Logo tasarımı yapanlar buyursun

Bu konuyu okuyanlar

Kursat9606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu attığım logoya benzer bir logo istiyorum Cruel Gaming adına yardımcı olanlara simdiden cok tesekkür ederim ücretli yapan arkadaslarla da fiyat hakkın da konusuruz iyi forumlar

Ekli dosyalar

• logo.jpg
    logo.jpg
    143.6 KB · Görüntüleme: 207

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Tam olarak nasıl olacak ortadaki resmin yerine başka resim mi konacak detaylı olarak anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım

Kursat9606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak nasıl olacak ortadaki resmin yerine başka resim mi konacak detaylı olarak anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım
Evet vahşi hayvan kurt puma ayı gibi hayvanlar olacak ve Cruel Gaming yazacak puma ayı kaplan olursa iyi olur ve yuvarlak için de olacak ücretli yapıyorsanız ücreti konuşuruz :)

painersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu son mesajdakiler gayet iyi görünüyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada logo tasarımı konusunda profesyonel bir destek almak istersen bu siteye bir bak derim.

mustafa11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
yeni bulduğum bir siteden bahsedeceğim sizlere. eminim bazılarımız (benim gibi) PayPal'ın Türkiye için kapanmasından sonra bazı sorunlar yaşadı internet alışverişleri için. PayToSellers.com adlı site bu duruma çare gibi duruyor. Basit olarak anlatacak olursam; eBay, Etsy ve benzeri gibi sitelerde satış yaptığınızda ödemenizi almak için genelde PayPal iyi bir yöntemdi. ama şimdi kapandı Türkiye'de. işte bu site para ödemelerinizi almak için aracı oluyor. kendi komisyonunu alıyor tabiki. ama sizde paranızı alıyorsunuz. internetten ürün satanlar vardır. denemelerini tavsiye ederim.

About – PayToSellers.com

link referans linki değildir. dilediğiniz gibi kayıt olabilirsiniz.

Son mesajlar