Logitech G213 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

giray6161

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. Aklımda bir klavye almak var. Öyle çok aşırı uçuk bir fiyat da vermek istemiyorum, mekanik olmasa da olur şu an normal bir klavye kullanıyorum 30 liralık Gaming klavye. Logitech G213 hem şekil hem işlev açısından çok hoşuma gidiyor. Şu an indirimde 260TL alınır mı? Değer mi bir klavyeye bu fiyatı vermeye? O fiyata onun gibi bilek destekli, multimedyalı, RGB klavye var mıdır?

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
O fiyata gayet iyi bir ürün. HyperX Alloy Core RGB modeli de var ama yazılımı çok kötü.

giray6161

Üyecik
Evet bahsettiğiniz klavyeyi görmüştüm, ama nedense Logiteche karşı daha bi sempati duyuyorum. Fiyatı çok uygun geldi normali 400tlye yakındı sanırım. Bazıları bu fiyatlara bu klavyeler alınmaz diyor, bu biraz aklımı kurcalıyor sadece.

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
Merhaba arkadaşlar. Aklımda bir klavye almak var. Öyle çok aşırı uçuk bir fiyat da vermek istemiyorum, mekanik olmasa da olur şu an normal bir klavye kullanıyorum 30 liralık Gaming klavye. Logitech G213 hem şekil hem işlev açısından çok hoşuma gidiyor. Şu an indirimde 260TL alınır mı? Değer mi bir klavyeye bu fiyatı vermeye? O fiyata onun gibi bilek destekli, multimedyalı, RGB klavye var mıdır?
Alınır.

giray6161

Üyecik
@Utkuversus Amazon tr den sipariş verdim klavyeyi. Ürün görselleri ingilizceydi ama, acaba klavye de ingilizce mi gelir ? Çoğu sitede aynı şekilde ingilizce tul takımı hep görseller.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata gayet iyi bir ürün. HyperX Alloy Core RGB modeli de var ama yazılımı çok kötü.
@Utkuversus Amazon tr den sipariş verdim klavyeyi. Ürün görselleri ingilizceydi ama, acaba klavye de ingilizce mi gelir ? Çoğu sitede aynı şekilde ingilizce tul takımı hep görseller.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orasını bilemiyorum.

stat counter