 130 tl menteşe fiyatı Tabi kasaya zarar vermezse verirse kasa değişiyor kısacası menteşe sıkıntı

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı tip laptopun eski modeli vardı bende ı7 4712 olan 3 yıl kullandım hep oyun vs oynadım batarya Hala kullanılır durumda dayanıyor 1.5 Saat 2 Saat . Menteşeye gelecek olursak İki kere kırıldı Eğer garanti varken değiştirdiler ikincisi garanti yoktu 130 tl menteşe fiyatı Tabi kasaya zarar vermezse verirse kasa değişiyor kısacası menteşe sıkıntı
Sırf menteşe birde batarya yüzünden bu bilgisayarı almaktan vazgeçtim maalesef :)

Son mesajlar