Lise Bölüm !!!

Bu konuyu okuyanlar

karetra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba, Bu yıl 10.sınıfa başlayacağım. Ve muhasebe ve Finansman alanı düşünüyorum Okuyanlar nasıl bölüm olduğunu zorluklarını vs. yazarsa çok sevinirim. Birde Eğer bu bölüm yerine ikinci olarak elektrik-elektronik alanıda da nakil aldırabilirim sizce hangisini neden seçmeliyim ?
Ders olarak Kısaca Matematik 1-2 fizik 3 biyo 3 dil anlatım 2 edebiyat 1 kimya 2getiren birisiyim genel olarak. Bunlara göre tercihim ne olmalı ?

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bütün meslek liseli arkadaşlara tavsiyem şudur benim en rahat olduğunuz bölümü seçin. Sonrasında ise örneğin seçtiğin bölüm elekrik-eloktronik olsun. 12.snıfa gelince YGS-LYS çalış ve bütün hocalarla aran iyi olsun bu önemli çünkü alan hocaları genelde kıl olur ondan sonra bir yıl mezuna kal ve yine YGS-LYS çalış iki yıllık birikimle güzel bi ünide M.T.O.K bölümünü oku vede en sonunda bey gibi mühendislik sıfatıyla liseden beri bu iş için yetişen piyasının en çok ihtiyacı olan birisi ol ve güzel para ve mutlu bi hayat sür. Elektik-Eloktronik bölümü için sadece mikrodenetleyiciler dersinde arkadaşlarım çok zorlanıyodu onu biliyorum

karetra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aklımda Muhasebe Var ama Bilmiyorum. Yaparmıyım yapamaz mıyım biraz O korku var :) saol cevap için.