Lucescu sezon sonu Fenerbahçe'de

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
Lucescu sezon sonu Fenerbahçe'de

esh470_6.jpg

Razvan Lucescu, babasının 2013’te sarı-lacivertlilerin başına geçeceğini iddia etti.

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın Karabük spormaçındaki protestoların ardından şok bir şekilde aldığı istifa kararınınyarattığı belirsizlik, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yoğunuğraşları sonucunda önceki gün ortadan kalkarken, sezon sonu hoca konusunda takımda köklü bir değişikliğe gidileceği ve daha önce Türkiye'de G.Saray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan Mircea Lucescu'nun göreve geleceği önesürüldü.

FENERBAHÇE'Yİ OĞLU AÇIKLADI

İddianın kaynağı ise Romen teknik adamın oğlu Razvan Lucescu. Oğul Lucecsu, babasının 2013 yılında F.Bahçe'nin başına geçeceğini Türkiye'deki dostlarıyla paylaştı.

SÖZLEŞME UZATMADI

Romen teknik direktörün geçtiğimiz günlerde AMK'ya yaptığı "İnanın Türkiye'yi,İstanbul'u çok özledim. F.Bahçe çok büyük potansiyele sahip bir kulüp. Dünya üzerinde istediği her teknik adamı takımın başına getirebilecek güce sahipler. Ben sezon başında Shakhtar Donetsk ile sözleşmemi uzatmadım, sezon sonunda kontratım bitiyor" açıklaması da bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

kaynak

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Oğlunun ağzından duymak lazım, gazeteler çoğu zaman sallıyor.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
birakin bu isleri allaniseen ya

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
fenerli değilim ama gelse süper olur

Reaksiyon puanı
10,325
lucescu'yu tanıdığım günden bu yana fenerbahçemizin başında görmeyi hayal ettiğim bir hocaydı.
bugün bu haberi görünce -sallama bile olsa- öylesine gayri ihtiyari alıntıladım.
bilmem, belkide hayallerimi taşıdım buraya!:)

Son mesajlar